Skocz do zawartości

Wii U - Za i przeciw


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

A grałeś czy jak zwykle w przypadku WiiU wydajesz opinie po YT?

 

Ale tak oczywiście to moje zdania. Jednak przy dużym braku czasu jakbym miał wybierać Mario czy ZombiU to nawet s.sek. bym się nie zastanawiał.

 

Edit to do Figaro

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Czarek nie, nie odbieram to jako hejtu.nie pasują Tobie te tytuły i tyle. No ale te gry to największe atuty WiiU. Po ich odrzuceniu, kupienie WiiU to kasa wyrzucona w błoto.

ZomieU jest tragiczne. Jednya fajna rzecz tam to klimat. Grafika, animacja, fabuła, chaos, słabe sterowanie, słaba muza wszystko na bardzo słabym, ewentualnie mocno średnim poziomie.

 

Zgadzam się, jednak ta gra to nie te rzeczy, które są na minus lecz klimat. Powiedz gdybym spoglądał na grafę itd to wydwałbym prawie dwie stówy na taką serię jak Disgaea? Nigdy nie żałowałem ani złotówki, a fun był ogromny. Grafika nie równa się zadowolenie. Czasami nawet myślę, że moja skala oceniania jest inna i nie zagrałbym w wiele pozycji ponieważ dostały 4, lub 5/10 a jednak wybieram je i bawie sie świetnie. Nie wiem czemu w dzisiejszych czasach wyznacznikiem jest grafika? Spoglądałem na gameplay z Youtuba i podoba mi się to co się dzieje, trochę coś w rodzaju Fatal Frame, lub Clock Tower jeśli ktoś pamięta:)

Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze, trzeba wspierać Nintendo w kłopotach.

 

Nasz forumowy kolega popełnił ciekawy wpis o kondycji tej firmy. Ciekawe co przyniesie przyszłość. Ja myślę że nie będzie rewolucji i Wii U podzieli los Gamecuba czyli raz na jakiś czas dostaniemy perełkę, a grać będziemy na PS4/XO/PC.

 

https://kontownia.wordpress.com/2014/01/17/koniec-dziecinstwa/

Odnośnik do komentarza

tylko ze 3ds ma olbrzymie wsparcie firm zewnetrznych, jeszcze te firmy zewnetrzne tworza exy na ten system. Nie ma szans by cos takiego samego stalo sie z Wii U - najwieksze tuzy branzy maja wy.(pipi)ane na ten system. Nikt widzac jak bardzo zacofany jest, nie bedzie sie bawic w portowanie gier z ps4/xone na niego. Konsola do samych exow - ale ile ich N dostarczy rocznie jak jeszcze musi ogarniac 3ds? 3-4 na rok max?

Odnośnik do komentarza

Balon mam nadzieję, że nie odbierasz mojej wypowiedzi jako hejtu. Tu nie o to chodzi, przy Gacku bawiłem się świetnie! A opinia o wieku tyczy się mojej osoby, ktoś inny może nadal fascynować się bajkowymi postaciami, dla mnie jednak granie w wieku prawie 30 lat w tego typu gry mija się z celem bo nie dają mi tylu radości. Teraz nie byłbym wstanie ocenić czy coś z tego gatunku jest fajne czy nie. Młodsi gracze mogą czuć sie obrażeni, ale oni najlepiej ocenią tego typu produkcje i ich zdanie przyjąłbym za prawidłowe, gdyż byłby najbardziej trafne i wiarygodne (obiektywne) ;)

 

Wiek nie ma z tym nic wspólnego :-) tylko osobiste preferencje.

Pytanie pomocnicze - czy miałeś Wii? WiiU jest wstecznie kompatybilna, a na Wii wyszło sporo fajnych gierek, m.in. Xenoblade i Last Story czyli ścisła czołówka jrpg-ów poprzedniej generacji konsol, a po Twoich wpisach widzę, że ten gatunek Ci leży.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...