Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

jutro robie szturm po sklepach, pes is back, japonia wraca do gry

Teraz tylko w PES będzie brakować mi Jona Kabiry, mogliby jakieś dlc z japońskim komentarzem dać czy coś :P

Angielskiego słuchać nie będę, pewnie na włoskim się skończy, zważywszy, że ML pewnie właśnie będę grał w Italii.

 

Co do japońskich gier. Oby na Game Awards Kojima wyjawił datę premiery "wiadomo czego" :D

 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że w czwartek przesyłka dotrze, szykuje się ostre granie w weekend.

 

A w ogóle to jak z wyborem komentatorów jest w wersji NA ?  Zwykle jest tylko angielski i hiszpański (dlatego darowałem sobie wersje cyfrową)

Angielski, Francuski, Hiszpanski (Meksykanski / Argentynski / Chilijski), Portugalski (Brazylijski)

Odnośnik do komentarza

 

Mam nadzieję, że w czwartek przesyłka dotrze, szykuje się ostre granie w weekend.

 

A w ogóle to jak z wyborem komentatorów jest w wersji NA ?  Zwykle jest tylko angielski i hiszpański (dlatego darowałem sobie wersje cyfrową)

Angielski, Francuski, Hiszpanski (Meksykanski / Argentynski / Chilijski), Portugalski (Brazylijski)

 

 

O, to tym razem w miarę fajny wybór :)

Odnośnik do komentarza

 

10k punktów my club, 10 pakietów regeneracji zawodników, no i przede wszystkim jednego losowego gracza z drużyny roku uefa, bo na początku Twój skład będzie randomowy, więc taki bonus zasili drużynę.

Tak, to wiem, tylko nie widze zebym to dostal :>

 

Tylko czemu u mnie na zamowionej wersjii cyfrowej z PSN jest napisane wszystko 2 razy wiecej niz u Cosmosa?

 

This pre-order edition includes:

2 players from the UEFA.com Team Of The Year, and Mario Götze

20 Recovery items

20,000 Game Points

 

 

 

Kupione ale kurde sciagne to dopiero za ponad tydzien:), ciekawe czy te bonusy beda czekaly na mnie...

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

 

 

10k punktów my club, 10 pakietów regeneracji zawodników, no i przede wszystkim jednego losowego gracza z drużyny roku uefa, bo na początku Twój skład będzie randomowy, więc taki bonus zasili drużynę.

Tak, to wiem, tylko nie widze zebym to dostal :>

 

Tylko czemu u mnie na zamowionej wersjii cyfrowej z PSN jest napisane wszystko 2 razy wiecej niz u Cosmosa?

 

This pre-order edition includes:

2 players from the UEFA.com Team Of The Year, and Mario Götze

20 Recovery items

20,000 Game Points

 

 

 

Kupione ale kurde sciagne to dopiero za ponad tydzien:), ciekawe czy te bonusy beda czekaly na mnie...

 

 

Były dwie wersje na PSN: Pro Evolution Soccer 2015 Digital Pre-Order Pack  i  Pro Evolution Soccer 2015 Digital Exclusive Bundle.

Pierwsza zawiera właśnie dwa razy więcej wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...