Skocz do zawartości

PSX Extreme 198


Oceń okładkę PSX Extreme 198  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 198

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      4
    • 4
      4
    • 5
      2
    • 6
      4
    • 7
      9
    • 8
      12
    • 9
      5
    • 10
      6


Rekomendowane odpowiedzi

kupilem pierwszy raz od bardzo dawna extrima na papierze. moje najwieksze zastrzezenie to zdjecie gonciarza, tak sie na nim szczerzy, ze myslalem przez chwile, ze wydre ta strone z gazety, zebym sie na nie wiecej nie natknal. tylko gazety szkoda bo ladna. i skoro o samej gazecie, bardzo mi sie ogolny styl kojarzy z neo+. duza zmiana.

Odnośnik do komentarza

Bez zbędnych ceregieli:

Chyba jednak żałuję tej wydanej dyszki. Fajne podsumowanie roku, ale to za mało. Brakuje mi bardziej ambitnych tekstów np. taka dogłębna historia PSX/N64/PS2/X/DC itp. Nie na jedną czy dwie strony, a na 20 ;-) (kiedyś był fragment książki "Rewolucjoniści z Sony" czy jakoś tak). Nie wiem po co jest dział "niusów", konsolometry można poszerzyć na całą stronę (i podsumować konsolę w danym miesiącu).  Poczytałbym też biografię np. Kena Kuternogi etc. Dział listów chyba też jest niepotrzebny. 

Edytowane przez Isildur
Odnośnik do komentarza

O starych konsolach piszemy co miesiąc, a ten najpopularniejsze miały już swoje obszerne Powroty do przeszłości. Newsy to przegląd najciekawszych wydarzeń miesiąca - nie wszyscy na bieżąco przeglądają sieć, a o niektórych wydarzeniach po prostu wypada napisać. Konsolometry na całą stronę i podsumowanie - nie bardzo rozumiem, co mamy na tej stronie podsumować? Biografie - to jest jakiś pomysł, co więcej nawet robimy wstępne przymiarki. Likwidacja listów - to już kwestia gustu - mamy wiele sygnałów, że są czytelnicy, którzy od listów zaczynają lekturę, a i nie brakuje takich, którzy wnioskują o 6 stron. 

Odnośnik do komentarza

@ Perez

 

Nie myśleliście nad poprawą szaty graficznej na wzór np starych numerów SS i Reset,czy LOL'u?

 

Podoba mi się wasza wersja resetowych Odlotów, warto ją rozwijać, dając nie tylko 1 temat na nr.

Może jakaś recenzja książki na podstawie growego uniwersum i na odwrót?

Opowiadania czytelników n.t. wymarzonej przez niej nowej części RE i FF?

Zestawienie najciekawszych postaci growej rozgrywki, np. główne postacie TLOU vs TWD od Telltale?

Taki dział może być luźny. Wiadomo że nie w każdym miesiącu musi byc np. ów recenzja, jeśli zwyczajnie brak dobrego tytułu. Czasem można też sięgać po stare, niepublikowane komiksy, arty i inne twórczości waszych czytelników. Także sprzed dekady.

 

Wiadomo że nikt poważny nie będzie wyczekiwał od was, abyście robili trzodę, jak za lat 90' i początku pierwszego 10-lecia XXI.

Ale współczesnemu Ekstrimowi zwyczajnie brakuje TEJ Magii. Magii, którą nie budowało tylko słowo pisane.

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"mamy wiele sygnałów, że są czytelnicy, którzy od listów zaczynają lekturę, a i nie brakuje takich, którzy wnioskują o 6 stron". 

 

 

Nie chce mi się wierzyć, że takie sygnały otrzymujecie w dalszym ciągu. kiedyś może tak, ale obecnie? Sam zaczynałem kiedyś od działu "listy", ale obecnie ta rubryka jest godna pożałowania. Dziwne, że jakoś  na forum nikt jej nie broni. 

Odnośnik do komentarza

"mamy wiele sygnałów, że są czytelnicy, którzy od listów zaczynają lekturę, a i nie brakuje takich, którzy wnioskują o 6 stron". 

