Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Milo napisał:

A ja pije właśnie Okocim mocne dubletowe i jest ok:thumbsup: oraz również potwierdzam, że w górach jest pięknie, mam tam rodzinę @Masorz z jakich rejonów jesteś? 

Mijałem je dziś na półce, ale po dość wykańczającym dniu nie zależało mi na smaku, lecz szybszym procencie. Wpadł Żywiec Porter 9.5%, mocny gęsty szit.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, _Red_ napisał:

Mijałem je dziś na półce, ale po dość wykańczającym dniu nie zależało mi na smaku, lecz szybszym procencie. Wpadł Żywiec Porter 9.5%, mocny gęsty szit.

Jak już pisałem nie przepadam za ciemnymi piwami, ale już któraś z osob poleca no i jeżeli to ma 9,5% to spróbuję następnym razem;)

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, szejdj napisał:

Ja to zwróciłem uwagę, że Książęce z Biedronki gorzej smakuje niż gdzieś lane czy kupione w innym sklepie. 

 

Jak każde piwo z biedronki z wyjątkiem tyskie klasyczne - 6 na 10 puszek smakuje dobrze,  pozostałe 4 smak słaby. Nigdy nie miałem po nich większego kaca czy dolegliwości żołądkowych a temat gruntownie przetestowałem. :lapka:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Krystyna JJanda napisał:

 

Jak każde piwo z biedronki z wyjątkiem tyskie klasyczne - 6 na 10 puszek smakuje dobrze,  pozostałe 4 smak słaby. Nigdy nie miałem po nich większego kaca czy dolegliwości żołądkowych a temat gruntownie przetestowałem. :lapka:

Ja zauważyłem, że nie tyczy się to tylko tyskiego i biedronki, większość piw zwłaszcza brandowych tak ma, zależy z jakiej partii są rozlewane 

21 godzin temu, Masorz napisał:

To fakt, że tego portera da się wypić bez skrzywiania się. 

@Milo Zakopane. Obrzeża.

Spróbuję. Co prawda do Zakopanego mam kawałek, ale może kojarzysz taka miejscowość jak Grywałd, mam tam wujka i bywam co wakacje, albo jak mam jakieś dłuższe wolne, to jest zaraz obok Kroscienko/Szczawnica

12 godzin temu, _Be_ napisał:

Już lepiej książęcego portera kupić niż tego żywcowego

Z książęcego mnie również nic nie podchodzi jak kolega wyżej pisał, a Ty się śmiałeś z tych piw co ja dałem... :facepalm:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2019 o 11:46, _Be_ napisał:

A czy ja pisałem o innych książęcych? Mówiłem o porterze, chociaz ponoć IPA książeca komuś ponoć smakowała, ja tam nie wiem bo dla mnie chuyowa. 

Brzmiało tak jak byś pisał nie tylko o ciemnym piwie. Whatever

 

Zakupiłem ostatnio w sumie za namową forumka takie coś

ff537ff05e1c4bc1med.jpg

Wiem, że nie jest to ten porter, który tutaj chwaliliscie parę razy, ale może też nie będzie zły i to też Okocim. Zaraz będzie degustowane:drinks:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

Czekam na test Karpackiego Mocnego, z chujem w ręku czekam.

Żebyś w między czasie nie zwalił sobie konia;)

3 godziny temu, _Be_ napisał:

Polecam kuflowe mocne 

Smacznego

Nie wiem co trzeba tutaj dawać żeby było ok. Już co niektórym lejce się tak po...... że głowa mała. Polecało parę osób Portera Okocimia więc kupiłem, ale dalej zle :facepalm:

Co do piwa tak jak już pisałem nie przepadam za ciemnym piwem, ale w sumie nie było takie złe, na pewno spróbuje jeszcze tego portera Okocimia, którego polecaliście.

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...