Skocz do zawartości

Wii U - Za i przeciw


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregZPL

Adam, jak masz w co grać na PS360 to olej WiiU na razie. Ja już nie mam, a na PS4 nie ma totalnie nic. Więc wielkiego wyboru nie miałem. Ale i tak konsola jest warta imo max 700 zł i tyle też za mojego basica dałem

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze jednak sie wstrzymam bo nawet na PS3 mam mase gier do ogrania. Kupilbym biale Wii U, ale za odpowiednia cene, poki co nic ciekawego nie widzialem, a te dostepne maja w zestawie gry, ktore mnie nie interesuja - Nintendo Land, Wii U Party oraz Wii Remote i calosc kosztuje 279eur, wiec sporo.

Za tyle samo jest zestaw: konsola czarna + Lego City.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Kasias

Ogólnie rzecz biorąc gość trolluje, ale akurat tutaj, oprócz tego niewygodnego pada (bo czytałem, że się jednak ludziom podoba), to napisał w sumie samą prawdę. Niestety.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurcze ja bym zakupił tylko dla MH. Co do sprzętu niny to mam mieszane uczucia. O ile Gacka kupiłem dla serii Resident Evil tak teraz nie ma tam zbyt wiele dla dorosłego odbiorcy. Szkoda, że Nintendo nie mysli tak jak za czasów Gacka by zachęcić też starsze grono do kupna;/ Rozumiem, że celują w inną gałąź rynku, ale nie można opierać wszystkiego o gry dla najmłodszych;/

Odnośnik do komentarza

Kurcze ja bym zakupił tylko dla MH. Co do sprzętu niny to mam mieszane uczucia. O ile Gacka kupiłem dla serii Resident Evil tak teraz nie ma tam zbyt wiele dla dorosłego odbiorcy. Szkoda, że Nintendo nie mysli tak jak za czasów Gacka by zachęcić też starsze grono do kupna;/ Rozumiem, że celują w inną gałąź rynku, ale nie można opierać wszystkiego o gry dla najmłodszych;/

 

Taa, młodzi na pewno grają w Mario i Zeldę...

Odnośnik do komentarza

masz Zombi U ;p

 

 

No no, ale nic po za tym. Ta Ficuś chodziło mi o bajkową grafikę. Brakuje mi takiej szpili jak przy Gacku, Nina posmarowała i taka seria dostępna była tylko na ich sprzęcie. Wtedy wiedziałem po co kupuję Gacka:D Pamiętam jak mi kopara opadała gdy grałem w RE0 grafa podczas misij z jadącym pociągiem, przeżycie nie do zapomnienia, na ps2 można było wtedy o takich efektach pomarzyć! I może zabrzmi to niedorzecznie, pad od Gacka był idealny jeśli chodzi o ułożenie przycisków, wszystko pod ręką. Do tej poro konsola leży w szafie, miałem jakiś sentyment i jej nie sprzedałem:D

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Zombie U jest daremne strasznie. Aczkolwiek mechanika to powie old schoolu. Czuć erę PSX i N64

 

No ale jeżeli nie leżą Tobie główne marki Niny (Donky Kong, Mario, Zelda) to nie jest to konsola dla Ciebie.

 

p.s. zdawało mi się, że w temacie o Knacku pisałeś, że jesteś fanem platformówek. Jeżeli tak to nie wiem jak można lubić platformówki i nie znosić bajkowej stylistyki. Toż to prawie oksymoron.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

ja lubie bajkowa stylistyke, baaa platformowki musza byc kolorowe ale prawda jest taka ze jak ci sie zachce odmiany to na wii u nie ma czego szukac, roznorodnosc stylow to spoora wada biblioteki gier tej konsolki - n64,gacek czy pierwsze wii bylo lepsze pod tym wzgledem

Odnośnik do komentarza

WIi U jako dodatek do wypasionego pc'ta lub jakiejs innej konsoli tak a w innym przypadku nie. Radzę też zakupić 3ds'a wpierw aby zobaczyć czy gry nintendo ci podchodzą a i masz tam sporo perełek nie first party. Mi 3ds mocno się spodobał ale akurat mario 3d land nie i zelda ocarina of time mnie zmęczyła to i na razie z zakupem wii u się wstrzymałem.  3ds cały czas jest w użyciu ale gram w gry pokroju ace attorney, profesor layton, fire emblem czy world ends with you. 

