Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

To jest slasher czy co, napier.dalanka jednym przyciskiem? Bo po filmikach trochę ciężko ocenić.

Zdecydowanie nie jest to napyerdalanka jednym przyciskiem. A czy slasher, to zależy co się u Ciebie znajduje pod tym pojęciem.

 

To co u każdego powinno pod tym pojęciem - rozbudowany system walki (kontry, juggle, throwy) bez zbędnego mashowania jednego przycisku, szeroki wachlarz broni, mnogość przeciwników/bossów i kończąc na wysokim poziomie trudności i sporym replayability.

Odnośnik do komentarza

To co u każdego powinno pod tym pojęciem - rozbudowany system walki (kontry, juggle, throwy) bez zbędnego mashowania jednego przycisku, szeroki wachlarz broni, mnogość przeciwników/bossów i kończąc na wysokim poziomie trudności i sporym replayability.

Kontry, uniki, żonglowanie są, rzuty chyba też. Masherki nie ma, kiedy w frustracji wchodziłem w ten tryb to zaraz był game over. Broni w zasadzie nie ma, Ty i Twoja drużyna jesteście bronią: w zależności od ruchów gałką (albo rysowania na padlecie) tworzycie pięść, miecz itd. W zależności od liczby członków Twojej drużyny możesz stworzyć odpowiednio dużą broń, lub kilka jednocześnie (bodajże do czterech w jednym momencie). W miarę podstępów w grze odblokowujesz kolejne formacje. Zróżnicowanie przeciwników dosyć spore, bossów również. Poziom trudności IMO wysoki (grałem na normalu i kilkukrotnie widziałem gameover + kilka ragequitów), ale trzeba zaznaczyć, że nie jestem koneserem gatunku. Każdy level jest podzielony na chaptery, na których jesteś oceniany za czas, poniesione obrażenia i combo. O replayability ciężko mi się wypowiedzieć, bo nie mam zwyczaju powtarzania gier, ale myślę, że poziom trudności + oceniaczka raczej punktują mocno na jego korzyść.

 

TL;DR Platinum Games.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Upgrade mojej PS2 Fat.

 

Dysk ATA 500 giga, już mi miejsca nie zabraknie. 

 

20150802_191641.jpg 20150722_152609.jpg20150722_152743.jpg

 

Do tego Converter obrazu. PS2/GameCube podpinam kablem Component a z tego obraz wychodzi podbity do 720/1080  ^_^

 

20150802_191505.jpg

 

20150802_191625.jpg

 

Poprawa obrazu jest wręcz szokująca, gry wyglądają na LCD o wiele lepiej niż na jakimś CRT. Ale się cieszę że ominęła mnie niemal cała generacja PS2.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

@ussr: droga taka zabawka ten konwerter?

A z tym dyskiem do PS2 też się od jakiegoś czasu zastanawiam. Mam co prawda Slimkę ale nie wiem czy nie zainwestować w grubasa,dysk itp rzeczy by móc sobie zrzucać obrazy gierek z płyt NTSCU/J i pykać bez problemów.

W niektórych starszych PS2 Slim dało się dolutować taśmę IDE do obsługi dysków twardych.

Odnośnik do komentarza

@ussr: droga taka zabawka ten konwerter?

A z tym dyskiem do PS2 też się od jakiegoś czasu zastanawiam. Mam co prawda Slimkę ale nie wiem czy nie zainwestować w grubasa,dysk itp rzeczy by móc sobie zrzucać obrazy gierek z płyt NTSCU/J i pykać bez problemów.

 

199 zł, Tyle co jakiś 29 calowy TV CRT taki nie zniszczony którego trzeba by szukać kilka dni. Dlatego wybrałem takie rozwiązanie. PS2 Fat są dość tanie i sporo ich na olx. A PS2 Slim trzeba by zmodować taśmą i jeszcze przejściówkę kupić ale są i sposoby na zmodowanie Slima pod dysk 2,5 cala. Wówczas wstawisz taniej takie 750 giga i do końca życia spokój.  ^_^

 

Zakupy w małym lombardzie, przejeżdżałem, zauważyłem, zaszedłem, wydałem 15 zł

 

Killer 7 jeszcze w folii  :greeting:

AvP do ukończenia bo nie grałem.

Bourne tak samo, podobno przyzwoity filmowy szpil 

 

20150803_141937.jpg

 

Edytowane przez ussr
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

@ussr: droga taka zabawka ten konwerter?

A z tym dyskiem do PS2 też się od jakiegoś czasu zastanawiam. Mam co prawda Slimkę ale nie wiem czy nie zainwestować w grubasa,dysk itp rzeczy by móc sobie zrzucać obrazy gierek z płyt NTSCU/J i pykać bez problemów.

 

199 zł, Tyle co jakiś 29 calowy TV CRT taki nie zniszczony którego trzeba by szukać kilka dni. Dlatego wybrałem takie rozwiązanie. PS2 Fat są dość tanie i sporo ich na olx. A PS2 Slim trzeba by zmodować taśmą i jeszcze przejściówkę kupić ale są i sposoby na zmodowanie Slima pod dysk 2,5 cala. Wówczas wstawisz taniej takie 750 giga i do końca życia spokój.  ^_^

 

Do PS2 FAT trzeba uwzględnić jeszcze zakup Network Adaptora. Niemniej jednak rozwiązanie świetne, szczególnie jak się na MC zgra FreeMcBoot, czy jak to się zwie. Mnie to o tyle uratowało, że w grubasie zdechł mi napęd, ale 90% gierek nadal jestem w stanie odpalić HD Loaderem wrzuconym na memorkę.

 

Niestety, jest mimo wszystko garstka tytułów, których z HDD się siłą rzeczy nie odpali - pozostaje albo płyta, albo emulator PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...