 

 

Nie chce mi się wierzyć, że takie sygnały otrzymujecie w dalszym ciągu. kiedyś może tak, ale obecnie? Sam zaczynałem kiedyś od działu "listy", ale obecnie ta rubryka jest godna pożałowania. Dziwne, że jakoś  na forum nikt jej nie broni. 

 

ja np dalej zaczynam od listów i lubie je czytać

Edytowane przez kaz1115
Odnośnik do komentarza

Bo? Pytam z ciekawości. Czytam listy w trakcie korekty, czasami już w samym piśmie i nie do końca rozumiem, czemu tego "nie da się czytać". HIV to HIV - czasami rzuci sucharem, czasami komuś pojedzie, ale często jego odpowiedzi, zwłaszcza przy poważniejszych listach (vide List miesiąca), wydają mi się jak najbardziej OK. 

 

A nawet rzućmy okiem na poprzedni numer, 198. 

- trofea - normalnie, rzeczowo, nawet z informacją o punktacji

- DS4 - też normalna odpowiedź w temacie jakości Duala

- sennik - też nie widzę tutaj nic z cyklu "nie da się czytać"

- e-wydanie - rzeczowo

itd., itd. 

 

Tak że pytanie, co tak naprawdę jest nie tak, bo się zaraz okaże, że HIV za poważny jest ;)

Odnośnik do komentarza

Jak czytam te Twoje "mundrości", to aż gęba świerzbi, by to jakoś mocno skomentować, ale się powstrzymam, co by mod mi ostrzeżenia nie dał.

 

Perez - zbyt pocięte listy, lepiej więcej treści i obszerniejszy komentarz. Jak macie gdzieś dostęp do jakiegoś starego numeru Neo +, to zobaczcie, jak prowadził ten dział Dr Max.

Wszechobecne suchary i selekcja tych listów.

Te fotki panienek, nie rozumiem kompletnie idei tego działu - serio Was jarają jakieś średnio urodziwe panny, którym bardzo często na siłę wpakowano do ręki pada? Jak chcę oglądać obrazki, to sobie do internetu wejdę. Tak samo te HC Roomy - co to ma na celu? Pokazanie, ile kto ma sprzętu i gier? Też marnowanie miejsca lub chociaż dążyłbym do zmniejszenia tego. Niektóre to takie nory, że ja pierniczę, a HIV podnietę z tego ma.

 

Listy, to listy, więc jest ich jak najwięcej, ale niech nie będą takie głupkowate. Jakby wywalić te pokoje i te panienki, to wychodzi jedna strona. A jeśli nie ma pomysłu na tę jedną stronę listów, to już lepiej powiększyć np. kącik filmowy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak będzie więcej pisać takich "szaleńców" jak ty to trzeba będzie zrobić dział debile miesiąca.

 

Co do Hiva to znam osobiście i lubię, a takich flustratów narzekających co krok jak ty staram się omijać szerokim łukem. Wejdź w swój profil i poczytaj ostatnie posty, co chwilę się do czegoś do.p.ierdzielasz. Chamuj piętą.

 

Przyjmij minusa za swoje narzekania i mądrości.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ty zaś przestań się wozić jak alfons po całym forum, bo pier. jak potłuczony.

 

I nie edytuj 20 razy tego samego posta.

 

Nie masz nic do powiedzenia, to się nie wpierniczaj - masz dyskusję o nowym numerze, więc zaproponuj coś albo konstruktywnie skomentuj, a nie swoimi popierdami siejesz ferment. Nie tylko zresztą w tym temacie.

 

Dobrze powiedziane, "chamuj" synek.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Zedytowałem przed twoją odp. więc można.

 

Co do numeru to bardzo fajny ale za mało Hiva.

 

Wracając do ciebie "synku" to widzę, że bardzo podoba ci się zwrot alfons z tego co pamiętam to ty byłeś tym pimpem co kurtki rozdaje swoim dziewczyną? jak tak to kończę dyskusję bo pamiętam jak Jaczes się z toną kopał, niewarto.

 

Uciekaj teraz do swojego Dr Maxa, którego w samym temacie o tym numerze wymieniłeś chyba z 5 razy<rzyg>. Może mu też kurtkę kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...