Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie do 25 tysiaków ? Aktualnie śmigam mazdą 3 2006 rocznik z podtlenkiem lpg. Mam zamiar jej się pozbyć w przyszłym roku na rzecz czegoś nowego bo na gazie już przelatane ma 60 tyś i pewnie będą zawory wypalone niedługo już. Chyba że nic z tych rzeczy to zostawię jeszcze. Diesle odpadają, tak sobie oglądam te oferty i myślę nad FIATEM BRAVO xd seatem leonem albo ewentualnie jak hajsu skapnie to bwm serii 1  (ale ta opcja akurat najmniej) albo volvo s40.

Pewnie założę gaz do tego ale bez przymusu. 2x na miesiąc jakaś dłuższa trasa 100km. Miesięcznie z 500km robię ogólnie 50%miasto 50% trasa.Bagażnik ważne żeby narty zmieścił w zime, to chyba tyle, kombiki odpadają jedynie hatchbacki/sedan/kupe. Silnik 2.0 max chyba. Nie oczekuję sportowych odczuć ;p spalanie do dychy benzyny w mieście. Rocznik 2007+

Edytowane przez Sig
Odnośnik do komentarza

Ależ to musi być muł, nie brał bym niczego w takiej budzie co ma mniej niż te 115km.

 

Do tej pory miałem forda z 88 kucykami i nie narzekałem :) więc te 12 dodatkowych chętnie przyjmę. Nie jestem Kubicą dróg więc 200 koni mi nie trzeba. Na razie jutro znajomy z Forda sprawdzi mi VIN i się go na żywo obejrzy. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, już rozumiem o co chodzi, to ogłoszenie trochę mnie zbiło z tropu. Jak pierwszy raz zerknąłem na ogłoszenie, to przeczytałem 85 km i się zdziwiłem, bo właśnie słyszałem tylko o 100 i 115. Sporo interesowałem się tematem, ale patrzyłem głównie na starsze wersje przed liftem, dlatego jak wpisałem focus 1.6 85 i wyskoczyły mi dane silnika 1.6 85 koni, który dostępny jest w aktualnym Focusie, pomyślałem, że widocznie dodali go kiedyś do gamy Focusa II i o niego chodzi.

 

Teraz jestem przekonany, że ten egzemplarz ma 85 ale kilowatów, co czasem podają np. Niemcy i wtedy wychodziłby jednak bardzo rozsądny 1.6 Ti-VCT 115 koni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...