Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie regres w stosunku do pes13.

Nowa mechanika jest fajna, ale brakuje takich podstaw jak sterowanie drugim zawodnikiem prawa galka bedac przy pilce.

Jak mam niby budowac atak? Jak niedzielny janusz?

Brak pressingu pod A (obrona jak w czesciach przed pes13... to chyba zart) to mega, mega porazka. Moze inaczej sie to robi (to co jest tez w fifie, zachowanie odstepu miedzy gosciem przy pilce)?

Poza tym zwody ciezko wchodza, w sensie raz ta sama kombinacja robisz step over, body faint albo nic. Moze to kwestia tego, ze timing w stosunku do pes13 sie zmienil, a duzo w to gralem.

Poza tym nie ma cross-over, najlepszego zwodu z pes13 ;x

 

Na szczescie jest feeling z PS2, ale czy pilkowych wyjadaczy utrzyma na dluzej przy konsoli?

Nie wiem.

Odnośnik do komentarza

?? wszystko jest

 

- zmień teammate controls z assisted na manual

 

http://www.konami.jp/we/online/manual/2015/ps4/en/control_team.html

 

- odbiór piłki to oni zmieniają co rok chyba :) ja głównie używam jockeya z R2 i odbiory z 2x X 

 

- ronaldo chop? jest ale inaczej się robi, bodajże biegnąc na prawo to prawy stick przód, lewy dół albo góra

są lepsze skille w tym pesie (prawy stick w dół, lewy w góre biegnąc w prawo ftw)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

rano zagralem jeden mecz na AI juz przy wlaczonych serwerach gry - freezy ustapily wiec na pewno wynikaly z proba laczenia z serwerami, co ciekawe teraz w trakcie meczu na biezaco dostajemy punkty za roznego rodzaju akcje jakie wykonamy na boisku - kudosy jak widac zawedrowaly nawet do pilki

 

czesc swiatna pod wzgledem ustalen taktycznych - w odroznieniu od pes13 gdzie suwaki choc sie przestawialo to szczegolnie po grze obrony tego nie bylo widac, tutaj wyraznie czuc zmiany gdy cos pogrzebiemy w ustawieniach taktycznych, fluid formation gwozdz programu - istawilem sobie, ze gdy bronimy druzyna ma grac piatka w obronie z prawie dcala druzyna cofnieta na swoja polowe i gleboka defensive line i mam fajny mur przed bramka, gdy mam pilke druzyna plynnie przechodzi do ofwensywnego ustawienia z zageszczonym srodkiem pola i bliskimi odleglosciami miedzy zawodnikami i wypasnie moge rozgrywac ataki

 

dzis mam wiecej czasu wiec bede bardziej testowal, ogolnie ludzie jest pieknie, od dawna nie bylo tak dobrze w grze pilkarskiej, troche cech z pes2013 mimo wszystko przenioslbym do tej odslony ale to juz marudzenie na sile

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie mam do tych co ściągali ze stora Pl. Plik waży niby 36 giga, ściąga się jeden z 18 giga i można odpalić grę ale zagrać tylko superpuchar. Musi się jeszcze pobrać pozostałe 20 giga żeby normalnie odpaliło??

no chyba logiczne :P

 

No większość gier jak zainstalujesz śmiga normalnie, a reszta zawsze się ściąga w tle;) 

20 giga się chwilę będzie ściągać, wolałbym gdyby nie dali mi możliwości odpalenia gry i grania jednego meczu;(

Odnośnik do komentarza

btw ta gra na xone w 720p musi serio wygladac jak podrzedna gra z past genow - przy calej sympatii do tej odslony - oprawa AV jest slabiutka w porownaniu do konkurencji i mocy konsol na jakich to jest odpalone - jedynie twarze i o dziwo wiekszosc animacji daje rade ale juz stadiony,publicznosc, murawa - no lipa w ujjj :D

Odnośnik do komentarza

rano zagralem jeden mecz na AI juz przy wlaczonych serwerach gry - freezy ustapily wiec na pewno wynikaly z proba laczenia z serwerami, co ciekawe teraz w trakcie meczu na biezaco dostajemy punkty za roznego rodzaju akcje jakie wykonamy na boisku - kudosy jak widac zawedrowaly nawet do pilki

 

czesc swiatna pod wzgledem ustalen taktycznych - w odroznieniu od pes13 gdzie suwaki choc sie przestawialo to szczegolnie po grze obrony tego nie bylo widac, tutaj wyraznie czuc zmiany gdy cos pogrzebiemy w ustawieniach taktycznych, fluid formation gwozdz programu - istawilem sobie, ze gdy bronimy druzyna ma grac piatka w obronie z prawie dcala druzyna cofnieta na swoja polowe i gleboka defensive line i mam fajny mur przed bramka, gdy mam pilke druzyna plynnie przechodzi do ofwensywnego ustawienia z zageszczonym srodkiem pola i bliskimi odleglosciami miedzy zawodnikami i wypasnie moge rozgrywac ataki

 

dzis mam wiecej czasu wiec bede bardziej testowal, ogolnie ludzie jest pieknie, od dawna nie bylo tak dobrze w grze pilkarskiej, troche cech z pes2013 mimo wszystko przenioslbym do tej odslony ale to juz marudzenie na sile

 

No z fluid formation to ja się najbardziej cieszę, szczególnie grając włoskimi drużynami w systemie 3-5-2 :D

Szkoda, że dołączę do was w poniedziałek pewnie, jeszcze kilka dni z demem się przemęczę.

Odnośnik do komentarza

Nooo jestem pod wrazeniem! powazna zabawe z PESami skonczylem na PES5 i od tego momentu czekalem. Pewnie i tak za jakis czas mnie wkoorwi maksymalnie i ten PES (a moze tym razem nie?) ale poki co jest grubo. Jak ktos gral kiedys poza orlikiem w pilke to dostrzeze tone smaczkow i zakocha sie na maksa.

 

Przede wszystkim rzadzi to co PES propaguje od jakiegos czasu - the pitch is yours, a nie chore tory z fifki dla januszy 15. Jest nieprzewidywalnie, pilka odbija się w kazdej sytuacji inaczej w zaleznosci od kontekstu akcji, animacja, strzaly i przede wszystkim feeling z gry wymiataja. Po raz pierwszy od PES5 zanim siadlem do meczow, spedzilem ponad godzine w treningu, ktory o dziwo w grze okazal sie przydatny (wyuczone schematy 1-2 etc.). Wiadomo, ze konsola dostaje chamski handicap na wyzszych poziomach, ale moze wzorem wlasnie starych PESow bedzie szlo pograc nawet na wyzszych poziomach.

 

Poki co nie jaraja mnie myclub ani master league online, wiec zatapiam sie w turniejach, zwyklej master lidze, a przede wszystkim w karierze. Serio, jak ktos gral gdzies to feeling grania trybu jednego zawodnika w fifie i w PES nie ma kompletnie porownania. Niedlugo pewnie bede mial tej gry dosc, ale poki co jest zabawa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

btw ta gra na xone w 720p musi serio wygladac jak podrzedna gra z past genow - przy calej sympatii do tej odslony - oprawa AV jest slabiutka w porownaniu do konkurencji i mocy konsol na jakich to jest odpalone - jedynie twarze i o dziwo wiekszosc animacji daje rade ale juz stadiony,publicznosc, murawa - no lipa w ujjj :D

 a co ma rozdziałka do trawy i trybun?

 

już nawet nie porównanie do Fify tylko musi polecieć ból dupy, że X1 nie ma 1080p. ojej.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...