Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wojtasso88 napisał:

Któryś browar wypuścił teraz też stouta z nitro, ponoć fajna sprawa. 

Tak jak Ci Second napisał browar Stu Mostów ale nitro to tylko nazwa a nie, że Nitro dodali :kaz:. Piwo jest nasycone azotem tak jak Guinness czyli po wlaniu do szkła zrobi Ci się przepiękna piana i będzie mega gładziutkie.

Odnośnik do komentarza

@wojtasso88 Ja w moim sklepiku będę miał do zapłaty 7,5zł i to chyba jest 0,33

 

A w ten weekend odbędzie się premiera dwóch Risów z Pinty

PINTA RISFACTOR 30° (11-14zł)*
PINTA RISFACTOR 30° Double BA (22-25zł kartonik)*

27973520_1588838864517642_38060138929543

 

*ceny tam gdzie ja i @ofsajd kupujemy ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, ofsajd napisał:

zarezerwowane już jakiś czas temu, jeszcze na żadnym piwie z Pinty się nie zawiodłem, więc mam nadzieję, że pomimo tego że to ich pierwszy RIS to od razu wyjdzie sztos :D 

No nie wiem ja sie zawiodlem na Pinta Quatro, nie moglem tego wypic tak mi nie podeszly te nuty.

Odnośnik do komentarza

Wy tu o sztosach 50 zł za butelkę, a ja napisze o książecym IPA, bo mialem okazję wczoraj wypić i

 

i jest to całkiem pijalne, budżetowe piwo, taki poziom żywca APA, który swego czasu był moim ulubionym piwem do grila, bo przecież nie będę kiełby popijał Antarctic Nail Ale. Jest te książęce piwo dobre do nayebki. No, ale jednak jak dołożyć tę zetkę to mamy Lubuskie IPA, która jest jednak o 2 poziomy wyżej. 

 

Podsumowując, książece IPA to udane januszowe piwo. Pewnie jakby mój stary to kupił to by sączył jak najdroższego burbona. Gdzieś w markciecie, jak będzie w promocji za 3 zeta to można kupić skrzynkę i się dobrze bawić z kumplami o plebejskich podniebieniach. 

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Przyszła dziś do mnie paczka zamówiona przez beergium.com. Pakowanie mistrzostwo świata, karton w środku niego jeszcze jeden karton a po bokach takie flipsy (jak te chrupki kukurydziane) i w środku tego drugiego kartonu flipsy piwo pod folia, flipsy i tak do dna. Fajne mają ceny i wysyłka tez spoko, 10€ dałem ale brałem ze znajomym na pół. Do Polski z tego co na szybko sprawdziłem to 15€. Jestem mega zadowolony z tego sklepu przez to jak mi zapakowali i tym co mają na stanie.

A o to co przyszło  :banderas: Szwecja (Omnipollo Nebuchadnezzar IIPA oraz Noa Pecan Mud Cake) i Ameryka.

00uwSyb.jpg

 

ps. Jutro lecę do Auchan bo Punk IPA oraz 5AM Saint jest w promo, jak się kupi 4 butelki to po 1,5€szt. wychodzi 

 

 

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No ma tego trochę. Dziś w moim pobliskim zakupiłem na ten przykład Atak Chmielu (celem testu czy teraz też gorycz będzie mi tak wykrzywiać mordę, jak parę lat temu), Ciechana Miodowego, Noteckie i Nosferatu z Radugi. Kątem oka widziałem  też parę piw z Doctora Brew, nawet w zestawie z jakimś szkłem, i z Corneliusa. Szukałem Książęcego IPA, ale niestety nie znalazłem.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Pryxfus napisał:

Zacne zakupy @Malibu. Tego chyba nie znajdziesz na apce Polskikraft ;)

Dziękuję @Pryxfus No nie ale na ratebeer już tak ;)

 

9 godzin temu, Kosmos napisał:

To auchan aktualnie ma jakieś krafty? Przed piwną rewolucją mieli zawsze duży wybór polskich i zagranicznych koncerniaków.

Coś tam mają ale bardziej regionalne lub większe jak Amber czy Cieszyn chodź jakaś Pinta się i znajdzie, lepiej do Carrfoura pójść. Mi chodzilo o mojego Auchan we Francji, chodź tu to jest jeszcze większa bida niż w Polsce z piwami w hypermarketach bo tylko siki typu 1664, Heineken czy coś tam na K... Jest też coś tam z Belgi czyli Trapiści, Lambiki (ale tylko Lendsman), Blegian Strong Ale np. Duvel (z Duvela to biorę tylko Duvel Triple Hop Citra bo to trzyma poziom) oraz BrewDog PUNK IPA (bdb IPA) a na La Defence mają jeszcze Elvis Juice (OMG ten aromat, ta świeżość, mega piwo :D). A tak to aby coś dobrego kupić to internet, sklep specjalistyczny (strasznie wysokie ceny) lub import z Polski ;) 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co to. Lubię te żywcowe koncerniaki. Porterek sztosik. Białe dobre na kaca, a APA to najlepsze co można kupić za 3,50 w żabce <janusz>

 

Ciekawe kiedy i gdzie ta zywcowa ipa wypłynie

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...