Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !

Wytłumaczy mi ktoś JAK pobrać GoW4 na PC (Xbox Play Anywhere)

przechodząc w Windows10 do appki Xbox > Windows 10 Store > GoW4 Ultimate Ed > mam napisane : POSIADASZ TEN PRODUKT....
:scratch_one-s_head: 


EDIT:
juz wiem, brakowało mi Windows10 Anniversary update - i nie miałem przycisku "pobierz"  :dynia: 
teraz leci...74GB 

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

2h7m5vs.jpg

:fsg:

Dobry port, chyba najlepszy jeśli chodzi o gry z xone na winstore. Czy ja dobrze widzę, multi cross platformowe ?Nie ważne w sumie bo i tak w ruch pójdzie elite pad.

horda - działa crossplatformowo

co-op - też

multi - matchmaking nie miesza PC / Xbox

 

kupujac gre np. na xBone, masz na PC ją za free - logujesz się na inne konto i możesz mieć tak jak by dwie kopie na dwóch urządzeniach. 

dobre !

Odnośnik do komentarza

Nie mam jeszcze gry, oglądam streamy z mutli i naprawdę rzygam już tymi pier.dolonymi skinami. Klimat kompletnie ucieka kiedy widać te zielono różowe lancery albo pomarańczowe snajperki. Wku.rwia mnie ta tendencja do wrzucania tych skinów do każdej gry, robi się z tego potem cyrk. Ja rozumiem monetyzację ale niech dadzą opcję wyłączenia tych skinów dla kogoś kto nie ma ochoty tego oglądać. Tak jak w Forzie można wyłączyć malowania drivatarów.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Trochę śmiechłem jak na feedzie miałem filmik wroga grającego Swarm w kolorach tęczy :P Mnie to ni ziębi ni grzeje, grając i tak zaraz nie zwraca się na to uwagi.

Serio? Przecież to jest zaraza dzisiejszych gier te skrzynie, kolorowe skiny dla broni i postaci która głównie przylazła z CSa,  to może pasować do takich gier jak Destiny czy Overwatch ale nie GOW.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...