Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

jesli stawiamy miate w tej samej kategorii co twoja mazde 3 czy moje e46 to faktycznie, te 130km robi wrazenie.

 

ale gdy porownamy ja do reszty roadsterow to juz nie bedzie tak kolorowo. jasne jest lekka, ale przynajmniej 160-180km by sie przydalo, zeby sprawiala frajde z jazdy.

Ale nie możemy też porównywać mx-5 do bmw z4, hondy s2000 czy nawet boxstera, tylko raczej do fiata barchetty czy mg f, które miały porównywalne osiągi. Mx-5 I ze 130-konnym silnikiem ma ok. 8s do setki, nie powiedziałbym że to tak mało. Ponadto radość jazdy z tym samochodem płynie nie tylko z jego mocy, duże znaczenie ma doskonałe prowadzenie, sztywne nadwozie i wiatr we włosach przy jeździe z otwartym dachem, ogólnie wartości trudniej policzalne. Nie jeździłem nigdy tym autem (obstawiam że ty też nie), ale znam posiadacza i na przestrzeni lat czytałem i oglądałem masę testów, na tej podstawie mogę wysnuć powyższy wniosek. 

Odnośnik do komentarza

tu na forum o gierkach liczy sie przede wszystkim przyspieszenie do setki, dlatego lepszym samochodem od takiej mazdy jest chociazby E36 325. Nie ważny jest stosunek mocy do masy, układ napedowy, zawieszenie, ogolnie prowadzenie. Wazne jest PRZYSPIESZENIE JAK W NID FOR SPIDZIE. Dlatego 130KM w 990KG samochodzie to ZA MAŁO I SAMOCHÓD NIE JEDZIE, NA NURBURGRINGU BY BYŁ WOLNIEJSZY DO BMW!!111

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

tu na forum o gierkach liczy sie przede wszystkim przyspieszenie do setki, dlatego lepszym samochodem od takiej mazdy jest chociazby E36 325. Nie ważny jest stosunek mocy do masy, układ napedowy, zawieszenie, ogolnie prowadzenie. Wazne jest PRZYSPIESZENIE JAK W NID FOR SPIDZIE. Dlatego 130KM w 990KG samochodzie to ZA MAŁO I SAMOCHÓD NIE JEDZIE, NA NURBURGRINGU BY BYŁ WOLNIEJSZY DO BMW!!111

Ale wiesz ze 325/328 ma 193bhp? I jakies 280nm?.... Jestem ciekaw co by sobie lepiej na torze poradzilo bo stosunek masy do mocy jest podobny.
Odnośnik do komentarza

gdyby nie to, ze sie rozmnażam jak króliki, to bym brał to cudenko

http://otomoto.pl/oferta/volvo-s60-r-s60r-2-5t-manual-300km-lpg-4x4-ID6ybvD5.html

 

ale decyzja pada na:

 

http://otomoto.pl/oferta/chevrolet-cruze-2-0vcdi-163km-lt-navi-6-biegow-ID4p32Ks.html

 

sprzedam peżota 407 rocznik 2005 kupiony w 2013 2,7 turbo vin dizel stan dobry tylko elektronika się pier.doli. bity lekko z jednej strony, przejechane 136 tysiąca, sprowadzany ze szczecina, cena 11 tys pln, nie polecam

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...