Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Przyzwyczajać się Pany. Każda większa gra będzie miała skrzynki, bo się najlepiej sprzedaje teraz. No cóż, to w dużej mierze nasza wina (konsumentów) przez wygórowane wymagania do strony technicznej gier, a koszta wzrastają, i czas developingu dłuższy, ładna grafa kosztuje, nie ma miejsca na błędy w AAA, jedno potknięcie, nie trafienie w trend i wylatujesz na bruk, mikrotransakcje muszą być, deska ratunku, gdyby gra nie spełniła oczekiwań sprzedaży. Podniecajcie się scorpio i pro, w dark souls IV będą skrzynki z brońmi, bo przecież ma być ,,4k, 60fps, płace wymagam!''.

 

Rynek imploduje w końcu od tych waszych zachcianek, lolitki

Odnośnik do komentarza

przecież to nie o to chodzi, ja jestem jak najbardziej za monetyzacją takich rzeczy ale kurwa niech gnasher będzie biały/srebrny/złoty/pustynny coś w tym stylu a nie jakieś chujostwo w zielone serduszka

 

Nie graj po multi w takim razie. Powinni sprzedawać te gearsy w dwóch wersjach - dla normalnych ludzi, czyli sama kampania, i dla normalnych ludzi, którzy zbłądzili w życiu,  horda i multi.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale ludziom się te skiny podobają, inaczej byś nie oglądał w czasie gry zielonych serduszek. Takie czasy, szukaj pozytywów. W 2006 nie było skinów wcale, a pamiętasz te smutne czasy, jak w cod 4 na broń były 4 skórki do wyboru tylko? Ja pamiętam. Teraz możesz zrobić wszystko, nawet k*tasa na broni namalować. A w 2003? Kto widział tam skiny? Lol, biegałeś w Silent Hill 2 i okładałeś dechą ścierwo, mogłeś co najwyżej spray na komary odblokować, teraz wyciągasz vizę, i możesz wszystko w serducha pomalować. Ale nie musisz. To twój wybór. To jest piękne. Gry pękają obecnie w szwach od zawartości, to jest szalone ile dostajemy za te 200zł, Forza Horizon 3 mnie odepchła, bo ma za DUŻO wszystkiego. Gearsy 4 za 200 kampania jakby sama była to bym się cieszył, a najlepiej 6-7 godzin, powyżej 8 to już za długo jak dla mnie, 6 to taki sweet spot. A koszta gier rosną, więc masz serduszka i skiny. Rozumiesz?

Odnośnik do komentarza

zwykle przechodzę gry na poziomie 3 z 4, czyli tutaj - Hardcore

ale żeby mieć motywację do kolejnego przejścia - znoobiłem na normalu.
-i chyba ze względu na nadmiar przeciwników, w tym GoW jesr ogólnie trudniej. 
położyli mnie parę razy na normalu  :ph34r:

co do skinów : 
są normalne - znaczek CoG czy rdza na shotguinie, to popieram, ale (pipi)a świecące banany i snajpa w różowe kropki - (pipi)a mać....

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

I jeszcze ceny tych paczek przyprawiają o zawrót głowy. 5 dolców za tą najlepszą, gdzie jest tylko 5 itemów, a w ostatniej co otworzyłem z kasy za granie wypadły jakieś skórki na bronie tylko, do tego brzydkie.

 

A najlepsze jest to, że ludzie to kupują nawet jak w gra sypie takimi kartami jak z rękawa. Np. w Halo 5 za samą grę dostaje się tego tyle, że nie jest praktycznie możliwe zużycie tego przez jedną osobę, a sprzedaż REQ i tak przynosi miliony $ :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...