Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dużo bo lubię portery. Na początku swej kariery również się jarałem żywieckim Porterem, ale to jest niższa klasa, taka prawda. Komesik porterowy był niezły, a Warmiński od Kormoranu to w ogóle przekozak. Wielu już niestety nie pamiętam z nazw. Efekt alkoholizmu.

Odnośnik do komentarza

No z tym, że ten porter kosztuje koło 5zł i jest pijalny po prostu. Biorę go często jak w żabce u mnie nie ma już jakichś konkretów a Komesów to już dawno nie mogę namierzyć oprócz lidla, musiałbym jechać do specjalistycznego z browarami ale mi się nie chciało. 

 

btw z tego co pamiętam to Porter żywiecki nie jest z żywca tak ogólnie

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2019 o 22:41, Grabek napisał:

U was w lidlach tez taka posucha jakby zaczeli wycofywac krafty? Dzisiaj zerowy wybor praktycznie, musialem fortuny wood aged brac :wujaszek: 

Ta... poszedłem po komesy i wróciłem z pustymi rękami :ragus:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak lubisz ciemne piwa, trochę mocniejsze to polecam Ci Koźlaka z browaru Amber. 6.5% a raczej tego nie czuć, wchodzi gładko a i nie jest pusty smaku. Mój ulubiony browar. W kauflandzie do kupienia, a ostatnio widziałem w lidlu za 3.99 z piwami promocyjnymi, co do nich wjeżdżają.

 

4ccccc6746f47a42f0c05cf024b8bb54.png

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Plugawy napisał:

Jak lubisz ciemne piwa, trochę mocniejsze to polecam Ci Koźlaka z browaru Amber. 6.5% a raczej tego nie czuć, wchodzi gładko a i nie jest pusty smaku. Mój ulubiony browar. W kauflandzie do kupienia, a ostatnio widziałem w lidlu za 3.99 z piwami promocyjnymi, co do nich wjeżdżają.

 

4ccccc6746f47a42f0c05cf024b8bb54.png

Właśnie za ciemnymi nie przepadam za bardzo, ale wolę mocniejsze piwa i tutaj jest problem dlatego probuje ciemne piwa, ktore tutaj polecano ponieważ są mocniejsze;)

Odnośnik do komentarza

Kończę 2 Koźlaka z Ambera. Zawód na całej linii. Obiecany woltaż to mit - ledwo poczułem szum po 2 butlach. Smak? Mniej słodkie karmi. Obiecywana wyraźna goryczka? Ne-e. Fajne, lekkie w smaku piwko ale nic poza tym. Cena 4 zł ale wolę Tyskie klasyczne za 3 ziki.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...