Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

No to okej takie audi ma 7 sekund do setki , nie jest zle, tyle ze to najmocniejszy wariant zwyklego a6 a ja porownywalem do najslabszego wariantu silnikowego porsche. Boxter tez ma mocniejsze silniki niz ten najmniejsyz 2.5.

 

No nie, bo masz jeszcze 4 litrowe, i wersje S i RS

 

ja mowie tylko o zwyklym cywilnym 3 litrowym silniku jakiego mnostwo na drogach w samochodach za ile, 60-70k uzywanych ?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A6

Odnośnik do komentarza

ja mam samochód przede wszystkim ekonomiczny, ale jednocześnie dość dynamiczny (10s do setki). Posiada duży bagażnik, który się sprawdza, gdyż często wożę swój tabor. Jest on dość dobrze wyposażony w podgrzewane fotele, klime, tempomat. Dodatkowo zainwestowałem trochę w audio, więc bardzo ładnie gra mi muzyczka podczas jazdy. Mowa oczywiscie o:

 

Jd7huQF.jpg

 

nie no żartuję, mam:

 

re4HRPR.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie no kanabis, jest mega mega metroseksualne. Do tego jak w tym wyżej takie smaczki jak japa w dachu i inne pierdoły szybko podniosą ogólnay koszt zakupu i odszczurzenia. Za te pieniądze można znaleźć coś co da więcej frajdy z jazdy.

A co za 30 kafli moze dac frajdy wiecej niz kabriolet porsche? No bez jaj.

Odnośnik do komentarza

Kabi może chcesz takie e30 z 3.0 pod maską?

 

618aee5ca0831d08med.jpg

 

Zmieścimy się w 30k a i frajdy będzie sporo więcej niż w gejowym porsche. A tak serio to kup mazde mx-5 wsadź w nią trochę grosza i czerp przyjemność z jazdy (nie mylić z małomiasteczkowym zadawaniu szyku pod remizą).

Edytowane przez Wretched
Odnośnik do komentarza

 

no wziąłem :D jestem bardzo zadowolony, będę miał tylko problem przy odsprzedaży ;/

 

A czemu? Nie jest aż taka brzydka

 

no wziąłem :D jestem bardzo zadowolony, będę miał tylko problem przy odsprzedaży ;/

 

A czemu? Nie jest aż taka brzydka.

 

ma pewne niedoróbki, których na zdjęciach nie widać a jak ktoś kupuje samochód za 10k to patrzy przede wszystkim na wygląd, jak mi przyjedzie jakiś gostek na oględziny to go nie będize interesowało że niski przebieg, serwisowany w aso na oryginalnych częściach itd tylko bedzie patrzył i szukał obtarć i rysek na zderzakach... głupie te ludzie są strasznie

 

 

oj inflider nie obrażaj się noo :D te beemki są fajne, jestem fanem tej marki, ale osiągi to nie najwazniejszy parametr samochodu :)

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Kabi może chcesz takie e30 z 3.0 pod maską?

 

618aee5ca0831d08med.jpg

 

Zmieścimy się w 30k a i frajdy będzie sporo więcej niż w gejowym porsche. A tak serio to kup mazde mx-5 wsadź w nią trochę grosza i czerp przyjemność z jazdy (nie mylić z małomiasteczkowym zadawaniu szyku pod remizą).

 

przeciez te bmw wygląda jak gów.no. Chyba bym musiał sie z członkiem na głowy pozamieniac zeby wybrac tego resoraka zamiast porsche. 

 

Aha boxter gejowy a mx5 nie. Okej.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...