Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj do późnej nocy graliśmy 50 fal na normalu, spacerek generalnie ale od 45 fali gdzie sciony z dropshotami rozwalili nam ręczne działka to już nie było różowo :smutas: musieliśmy się cofnąć i ratować się automatycznymi wieżyczkami, 49 falę powtarzaliśmy ze 3 razy.

 

dzisiaj od 18 wbijać na hordę

 

https://gearsofwar.com/en-us/forums/e9b54fc61eb74ad783d533ca502b0132/threads/gears-of-war-4-november-1st-title-update/eaf35e80-3500-419a-9478-72f801bb184c/posts

 

Odnośnik do komentarza

wczoraj ukonczylem na hardcorze i sam nie wiem, w sumie tak bez rewelacji o ile strzelanie dalej daje mase radosci i czuc ze to girsy tak design levelow jest taki sobie. Akt 3 chyba najlepszy zaraz za nim 5 tylko szkoda ze taki krotki ;/ najgorszy imo 4 strasznie te miejscowki zlaly sie w jedno

 

nowa ekipa jest bardziej zjadliwa niz myslalem, zakonczenie daje rade i w sumie nie moge doczekac sie kolejnej czesci 

jak dla mnie jezeli chodzi o singla to  2>1>3=4>J

 

 

 

multi oczywiscie urywa jajka tylko szkoda ze te hajs na paczki leci jak krew z nosa, no i pelno osob biega w teczowych skorkach ;/ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak cos to tez dostalem dodatkowe kody na 4 czesci Gearsow z 360tki. Mily gest ze strony Micro ale dla mnie zbedny skoro w pudelku i tak mialem swoje kody. Jak ktos chetny to kody do oddania:

 

 

XGGRK-VJPH9-R96KD-T7QRK-FYMKZ (Gow 1)
W376G-MTJDR-99X6V-F6G2M-XRFYZ (Gow 2)
CWCKT-X2MJV-PWGXJ-GRF2P-R2HKZ (Gow 3)
D6Q7W-YMDQP-R7PY3-XV7VJ-97KRZ (Judgement)

 

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Btw, ostatnio sprzedając grę gościowi z OLX dowiedziałem się o nowym myku na biznes growy. Mianowicie biznesmeni umawiają się na sprzedaż na mieście i sprawnie i szybko przeprowadzają transakcje. Tylko że później może się okazać, że zamiast gry kupiło się zwykłe dvd-r z nadrukiem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...