Odnośnik do komentarza

Zombie U jest daremne strasznie. Aczkolwiek mechanika to powie old schoolu. Czuć erę PSX i N64

 

No ale jeżeli nie leżą Tobie główne marki Niny (Donky Kong, Mario, Zelda) to nie jest to konsola dla Ciebie.

 

p.s. zdawało mi się, że w temacie o Knacku pisałeś, że jesteś fanem platformówek. Jeżeli tak to nie wiem jak można lubić platformówki i nie znosić bajkowej stylistyki. Toż to prawie oksymoron.

 

 

Hehe pisałem, że lubiłem platformówki jak byłem mały, a grając w Knacka z narzeczoną trochę przypomniały mi się te czasy z młdości. Tak czy inaczej to już nie to co kiedyś, zawsze byłem fanem Medievil z psx czy Earthworm Jim z N64. Teraz już jestem za stary by grać w Mariana czy DK, chyba że z nudów w pracy w tego z pegazusa w 2D na PC:D

Wydaje mi się, że problemem Niny jest brak różnorodności, skupili sie tylko na swoich exa i nic po za tym, problem bedzie się nawarstwiał z tego powodu, że sprzętowo konsola odstaje od Ps4/Xo a co za tym idzie producenci gier nie mogą zrobić konwersji lecz musieli by od nowa robić tylko i wyłącznie pod WiiU. Myślę, że to jest największy problem nowej konsoli Nintendo, słabe bebechy, nikt nie będzie wydawał dużej kasy na produkcje wiedząc ile konsol jest na rynku. Pamiętajmy WiiU jest od ponad rok sprzedało się 5,5m sztuk przy Ps4 które jest od niedawna a sprzedało się w 4,6 milonowym nakładzie oraz Xo 3,2 miliona. Każdy Developer łatwo sobie przeliczy co mu się bardziej opłaca, zrobienie jednej wersji pod ps4 i xo czy dodatkowe koszty i robienie specjalnie pod WiiU ze wzgledu na całkiem inne parametry;/ Nie jestem jakimś hejterem Niny jednak przydałby się jakiś powiew świeżości, może jakieś umowy z dużymi producentami typu Capcom czy Bandai&Namco, dać kilka gier (nowe IP!) na wyłączność z innej gałęzi Survival Horror/Bijatyka inaczej słabo to widzę. Konsola wilkiego N musi dać coś czego nie ma konkurencja, póki co daje jedynie z segmentu platformówek jednak ile można grać w mariana? Liczę, że sytuacja sprawi, iż kierownictwo pójdzie po rozum do głowy i zaskoczy czymś pozytywnym inaczej może spotkać ich los Segi a było by szkoda.

Dla tego póki co wybór WiiU o ile nie jest się fanatykiem Mariana nie jest trafionym pomysłem. Przyznam, że mało sie interesowałem nową konsolką Niny jednak po zobaczeniu MH postanowiłem się rozejrzeć licząc na większą ilosć gier z tego gatunku, nie ukrywam jestem zatwardziałym fanatykiem gier, które już umarły, lub umierają czyli seria Suikoden, Dark Cloud, Xsenosaga, Rogue Galaxy, Breath of Fire. Dobrze, że choć Disgaea jeszcze wychodzi;)

Odnośnik do komentarza

 

Zombie U jest daremne strasznie. Aczkolwiek mechanika to powie old schoolu. Czuć erę PSX i N64

 

No ale jeżeli nie leżą Tobie główne marki Niny (Donky Kong, Mario, Zelda) to nie jest to konsola dla Ciebie.

 

p.s. zdawało mi się, że w temacie o Knacku pisałeś, że jesteś fanem platformówek. Jeżeli tak to nie wiem jak można lubić platformówki i nie znosić bajkowej stylistyki. Toż to prawie oksymoron.

