Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się 508 podoba z wyglądu, ale tata oglądał i też za nisko się niby siedzi. A 3008 jest spoko, ale on jednak nie jest przekonany do SUV'ów. Plus co do Peugeota - osobiście jestem przekonany, że marka mocno poprawiła jakość. Ale tata już dwa razy naprawdę napalił się na nowy model z logo lwa i bez szczególnego zastanowienia wybierał sobie najpierw 307 SW (za indywidualne fotele, udawanie minivana i szklany dach), a potem 407 SW (za stylistykę i szklany dach) na samochód służbowy. Oba zaliczają się do najbardziej awaryjnych samochodów jakimi jeździł, co sorry, ale rzutuje jednak na postrzeganie marki.

 

Mondeo spoko, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia. Do tego lifting za pasem. Vignale jest za drogi, a tata nie chce dopłacać do ekskluzywnego wykończenia. Optima? Obiektywnie na pewno dobry samochód, ale tata nie jest jeszcze skłonny wydać tyle kasy na Kię.

 

Insignia podoba mu się z wyglądu, jest przestronna i odpowiadała mu na jeździe próbnej. Ma atrakcyjne ceny, jedne z najlepszych reflektorów na rynku (matrix LED), nowoczesne multimedia i jest nowym modelem, ale już nie w pierwszym roku produkcji. Ten Focus Active z kolei zalicza się do nielicznych podwyższonych kompaktów, ale bez napędu na obie osie (który nie jest tacie potrzebny), jest potencjalnie tańszy, a też nowoczesny i też może mieć światła matrix LED (a idea jazdy na "długich" cały czas bardzo przypadła tacie do gusty, szczególnie, że ma dość mizernych halogenów Passata).

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Welna napisał:

Swiatla LED to obok ACC + automat, cos co najbardziej doceniam w nowych samochodach

 

Po przesiadce z Aurisa 2007 do nowych samochodow to poprostu jest przepasc wizualna w nocy.

 

PS nie chce ktos kupic Aurisa z 2007 2,0 TDI 126 KM, z przebiegiem 277 000km? Pozbyc sie musze

:D

A za ile sprzedajesz bo kumpel z pracy szuka pierwszego samochodu dla syna 18 lat. Szuka czegoś takiego w dobrym stanie technicznym. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, milan napisał:

Jak tasmy beda po jego stronie to dlaczego nie

 

Taśmy do klejenia? XD

Auto teraz tak wygląda:

 

47225187_331315367452078_4960400048186720256_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeGonqd2Q3wxwgh4bDBws8DFwtPDF4WN62WUFrKe839CtY1ofQL27yPItKFjeDGw_OmyJtR8kHyCBfCGtyvj2Aji_TuyzZlmHk2wWYWDFYk2-A&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=bff24a029908fb890b16d573aef93b64&oe=5C9B6172

 

 

M3ruRj1.png

 

bez znaczka : ) - i ta szpara do weryfikacji.

 

 

5 godzin temu, mozi napisał:

Banny widzę że Cie nosi. To niestety jest kwestia cierpliwości bo kupić ulepa to nie problem tylko jak Ci się zacznie sypać to bedzie płacz. Musisz imo poszukać. Jak kupowałem kiedyś swifta a uparłem się na sporta to szukałem 3 miechy. I kupiłem perełke która wpradzie była droższa od ogłoszeń ale bez zarzutu od gościa co chyba jadł z dywaników i był 1 włascicielem. Swoją drogą sport niby 125 kucy ale jak to fajnie jechało. Miałem nawet się pobawić w dokładkę komplressora do tego bo potrafi dać 160-180 kucy ale brak czasu + drogie graty mnie zniechęciły. 

 

 

No, pewnie tak... wiadomo. 

 

Ta biała BRZ nieaktualna : /

 

_

 

To może taki model:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mustang-ford-mustang-3-7l-305km-2014-xenon-led-tempomat-serwis-w-aso-ID6zaGjG.html

 

"Lampa jest sprawna, auto normalnie uzytkuje, koszt lampy wg cen allegro zaczynaja sie od 850, malowanie 200-500 zalezy czy czesciowo czy cale elementy"

Zdjecie z usa - niegroźna stłuczka, poduszki całe.

