Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Moje ostatnie zakupy z pobyty na urlopie w Polsce

cpWOHFN.jpg?1

 

ART+9 i Epsilon wyborne kwasy, ale największe wrażenie zrobiło na mnie Modern Drinking, chyba najlepsze jakie piłem z piw kraftowych

 

ps. mam gdzieś jeszcze jedno zdjęcie z piwkami ale muszę go poszukać.

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

zDXDS8K.jpg

 

Kolejne testowanie smaków. 

 

Da się kupić RISy w jakiejś normalnej cenie, czy wszystkie ponad dyszkę? Widziałem w sklepie jednego, Pożegnanie Korporacji i buteleczka 330 kosztuje prawie 13 złotych. Also, jakie RISy najlepsze?

Odnośnik do komentarza

 

Kocham Witbiery ale ten z Miłosława jest jak paczka gwoździ.

Ja też kocham, wziąłem z Żabki, bo dawno go nie piłem. Ten witbier z Browaru na Jurze jest moim ulubionym. 

 

Z Kormorana na pewno już próbowałeś? Najlepiej mi wchodził z browaru Toruńskiego Olbracht ale nie wiem czy można gdzieś poza regionem dostać. Ostatnio w biedzie znalazłem Witbiera z tej ich serii piw rzemieślniczych, Don Vito - cały do zlewu popłynął

Odnośnik do komentarza

 

 

Da się kupić RISy w jakiejś normalnej cenie, czy wszystkie ponad dyszkę? Widziałem w sklepie jednego, Pożegnanie Korporacji i buteleczka 330 kosztuje prawie 13 złotych. Also, jakie RISy najlepsze?

Dla RISów to jest normalna cena, ostatnio miałem okazje wypić "Łódź i Młyn", kosztowało coś pod 20zł za 0.3l i "KBS", 45zł za 0.3l. Oba genialne i warte swojej ceny. Możesz też spokojnie spróbować dowolnego RISa z browaru Olimp.

 

Odnośnik do komentarza

zDXDS8K.jpg

 

Kolejne testowanie smaków. 

 

Da się kupić RISy w jakiejś normalnej cenie, czy wszystkie ponad dyszkę? Widziałem w sklepie jednego, Pożegnanie Korporacji i buteleczka 330 kosztuje prawie 13 złotych. Also, jakie RISy najlepsze?

 

Im wyższy ekstrakt tym jest szansa, że będzie  bogatszy.

RISy leżakowane w beczkach moim zdaniem z reguły też są lepsze, a że "aging" dość popularny się zrobił jakiś czas temu to i dosyć łatwo znaleźć takie piwo.

Wysoki ekstrakt (a zatem i wysoka zawartość alko) oraz długi proces produkcji wpływają na taką, a nie inną cenę.

Odnośnik do komentarza

1NvyNcH.jpg

Dobra znalazłem ost zdjęcie z pobytu w Polsce to tak...

 

Hopiniada - Ogórkowo, gruszkowy smak z mocno wyczuwalnym chmielem. Bardzo fajne na upalne dni

Szabat czarownic - w smaku wyczuwalne banany, taki o bym powiedział.

Lady Blanche mi niepodeszło

Komes Porterek - chyba świeży był bo mocno dało się wyczuć kawę, paloność, nie był dobrze ułożony przez co mi tak o podszedł. Muszę go kupić i pochować z kilka miesięcy, wolę bardziej wytrawny smak albo tak jak by był na wpół.

Ale Szopka - świetne piwko na święta wyczuwalny mocno goździk, piernik i coś jeszcze ale już nie pamiętam :P. Bardzo fajne piwko a pite w odpowiedni dzień +1 do oceny

Oto Mata IPA - świetne piwo z Pinty, robione na ryżu, średnia goryczka i znów coś jeszcze. Muszę je jeszcze raz kupić aby sobie przypomnieć

Szlachetna pszenica - powiem tak Pszeniczne z Ciechana bije o głowę albo z pięć to piwo, niepolecam

 

Kolejne zdjęcia w toku, jestem już u siebie i głównie będą pojawiać się jakieś francuskie lub belgijskie piwka, chodź idzie kupić jakieś z wysp czy USA, ale już w październiku będę w Polsce i znów będę próbował. W szczególności na pierwszy ogieć poleci Viva la śliwa z Pinty podobno SZTOS.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...