Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tym temacie był kiedyś poruszany wątek samochodów kupowanych nie z rozsądku i najlepiej jako jedne z pierwszych aut, czy wszyscy już tylko dziaduja ?

Czy żółty maluch z przyspawanym na stałe fotelem od hondy crx to rozsądek czy emocje ?

 

Co do nasèpnych aut to u mnie niestety. Służbówka pewno neue Passat, a rodzinny jakiß SUV bo dobrze się sprawdza z tym że bède celował w klasę wyżej ( jakieß Q5 lub Lex NX) no ale zobaczymy jaki budżet będę miał.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No Lex NX to trochę nie ta kategoria. Dłuższy o 20 cm i droższy prawie dwukrotnie. To kategoria Audi Q5, BMW X3 itp

 

Mi tam tak se podobają się te suvy ale dla mnie to najlepszy kompromis pomiędzy rodzinnym mamo/tato wozem i autem w którym samemu można jako tako się pobujać . No i gurva te wyższe zawieszenie jest idealne na nasze drogi, krawężniki i parkingi

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ja byłem kiedyś nierozsądny kupując Lancię Ypsilon od prawilnej rodzinki z dobrego domu.

 

Sprzęgło miałem do wymiany po tygodniu, do tego dziurawa miska olejowa i nieszczelne simmeringi wymagające wyciągania skrzyni biegów. Idź pan w uj.

 No to temat taki że trafiłeś po prostu kapcia i tyle, auto zdecydowanie ciekawsze niż omawiane teraz kopciuchy.

 

 

O właśnie ten temat był ciekawszy jak był na tapecie wątek porsche dla Kabiego, o takie auta mi chodzi ale które ktoś popełnił w życiu a nie tylko planuje.

Odnośnik do komentarza

 

A wierność marce?

 

Zobaczysz gurva. Twoje kolejne auto to będzie nowsza 3, a potem już jako kozacz mgr inż nówcia Mazda 6.

A co ze mna? Potem jest 159 i gt a dalej nowsze to jakis pedalskie gów.na alfa zaczeła robic. No chyba że najnowsze ka.

Ostatnio w salonie Forda wsiadłem sobie do nowego Ka. Chryste Panie, jakie to jest małe i ciasne w środku. Ma się wrażenie, że można tym autem wjechać do mieszkania i zaparkować przed pokoju.

 

Wsiadłem też do Mustanga i płakałem jak ojciec mówił, że już musimy iść.

Odnośnik do komentarza

 

Ja byłem kiedyś nierozsądny kupując Lancię Ypsilon od prawilnej rodzinki z dobrego domu.

 

Sprzęgło miałem do wymiany po tygodniu, do tego dziurawa miska olejowa i nieszczelne simmeringi wymagające wyciągania skrzyni biegów. Idź pan w uj.

No to temat taki że trafiłeś po prostu kapcia i tyle, auto zdecydowanie ciekawsze niż omawiane teraz kopciuchy.

 

 

O właśnie ten temat był ciekawszy jak był na tapecie wątek porsche dla Kabiego, o takie auta mi chodzi ale które ktoś popełnił w życiu a nie tylko planuje.

Polecam w takim razie temat o marzeniach tych przyziemnych i nieprzyzimnych. Nie wiem czy wiesz ale nazwa tego tematu to pomoc w kupnie auta i rozmawiamy o autach które są akurat na tapecie. Jak będziesz kupował jakąś kozackà furę napewno będziemy też aktywni i nikt nie będzie tu zanudzał o hatchach czy suvach.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, możliwe z tym że nie mam VW prywatnie. Nie wiem typie o co ci chodzi i do kogo pijesz bo piszesz bardzo ogólnikowo dlatego tobie odpisałem.

Wyluzuj trochę bo chyba tematy ci się pomyliły i taki pro tip na twoją frustracje walnij sobie pierw przeszczep włosów zanim zaczniesz szukać fur podnoszących adrenalinę bo gniazdo orła pasuje co najwyżej do passata b5.

 

Nie podoba się obecna dyskusja ? Wróć jak na tapecie znowu będzie coś co ciebie interesuje. To taki proste.

Odnośnik do komentarza

 

 

A wierność marce?

 

Zobaczysz gurva. Twoje kolejne auto to będzie nowsza 3, a potem już jako kozacz mgr inż nówcia Mazda 6.

A co ze mna? Potem jest 159 i gt a dalej nowsze to jakis pedalskie gów.na alfa zaczeła robic. No chyba że najnowsze ka.

Ostatnio w salonie Forda wsiadłem sobie do nowego Ka. Chryste Panie, jakie to jest małe i ciasne w środku. Ma się wrażenie, że można tym autem wjechać do mieszkania i zaparkować przed pokoju.

 

Wsiadłem też do Mustanga i płakałem jak ojciec mówił, że już musimy iść.

 

 

Powiem ci ze przodu ka nie był az taki mały, ale ja jestem karłem 178 nie koszykarzem. Gorzej było z tyłu. 

 

Co do drugiego akapitu, chyba tez sie przejade posiedziec w mustangu. Moze mnie wpuszczą. Założe nowy sweter, 

 

W niemczech byłem w komisie. Stało porsche 911. Chyba za 40k euro. Jak na zdjeciach tak sredniommnie jara ale jak widzi sie taką lsniąca, piekną rakiete to az chce sie ją miec. No ale nie ukradne przeciez 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...