Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Ten porter z Żywca to tak generalnie nic specjalnego, czy mi po prostu trafiła się jakaś kiepska sztuka? Nie spodziewałem się cudów, no ale chyba jednak czegoś choć ciut lepszego, niż dostałem. Aromat dość nijaki, no może lekko przebija tam jakaś nie wiem... wiśnia?

 

W smaku dominuje nieco wręcz ordynanarna alkoholowość, średnia i zalegająca goryczka oraz lekka kawowość. Da się wypić, ale nic specjalnego. Porter z Komesa stawiam na tę chwilę o parę stopni wyżej. :/

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Co tam pany na weekend?

U mnie stouty na tapecie wczoraj zakupiłem:

- Haitanka tropical stout

- Pinta Havana stout

- Wiedźma porter z tonką

- Hypnos RIS od olimpu

- Serum Veritate z fabryki piwa wzialem 3 bo byly na promo za 3zl ze wzgledu na date, opinie w necie rozniste ale w takiej cenie zal bylo nie brac.

Odnośnik do komentarza

Dzisisj będzie testowana czarna Ipa Salamandera a później do znajomych na film to 4pak klasycznie. Pozdrawiam Alienatora i Roziego. :lapka:

 

4s1fet.jpg

 

Edyta - czarna Ipa od Salamandera nie podeszła. Lepiej było 3 wody chmielowe Tyskie za to mieć. Nie moje klimaty. Oleistość i nuty cytrusowe to nie to. Brakowało mi jakiejś czekolady czy orzecha w tle. Birbant robi to lepiej.

 

Ostatnio na tapecie było jeszcze

 

2z3vqjs.jpg

 

 

 


10qc27a.jpg

 103y1ox.jpg

 

 

Smakuje orzeźwiająco i pachnie mocno cytrusowo. W smaku siedzi mocna goryczka i gdzieś posmak earl greya jest, czuć też trawę cytrynową. Zdecydowany faworyt na upalny dzień pod parasolem. Zimny zrobi furorę w tym sezonie. Polecam spróbować. 

 

 

Edytowane przez JJoker
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, pewnie w przyszłym tygodnie wjedzie ;)

DpqzZ8i.jpg

właśnie sączę Risfactor w wersji standardowej i jestem zawiedziony. w aromacie zielone jabłko, emulsja i alkohol, w smaku alkohol i trochę czekolady... jeden z gorszych RISów jakie dane mi było pić. wersja BA poczeka chyba na przyszłą zimę.

Odnośnik do komentarza

Czytałem właśnie reckę na Jepiwce i też pisali, że mocno alko czuć i lepiej zostawić. 

 

No i paczka lutowo/ marcowa została odebrana i w końcu coś wyślę do siebie i będę mógł po kosztować (od października co miesiąc kupuje polski krafcik a jeszcze nic z tego nie wypiłem :yao:) teraz chyba stop na jakiś czas ale jak coś pojawi się bdb to pewnie kupię ;)

 

T5SxF0G.jpgBRI6fg9.jpg9TGk5Jy.jpg

 

 

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.03.2018 o 21:33, Malibu napisał:

Prawie same sztosy ;) Ja własnie dziś opłaciłem grube zamówienie i coś w końcu wyślę do siebie. @ofsajd Daj znać jak ten Art 16, bo jego jestem najbardziej ciekaw. 

 

Art 16 otworzyłem wczoraj z dziewczyną, wypiliśmy na pół. Jest bardzo pijalne i aksamitne, tak samo jak poprzednie nitro. Pianka obłędna, drobnopęcherzykowa. W smaku borówka i ciemne owoce wyraźnie wyczuwalne, ale nie dominują, nie zamulają i nie zabijają innych smaków. Ponadto czuć nuty czekoladowe, delikatnie mleczne i kawowe. Dobrze zbalansowane piwo, udało się Wrocławianom. Dałem 4/5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie ostatnie zakupy glownie browar rock mill, z nowosci risfactor double barrel, 3 flachy oz whisky barrel i swietny last supper double chocolate od kraftwerk( jak macie gdzie to kupowac i probowac bo swietny stout)

Odnośnik do komentarza

Risfactor double barrel jak ktos jeszcze nie ma to jak dla mnie w tej cenie (kolo 25 u mnie) jedno z lepszych piwek ba ostatnio. Kupilem 3 i chyba jedno tylko zostanie na lezakowanie male chociaz juz jest b.dobrze ulozone

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...