Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, krupek napisał:

 

Jak ktoś pisze, że się nawadnia alkoholem to mu wyjaśniłem, że jest w błędzie, bo może nie wie. W czym problem?

Ogólnie to ciężko Ci nie przyznać racji, ale Grabek chyba nie to miał na myśli. Elektrolit to nazwa handlowa tego piwa, to trochę tak jakbyś miał pretensję, że np Warka na Ciebie nie warczy ;)

Odnośnik do komentarza

Zawsze jak przyjeżdżam do Białegostoku obowiązkowo odwiedzam sklep z litewskimi przysmakami który znajduje się na moim osiedlu. Z reguły zaopatruję się tam w naprawdę wyśmienite piwo z nalewaka, 18zl za 2L żywego, ale dzisiaj dodatkowo pobrałem tę oto ciekawostkę.

 

Piwo nie jest w żaden sposób wzmacniane wódką czy spirytusem, a woltaż wynika z procesu produkcji. Takie jedno to 9.30PLN.

20210817_170647.jpg

 

Na razie poczeka, ale liczę, że się przyjemnie zaskoczę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Zawsze jak przyjeżdżam do Białegostoku obowiązkowo odwiedzam sklep z litewskimi przysmakami który znajduje się na moim osiedlu. Z reguły zaopatruję się tam w naprawdę wyśmienite piwo z nalewaka, 18zl za 2L żywego, ale dzisiaj dodatkowo pobrałem tę oto ciekawostkę.

 

Piwo nie jest w żaden sposób wzmacniane wódką czy spirytusem, a woltaż wynika z procesu produkcji. Takie jedno to 9.30PLN.

20210817_170647.jpg

 

Na razie poczeka, ale liczę, że się przyjemnie zaskoczę.

To chyba jakieś barley wine, ale opinie w sieci nie zachęcają.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2021 o 17:21, krupek napisał:

Wiem o tym, ale odnosiłem się do posta Boomcia, ze sie nawadniał piwem, a potem odniosłem się do sraczki tłuszczersa.

 

Ty i te twoje nowe zasady. Naukowe tezy, które nijak mają się do życia. Obcuje ze starymi majstrami ćwierć wieku - nic nie nawadnia rano jak ćwiartka i piwo. Gdybyś był akurat na kacu - patrz: ćwiartka i piwo. Jakby cię brzuch bolał - pięćdziesiątka z pieprzem. :cool: :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...