Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Na wczorajszych zakupach w lydlu wpadł mi w rękę:

 

350695.jpg

 

no i kurła przy otwarciu puszeczki (xd) byłem miło zaskoczony - aromacik nienajgorszy, wszystkie żywcowe ipy/apy zawstydzone. W smaku trochę gorzej, straszny spiryt na początku, później prawie 8 volt robi swoje i jakoś się rozmywa. Za 3,5 pln nie żałuję

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Pajda napisał:

8 volt w piwie :bad:

 

Dlatego tak lubię puby w UK. Piwka 4%, do wyboru do koloru, mało gazu, nalewane bez piany. A w Polsce jak robią piwo to chyba na koniec do gara dolewaja spirytus i gazuja jak wodę Żywiec Zdrój. Po jednym człowiek ma nadymany bęben jak kobieta w ostatnim miesiącu ciąży. 

Nie piłeś za dużo piw w życiu, co? Wiesz, że są piwa mocne i słabo wysycone? Chyba, że swoją wiedzę opierasz na Wojaku i Karpackim, w takim razie zapytaj Milo.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, _Red_ napisał:

Taki np. probowany przeze mnie ostatnio Komes Poczworny Bursztynowy ma 10 voltow, ale tego spirolu sie nie czuje. Smakuje mocnym gestym piwem, nie denaturatem. Co nie zmienia faktu, ze tez preferuję piwa ~4%, dla lekkiego smaku, a nie dawania w palnik.

 

No ale swoją miarą mierzysz a ja takie 8-10 vol spokojnie dwa wypijam bez plątania ozora. Myślę, że nawet 3. Ostatnio mnie te komesy położyły bo wcześniej na początek 2 zwykłe wypiłem. 2 słabe i 3 mocne to za dużo. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

Nie piłeś za dużo piw w życiu, co? Wiesz, że są piwa mocne i słabo wysycone? Chyba, że swoją wiedzę opierasz na Wojaku i Karpackim, w takim razie zapytaj Milo.

No @Pajda Piwo nie sprowadza się jedynie do Lagera z podkręconym voltem w czarnej puszce. Protery, Barrel Aged itd 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.04.2019 o 22:34, Paolo de Vesir napisał:

Czekam na relacje z tego cornus lupus, bo wyglada wyśmienicie. :obama:


HpoKb21.jpg

Gęste, bardzo nisko wysycone, mocny aromat suszonych owoców. zdecydowanie #teamsłodyczka, chociaż czuć lekką kwaśność i ciepkość od dereniu. Alkohol całkowicie ukryty. Świetne piwo, jak będziecie mięli okazję kupić to polecam, chociaż najtańsze nie jest bo kosztuje koło 40zł.

btw. ta New England DDH DIPA też jest za(pipi)iste. Podwójne chmielenie zrobiło robotę, aromat chmielu jest niesamowity.

Edytowane przez ofsajd
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rozi o piwerkach kraftowych sporo wie i wrzuca fajne propozycje ale  mógłby się do buraka nie upodabniać i pisać jak człowiek. 

 

W dniu 15.04.2019 o 16:41, Grabek napisał:

Na wczorajszych zakupach w lydlu wpadł mi w rękę:

 

350695.jpg

 

no i kurła przy otwarciu puszeczki (xd) byłem miło zaskoczony - aromacik nienajgorszy, wszystkie żywcowe ipy/apy zawstydzone. W smaku trochę gorzej, straszny spiryt na początku, później prawie 8 volt robi swoje i jakoś się rozmywa. Za 3,5 pln nie żałuję

 

Piłem ten wynalazek i jak za 3,5 zł to drugiej imperial ipa nie znajdzie się w sklepach. Szkoda, że nie podano z jakich chmieli robią to piwerko. W smaku są cytrusy, żywica i palone słody i fajnie maskują woltaż. Jedna puszeczka na głodniaka lekko mnie zakręciła. Nie wiem gdzie Łapek tam czuje spirytus ale toz pewnością smakosz więc się nie wtrącam. Jak za 3,5 zikos można sprawdzić. 

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza

a myslałem że milo się tylko w spartakusie i hyde parku ośmiesza :notbad: 

 

ta pizza na ręce w połączeniu z piwami wiśniowymi 8% dla obszczanych meneli :banderas:

dwóch ich zawsze jest, nie mniej, nie więcej, uczeń i mistrz

chuyaszek i milo, chociaż sam już nie wiem który to uczeń

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...