Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem o co kaman, ale grając wczoraj w prolog pomimo tego, że w 30 fps, to grało i celowało się wyjątkowo "responsywnie". Aż się zdziwiłem. Może ruch postaci jest troche bardziej dynamiczny.

Same here w nic nie mogłem trafić.

 

 

No wlasnie don napisal zupełnie coś odwrotnego xD

Odnośnik do komentarza

Pogralem troche w singla, 2 pierwsze chaptery poki co nie powalaja graficznie (no moze poza 1-2 aktami, ktory i tak trwaja 5 minut). Ba - jestem na etapie przechodzenia HALO 5 i tam sama grafika robi na mnie o wiele wieksze wrazenie... Moze gdyby singiel tez chodzil w 60 fpsach - troche szkoda!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Na gram.pl clickbaitowy artykuł o lagach oparty na tym filmiku

 

http://www.gram.pl/news/2016/10/12/gears-of-war-4-lagi-w-grze-denerwuja-ale-tego-gracza-zdenerwowaly-za-bardzo.shtml

 

Prawda to, że tak straszliwie laguje? Poza wczoraszymi problemami związanymi z aktualizacjami serwerów, nie widziałem, żeby ktoś tutaj narzekał na jakieś lagi/?? Premiera duża, więc bym się nie zdziwił, gdyby coś nie działało do ońca jak powinno.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche w singla, 2 pierwsze chaptery poki co nie powalaja graficznie (no moze poza 1-2 aktami, ktory i tak trwaja 5 minut). Ba - jestem na etapie przechodzenia HALO 5 i tam sama grafika robi na mnie o wiele wieksze wrazenie... Moze gdyby singiel tez chodzil w 60 fpsach - troche szkoda!

 

Potwierdzam gra jest ogólnie ładna ma swoje momenty ale całościowo to pierwszy GeoW który nie powalił mnie graficznie.

 

Ale za to gunplay w chooj daje radę, starcia są intensywne i dynamiczne, przeciwnicy nie opierdzielają się tańcu i potrafią zabić jak psa, mega podoba mi się to szybkie przeskakiwanie przez przeszkody :)

Odnośnik do komentarza

pisałem wcześniej, że osobistym wyznacznikiem progressu tej serii były Gearsy 2 - odpaliłem więc tą część na początku żeby sprawdzić różnicę po latach

-miło było jednak popatrzeć na takie aspekty jak zmiana generacji wpływa na rozwój
mimo tego, iż GoW2/3 kładły graficznie wiele gier poprzedniej generacji, to miały liche tekstury, 30klatek na sekundę i rozdzielczość 1280x720.

teraz zmieniła się technologia i poza np. nieporównywalnie lepszą animacją i efektami mamy np. 1080p, 60fps 

wstawiam kilka screenów dla ciekawskich -wszystkie 3 gry odpalone na Xbox One
dla GoW2/3 kompresja działa w pewnym sensie na korzyść, dodając przypadkowy blur
screeny z GoW4 trochę na tym cierpią - bo tu krawędzi ani rozdzielczości nie trzeba maskować 


Gears of War 2:
pJBiVo.png

KCnLBF.png

 

2dwdXa.png
 

 

Gears of War 3:
WlbGdm.png

 

ogMKz7.png
 

NV65zr.png

 

 

Gears of War 4:
gnVDzT.png

 

7OIgru.png

 

s5cktt.png


zrzuty z 2/3 może nie zachwycają, ale te gry w ruchu wyglądają NADAL na tyle dobrze, że czwartej części jest po prostu ciężej - wywołać opad szczęki :)

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Ja po filmie bandziora, wiem, że do multi nigdy nie podejdę, to co on tam wyprawia jest chore ^^

 

Też właśnie widziałem i nie ogarniam jak on to robi? Przecież to wygląda jakby grał z jakimś auto-aimem :O

 

Gram od kilkunastu minut w multi i wszystko działa. 

 

No właśnie tak się zdziwiłem, bo przecież kilka osób tutaj gra już i nikt nie pisał o jakichś tragicznych problemach z multi. Wczoraj tylko ktoś tweeta wklejał, że aktualizują grę/serwery i mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...