Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, chmurqab napisał:

 

O kurła jaki majątek, 20 zł, czo te biedaki to ja nawet nie xdddd

 

panie kolego ile to by było tyskiego za to albo transferu na chomiku :nosacz3:

Raczej chodziło mi po prostu o to, że jak na piwo to 20 zł jest dośc sporo(o czym wspomniał sam @milan) i związany z tym "efekt placebo" 
Co do tego ile by było za to tyskiego i transferu na chomiku, nie wiem ponieważ tyskie pije raz na ruski rok, a chomika nie używam;), ale może masz rację, że było by tego sporo za tyle:notbad:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, milan napisał:

No ale 20 zł  to na tyle dużo za piwo by miec oczekiwania, ale też nie tyle by bronić jak  Czestochowy

Dokładnie

 

Ja przeważnie kupuje:
t4_14635020830.jpg

Jest to chyba jedyne pijalne piwo z tych, które mają już powyżej 7% alk. charakteryzuje się typową goryczką dla mocniejszych piw.

99a74ee80ef01de731a94c14cc637e75.png

 

Tutaj również mamy charakterystyczną dla mocnych piw goryczkę, ale piwo jest na prawdę fajnie wyważone.

 

9113b86b04a7b948fc7ede462700dc09.png

 

Tutaj mamy za to słodkawy posmak, plus za słód ciemny prażony oraz kukurydze minus za syrop glukozowo-fruktozowy.

 

67e3e9e9d46b72e55a401b50e566b47b.png

Lubie to piwko ma fajny taki słodkawy smak, tylko zauważyłem, że zależy chyba z jakiej partii jest rozlewane bo nie raz trafi się takie z dziwnym posmakiem cieżko go okreslić, ale przeważnie jest ok.

 

5ae7102d03821e106938da30e368cc70.png

 

W tym piwie na prawde czuć "dębowy" posmak zwłaszcza przy pierwszych łykach, ale im dalej w las tym lepiej

Oczywiście to nie są wyszukane pozycje, ale kupuje je przeważnie żeby leżały w szafce jak mnie najdzie ochota napicia się piwka sprawdzonego i "popularnego", a nie mam ochoty na eksperymenty

Edytowane przez Milo
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, milan napisał:

Do trolowania jak z tangiem trzeba dwojga, ten jeszcze minusa dostał  od roziego!

Milo to awangarda jak nie grants w temacie whisky to okocim mocne w temacie piwa, nonkonformizm pełną gębą a nie te kurde browary koczkodan

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Milo niezły troll, szanuję 

Dziękuje :touche:

2 godziny temu, milan napisał:

Do trolowania jak z tangiem trzeba dwojga, ten jeszcze minusa dostał  od roziego!

BTW o co chodzi z tym Rozim??? W prawie każdym temacie można znaleść o nim jakąś wzmiankę. 

Godzinę temu, Krystyna JJanda napisał:

@Milo Z tych mocnych to tylko Okocim dubeltowe spoko ale jak się trafi bo co warka to inna. Generalnie mocne piwa koncernowe to tylko porter od Żywca IMO. 

Właśnie z mocnymi piwami jest ciężka sprawa dlatego dałem te, które uważam, że da się je wypić. Co do żywca porter nie dla mnie jakoś za ciemnymi piwami nie przepadam

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, _Red_ napisał:

Piwo Na Miodzie Gryczanym z Biedry próbowaliście? Nawet spoko, duzo miodu, ale poczatkowo odstraszal mnie Browar Jablonowo (kiedys robili piwo Gulczas i inne szmiry).

Piłem ich inne piwa i były bardzo słabej jakości, nie wiem czy warto 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, _Red_ napisał:

Piwo Na Miodzie Gryczanym z Biedry próbowaliście? Nawet spoko, duzo miodu, ale poczatkowo odstraszal mnie Browar Jablonowo (kiedys robili piwo Gulczas i inne szmiry).

Kiedyś o nim wspominałem, dla mnie najlepsze piwo miodowe. Świetne jest też na miodzie wielokwiatowym z dodatkiem imbiru, ale gryczane nr 1. 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, _Be_ napisał:

Milo to awangarda jak nie grants w temacie whisky to okocim mocne w temacie piwa, nonkonformizm pełną gębą a nie te kurde browary koczkodan

Widzisz bo tutaj na forum zwłaszcza w tyhc tematach zauważyłem, że jak nie dasz czegoś wyszukanego unikatowego i najlepiej drogiego to jesteś lamus, smak tak naprawdę ma przeważnie chyba drugorzędne znaczenie. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale niestety przeważnie. 

35 minut temu, maciucha napisał:

Milo? To ten typek co osttanio wrzucal filmik do spartakusa jak sie tarza po macie z innym facetem?
Niesamowity user.

Tak to ja:hi:, stanął Ci?

23 minuty temu, _Red_ napisał:

Piwo Na Miodzie Gryczanym z Biedry próbowaliście? Nawet spoko, duzo miodu, ale poczatkowo odstraszal mnie Browar Jablonowo (kiedys robili piwo Gulczas i inne szmiry).

Raz w życiu chyba piłem takie kupne piwo z miodem. Moim zdaniem lepiej kupić normalne piwo i dodać osobno naturalnego miodu ponieważ wątpię, żeby do takiego piwa dawali taki miód, zapewne ładują ten co pisze na nim "mieszanka różnych miodów pochodzących z UE i z poza UE" to ja dziękuję  

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, maciucha napisał:

wiedzialem ze kryptopedau, jak 90% tych zapasnikow i innych bokserów

Ja z nim tylko walczyłem (zobacz w słowniku co to znaczy i na czym polega bo widzę, że jeszcze nigdy w życiu tego nie robiłeś), a patrząc na twój opis mojej walki to raczej twoja orientacja seksualna:banana:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...