 

 

Hehe pisałem, że lubiłem platformówki jak byłem mały, a grając w Knacka z narzeczoną trochę przypomniały mi się te czasy z młdości. Tak czy inaczej to już nie to co kiedyś, zawsze byłem fanem Medievil z psx czy Earthworm Jim z N64. Teraz już jestem za stary by grać w Mariana czy DK, chyba że z nudów w pracy w tego z pegazusa w 2D na PC:D

Wydaje mi się, że problemem Niny jest brak różnorodności, skupili sie tylko na swoich exa i nic po za tym, problem bedzie się nawarstwiał z tego powodu, że sprzętowo konsola odstaje od Ps4/Xo a co za tym idzie producenci gier nie mogą zrobić konwersji lecz musieli by od nowa robić tylko i wyłącznie pod WiiU. Myślę, że to jest największy problem nowej konsoli Nintendo, słabe bebechy, nikt nie będzie wydawał dużej kasy na produkcje wiedząc ile konsol jest na rynku. Pamiętajmy WiiU jest od ponad rok sprzedało się 5,5m sztuk przy Ps4 które jest od niedawna a sprzedało się w 4,6 milonowym nakładzie oraz Xo 3,2 miliona. Każdy Developer łatwo sobie przeliczy co mu się bardziej opłaca, zrobienie jednej wersji pod ps4 i xo czy dodatkowe koszty i robienie specjalnie pod WiiU ze wzgledu na całkiem inne parametry;/ Nie jestem jakimś hejterem Niny jednak przydałby się jakiś powiew świeżości, może jakieś umowy z dużymi producentami typu Capcom czy Bandai&Namco, dać kilka gier (nowe IP!) na wyłączność z innej gałęzi Survival Horror/Bijatyka inaczej słabo to widzę. Konsola wilkiego N musi dać coś czego nie ma konkurencja, póki co daje jedynie z segmentu platformówek jednak ile można grać w mariana? Liczę, że sytuacja sprawi, iż kierownictwo pójdzie po rozum do głowy i zaskoczy czymś pozytywnym inaczej może spotkać ich los Segi a było by szkoda.

Dla tego póki co wybór WiiU o ile nie jest się fanatykiem Mariana nie jest trafionym pomysłem. Przyznam, że mało sie interesowałem nową konsolką Niny jednak po zobaczeniu MH postanowiłem się rozejrzeć licząc na większą ilosć gier z tego gatunku, nie ukrywam jestem zatwardziałym fanatykiem gier, które już umarły, lub umierają czyli seria Suikoden, Dark Cloud, Xsenosaga, Rogue Galaxy, Breath of Fire. Dobrze, że choć Disgaea jeszcze wychodzi;)

 

 Dobra odpuść WiiU , szczerze :)

Odnośnik do komentarza

Balon mam nadzieję, że nie odbierasz mojej wypowiedzi jako hejtu. Tu nie o to chodzi, przy Gacku bawiłem się świetnie! A opinia o wieku tyczy się mojej osoby, ktoś inny może nadal fascynować się bajkowymi postaciami, dla mnie jednak granie w wieku prawie 30 lat w tego typu gry mija się z celem bo nie dają mi tylu radości. Teraz nie byłbym wstanie ocenić czy coś z tego gatunku jest fajne czy nie. Młodsi gracze mogą czuć sie obrażeni, ale oni najlepiej ocenią tego typu produkcje i ich zdanie przyjąłbym za prawidłowe, gdyż byłby najbardziej trafne i wiarygodne (obiektywne);)

Ps nadal liczę na jakąś ekscytującą informację, która sprawi, że wyciągnę z portfela kasę i powiem bierzcie moje pieniądze;) A ja jestem tego typu osobą, że jak mi się coś podoba to biorę, nie ograniczają mnie fundusze mając pracę, to nie to co było gdy miało się 13 lat i liczyło się na rodziców;)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Ps nadal liczę na jakąś ekscytującą informację, która sprawi, że wyciągnę z portfela kasę i powiem bierzcie moje pieniądze;)

 

 

?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wygląda kozacko, nie powiem ciekawie się prezentuje. No to by była druga gra po Monster Hunter 3, która mogłaby sprawić, że głębiej bym sie zastanowił nad kupnem. Może dlatego, że wyglada jak Monster Hunter tylko, że z robotami jak w Armored Core, lub Front Mission:) No i do kompletu ZombiU. Hm może za słabo mam sprawdzone info o konsoli, widzę że muszę sie jeszcze rozpatrzyć. Tym bardziej, że cena sprzętu jest w okolicach ceny curent genów.

Odnośnik do komentarza

Czarek nie, nie odbieram to jako hejtu.nie pasują Tobie te tytuły i tyle. No ale te gry to największe atuty WiiU. Po ich odrzuceniu, kupienie WiiU to kasa wyrzucona w błoto.

ZomieU jest tragiczne. Jednya fajna rzecz tam to klimat. Grafika, animacja, fabuła, chaos, słabe sterowanie, słaba muza wszystko na bardzo słabym, ewentualnie mocno średnim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.