Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet mając pudełko ściągałbym tak samo, może tylko z 5GB mniej, co łaskawie dali na płycie. A jak większość danych gry jest na płytce, to Steam ma taką kompresję plików, że i tak nierzadko szybciej pobrać całość. Pamiętam jak instalowałem z płyt Wolfensteina TNO - z 3h mielenia w napędzie, przekładanie płyt, a potem jeszcze ssało 10GB patcha. :sorcerer:   Dziwne czasy, zgadzam się. Tym bardziej współczuję wszystkim skazanym na internet mobilny z limitami transferu i innymi niedogodnościami. 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Za X lat serwery Gabena szlag trafi razem z jego gierką i innymi. A ja sobie wstanę, wezmę pudełko z półki i wsadzę nośnik do PC/konsoli.

Miłego cyfrowania :lapka:

Niby racja. Ale to samo moze byc za kilka lat z serwerami Sony/ms. Przestana trzymasz latki na serwerach do starszych gier,a gra moze miec jakiegos buga ktory np. usuwa save i co wtedy zrobisz? :lapka:
Odnośnik do komentarza

 

Za X lat serwery Gabena szlag trafi razem z jego gierką i innymi. A ja sobie wstanę, wezmę pudełko z półki i wsadzę nośnik do PC/konsoli.

Miłego cyfrowania :lapka:

Niby racja. Ale to samo moze byc za kilka lat z serwerami Sony/ms. Przestana trzymasz latki na serwerach do starszych gier,a gra moze miec jakiegos buga ktory np. usuwa save i co wtedy zrobisz? :lapka:

 

 

Wróce do złotych lat gamingu, NES, SNES, N64, PSX, DreamCast, PS2, Xbox, GCN :banderas: no i handheldy big n :cool: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odebrałem i ja swój dodatek.

 

Wielki minus dla CDP za takie zapakowanie paczki. Wrzucone w folię kurierską bez żadnego zabezpieczenia. Oczywiście kartonik wgnieciony bo zawartość go nie wypełniała.

 

0d53d7afe925a946234d451b0cd1b85f.jpg

 

c53809935f73b68b7ac44b74823027ab.jpg

 

Na szczęście w środku wszystko w całości.

 

59a4373474ac7f1f1dfb6eb6572d9355.jpg

 

Pudełko też przydatne bo mieszczą się do niego idealnie oba kartoniki z kartami. Pewnie taki był zamysł.

 

cc0519b9c4f1b840cfd33041818079c0.jpg

 

Plakat oddam koledze, który wciąż je wiesza na ścianach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To pudełko kartonowe to i tak tylko normalne opakowanie przecież. Ja to wywalam na makulaturę. Serio tak bardzo podoba się wam insider paypala? :yao: Fakt znaczek Wiedźmina i motyw jest no ale... To i tak tylko zastępstwo normalnego kartonu. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

To pudełko kartonowe to i tak tylko normalne opakowanie przecież. Ja to wywalam na makulaturę. Serio tak bardzo podoba się wam insider paypala? :yao: Fakt znaczek Wiedźmina i motyw jest no ale... To i tak tylko zastępstwo normalnego kartonu. :lapka:

W przypadku gdy używam go do przechowywania kart i leży na widoku z planszówkami to tak zależy mi na tym by było w idealnym stanie.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...