Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podobała mi się fizyka latajacych ciał, co prawda sadzilem ze te stowrki  w gowie nie sa zrobione ze styropianu, no ale w koncu sa z kosmosu, ch,olera wie.

Akcja z wiezyczka tez dobra, nawet Drake by zazdroscil  szczescia, dobrze ze spadla w tym miejscu na odp. dlugosci, no ale w koncu to wesola przygodowka a nie klimaty wojny  z najezdzcami.

Fajnie też że postacie ze soba dużo  rozmawiają, przypomnial mi sie jak&dexter, czuc mięte między postaciami.

Odnośnik do komentarza

O kutwa :banderas: 

Piękne, stare dobre Gearsy. Poproszę więcej : > Tylko Ci bezpłciowi bohaterowie. Wiem, w GoW'a gra się dla czegoś innego, ale Marcus i spółka potrafili chociażby podczas rozgrywki rzucić jakimś soczystych tekstem, a Ci nowi są tacy miękcy...ale gameplay wygląda soczyście. Dawać to już : >

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

Jak ślepota jak ja widzi doczytujące się tekstury tuż przed postacią czy chociażby fatalne oświetlenie to jak gra pójdzie pod skalpel Digital Foundry czy NXGamer to będzie bieda. A może po prostu oświetlenie z Quantum Break nas przyzwyczaiło, że można to zrobić lepiej. Taki gow2 dalej wygląda super, wystarczyłoby tylko podbić tekstury do 1080p i gra mogłaby się obronić jako średnio wyglądająca gra z 8 generacji. na x360 to jednak była miazga. Mam wrażenie, że wszystko takie jasne, blade, podkręcone kontrast za mocno. Ambient Occlusion jeżeli jest to bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza

Jak ślepota jak ja widzi doczytujące się tekstury tuż przed postacią czy chociażby fatalne oświetlenie to jak gra pójdzie pod skalpel Digital Foundry czy NXGamer to będzie bieda. 

Wspaniale, już odwołuję preordera bo stulejarskie DF zrobi analizę. XDD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...