Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Do osob, ktore braly Gearsy z MS. Dostaliście moze maila o wysylce? U mnie tylko hajsiwo pobrali z tydzien temu i od tamtej pory cisza...

 

 

Też nic nie dostałem. Prawdopodobnie grę będą wysyłać dopiero jutro.

 

 

Wyślą jutro w dzień premiery . Ja nic nie dostałem ale i nie spodziewałem się. Z recore miałem identycznie.

Mi Ultimate wysłali w czwartek i było w piątek popołudniu.

Odnośnik do komentarza

Do każdej.

 

Ofsajd w Krakowie można już gdzieś dostać?

wczoraj zamówiłem w Euro i dzisiaj dostałem sms'a że jest do odbioru, więc jak zamówisz to też będziesz zaraz miał, ale na półkach jeszcze pudełka nie leżą

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.