Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, więc lepiej zamówić do domu. Co do używania sprzętu tu jest różnie. Punkt w regulaminie mówi o tym, że nie powinien być uzywany poza normalnymi śladami użytkowania. Ja oddałem po kilku dniach konsolę i zrobiły się już ryski na błyszczącej części, ale problemów ze zwrotem nie było.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolega wysłał konsolę na gwarancje i czekał ponad miesiąc na zwrot nowej. W końcu się doczekał ale teraz pytanko: Czy PS+ się mu przedłuży  na okres absencji konsoli? Oprócz tego wysłał konsolę z driveclubem w napędzie :/ Wysłał im maila z pytaniem czy odzyska grę i psplusa to wysłali odpowiedź że niestety "nie mają możliwości udzielenia żadnej rekompensaty" WTF?

Odnośnik do komentarza

Kolega wysłał konsolę na gwarancje i czekał ponad miesiąc na zwrot nowej. W końcu się doczekał ale teraz pytanko: Czy PS+ się mu przedłuży  na okres absencji konsoli? Oprócz tego wysłał konsolę z driveclubem w napędzie :/ Wysłał im maila z pytaniem czy odzyska grę i psplusa to wysłali odpowiedź że niestety "nie mają możliwości udzielenia żadnej rekompensaty" WTF?

Pewnie chodziło im o Plusa, a wysyłając zgłoszenie w Centrum Obsługi pracownik pyta się nawet czy w konsoli jest płyta czy nie.

 

PS+ mu nie wydłużą na czas absencji konsoli. Pytałem o to w trakcie swojej naprawy gwarancyjnej.

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój z tym serwisem, masakra na całego. Moja konsola wróciła po prawie miesiącu, bez oryginalnego kartonu, lekko porysowana, z połamanym pudełkiem z grą. Ale to nic, konsola okazała się nie naprawiona, znowu działa na pełnych obrotach. Na infolinii oczywiście rozkładają ręce i trzeba wysłać ponownie i znowu do Francji na miesiąc. Żeby chociaż dawali kod na plusa czy coś.

 

Edyta: Właśnie dzwonili do mnie z Euro Rtv Agd, w ramach rekompensaty za karton i obudowę, sklep odda mi 100 zł, jestem w szoku, czyżby nasz kraj wkroczył w 21 wiek?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to  dobry dział, ale dobra niby o awaryjności sprzetu PS4, więc pewnie też podpasuje xd ,otóż  złote wirelles stereo headset się rozkraczylo, roz(pipi)iło zaledwie po 3 miesiacach użytkowania (wylamał się plastik)i co ja mam zrobić teraz oddać na gwarant (kleić?)przecież nie uznajo ?słuchawki malo eksploatowane i (pipi)ŁY .Nie chce mi się już pisać o tych gumkach  w padzie ktore tez (pipi)ly po krotkim czasie .Sprawa jest poważna i widać że Sony tani plastik i gume ma .Człowiek szanuje markę od lat a teraz to się tak zraził tą tandetą ze nawet za darmo by tego nie chciał, bo w(pipi)ia.

img_2250aoukj.jpg

 

img_22493suo2.jpg

Edytowane przez Darude
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak ale pusciły, być może zbyt mocno rozchyliłem kiedy je rozkładałem i ten wrażliwy plastik (pipi)noł.Tak czy siak takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, a sama ta czesc powinna być jakoś bardziej wzmocniona akurat w tych słuchawkach jest to główny element który jest narażony na działanie różnych sił xd.Tak samo jak Sony nie pomyślało o jakości tych gumek w padach do PS4 tak samo jest z tymi słuchawkami.Tandetny plastik i guma.Kórwa mam własnie przed oczyma pada od psx i ps2 i po tylu latach jak z fabryki a gdy patrze na to (pipi) zużyte to mnie chój strzela.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...