Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

10k punktów my club, 10 pakietów regeneracji zawodników, no i przede wszystkim jednego losowego gracza z drużyny roku uefa, bo na początku Twój skład będzie randomowy, więc taki bonus zasili drużynę.

Tak, to wiem, tylko nie widze zebym to dostal :>

 

Tylko czemu u mnie na zamowionej wersjii cyfrowej z PSN jest napisane wszystko 2 razy wiecej niz u Cosmosa?

 

This pre-order edition includes:

2 players from the UEFA.com Team Of The Year, and Mario Götze

20 Recovery items

20,000 Game Points

 

 

 

Kupione ale kurde sciagne to dopiero za ponad tydzien:), ciekawe czy te bonusy beda czekaly na mnie...

 

Były dwie wersje na PSN: Pro Evolution Soccer 2015 Digital Pre-Order Pack  i  Pro Evolution Soccer 2015 Digital Exclusive Bundle.

Pierwsza zawiera właśnie dwa razy więcej wszystkiego :)

 

A to nawet nie wiedzialem ze sie zalapalem na ta lepsza:D/drozsza:/

Odnośnik do komentarza

 

Do osób, które już grają.

Jak jest z filtrowaniem przeciwników w trybie on-line ? Można wyszukiwać z uwzględnieniem braku asyst ? Gram na manualu z basic shooting i jestem tego jednak ciekaw, bo u Konami z tym różnie bywało :P

Asyste podan mozna filtrowac jedynie.

 

 

Dzięki, tyle wystarczy, auto sliding i reszta jak dla mnie bardziej przeszkadza niż pomaga i tak :)

Odnośnik do komentarza

Gra zakupiona to mój pierwszy Pes od 2008 roku W 2008 kupiłem i sprzedałem po 3 dniach mordęgi (ps3) 6 lat z Fifą i w końcu powrót do korzeni :)  Syndrom "jeszcze jeden mecz"  powrócił coś pięknego ! Fifa to gra na szynach przy tej odsłonie dzieła "małych żółtych ludków"  Gameplay przypomina mi Winning eleven 6 FE cud miód malina!! 

 

 

ps. Orientuje się ktoś ile dostanę za Fife 15 (Ps4) w empiku? 

Edytowane przez sivkins
Odnośnik do komentarza

No dobra - jak chodzi online ? są filtry na drużyny czy wszystkie mecze to real vs real ?

Na razie gram jedynie w myClub.

 

Co do zwyklych sparingowych meczy, to chyba to usuneli. Nie liczac szybkiego meczu bez punktow do rankingu.

Jest Division Online i to chyba zastepuje bezcelowe sparingi z poprzedniej czesci. A w tym trybie gry, aby awansowac wyzej musisz zbierac punkty, czym slabsza druzyne wezmiesz, tym wiecej ich dostaniesz. Przykladowo za zwyciestwo Barcelona dostaniesz 364, a Barcelona B juz 846. 

Odnośnik do komentarza

Regular Maintenance will be held during the below times:

Between 06:00-09:00 (UTC) on the 2nd Tuesday of each month
Thursdays between 06:00-09:00 (UTC)

Please note that the online service will be suspended during these times and maintenance may be extended if required.
Please note that maintenance times may be extended when deemed necessary.
Thank you for your cooperation and understanding.

 

 

 

http://www.konami.jp/we/online/2015/?tg=us&pf=ps3&pg=info

Edytowane przez lucid_dreamer
Odnośnik do komentarza

No dobra - jak chodzi online ? są filtry na drużyny czy wszystkie mecze to real vs real ?

 

Zapomnialem dodac, ze nie mozna zobaczyc  kim bedzie gral przeciwnik przed wyborem klubu.

@ lucid_dreamer - kogo dostałeś z uefa team of the year? 

Na razie nic nie dostalem, bo:

http://www.maintemgr.konamistyle.jp/mds/3.0/client/web_pes2015/detail.php?os=o&pid=ps3&did=na&mid=27607

 

Swoja droga, mam nadzieje, ze nie trafie na Ronaldo ;)

Edytowane przez lucid_dreamer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...