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Mustang napisał:

Mnie się 508 podoba z wyglądu, ale tata oglądał i też za nisko się niby siedzi. A 3008 jest spoko, ale on jednak nie jest przekonany do SUV'ów. Plus co do Peugeota - osobiście jestem przekonany, że marka mocno poprawiła jakość. Ale tata już dwa razy naprawdę napalił się na nowy model z logo lwa i bez szczególnego zastanowienia wybierał sobie najpierw 307 SW (za indywidualne fotele, udawanie minivana i szklany dach), a potem 407 SW (za stylistykę i szklany dach) na samochód służbowy. Oba zaliczają się do najbardziej awaryjnych samochodów jakimi jeździł, co sorry, ale rzutuje jednak na postrzeganie marki.

 

Mondeo spoko, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia. Do tego lifting za pasem. Vignale jest za drogi, a tata nie chce dopłacać do ekskluzywnego wykończenia. Optima? Obiektywnie na pewno dobry samochód, ale tata nie jest jeszcze skłonny wydać tyle kasy na Kię.

 

Insignia podoba mu się z wyglądu, jest przestronna i odpowiadała mu na jeździe próbnej. Ma atrakcyjne ceny, jedne z najlepszych reflektorów na rynku (matrix LED), nowoczesne multimedia i jest nowym modelem, ale już nie w pierwszym roku produkcji. Ten Focus Active z kolei zalicza się do nielicznych podwyższonych kompaktów, ale bez napędu na obie osie (który nie jest tacie potrzebny), jest potencjalnie tańszy, a też nowoczesny i też może mieć światła matrix LED (a idea jazdy na "długich" cały czas bardzo przypadła tacie do gusty, szczególnie, że ma dość mizernych halogenów Passata).

Twój tata akurat użytkował jedne z najgorszych modeli Peugotow. Oczywiście, że Peugeot bardzo poprawił jakość wystarczy wsiąść do 508, a już do tej nowej to wgl kosmos. Insignia nowa z wyglądu jakoś nie porywa dziwnie to auto wygląda jakieś takie nijakie jest. 

5 godzin temu, Banny napisał:

 

Taśmy do klejenia? XD

Auto teraz tak wygląda:

 

47225187_331315367452078_4960400048186720256_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeGonqd2Q3wxwgh4bDBws8DFwtPDF4WN62WUFrKe839CtY1ofQL27yPItKFjeDGw_OmyJtR8kHyCBfCGtyvj2Aji_TuyzZlmHk2wWYWDFYk2-A&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=bff24a029908fb890b16d573aef93b64&oe=5C9B6172

 

 

M3ruRj1.png

 

bez znaczka : ) - i ta szpara do weryfikacji.

 

 

 

 

No, pewnie tak... wiadomo. 

 

Ta biała BRZ nieaktualna : /

 

_

 

To może taki model:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mustang-ford-mustang-3-7l-305km-2014-xenon-led-tempomat-serwis-w-aso-ID6zaGjG.html

 

"Lampa jest sprawna, auto normalnie uzytkuje, koszt lampy wg cen allegro zaczynaja sie od 850, malowanie 200-500 zalezy czy czesciowo czy cale elementy"

Zdjecie z usa - niegroźna stłuczka, poduszki całe.

 

Jak już chcesz się bawić w takie rzeczy to lepiej kup auto dojechane i sam je rób wyjdzie dużo taniej. 

Odnośnik do komentarza

 

Okej, teraz taka GT86 się pojawiła:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-gt86-gt-86-wersja-cup-indyvidual-ID6Bz68W.html#a7c69d3d9b

 

Wysyłać autotesto? xD Świnoujście troche daleko ;)

Wiem, że trzeba na spokojnie, ale ten wygląda na fajny egzemplarz - chyba, że znowu oszukują mnie z PL salonem.. Bez wypadkowość również nie odznaczona.

3 godziny temu, milan napisał:

Bunny widze chce odejsc z hukiem :(

 

nie wiem czy dobrze rozumiem "odejść" ? 

Odnośnik do komentarza

Hmm, szkoda, @Mustang że uważasz CLS za auto głównie dla szpanu. Ja uważam, że ten samochód ma cos w sobie.

 

Ehfh2m6.jpg

 

mercedes-cls-63amg-01.jpg

 


@krupek

 

Podobny obraz

 

Ale nie będę namawiać - każdy ma prawo do swoich opinii.  :)

 

nie wiem gdzie się zapodziała odpowiedź dla @krupek - Myślałem nad r129 czy SEC, ale to juz większe pieniądze. Dodatkowo R129 jakoś mnie mniej kręci.. a ten z Twojego ogłoszenia to kompletnie odpada ;)

Jeśli gwiazda to tylko CLS, na tą chwilę.

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...