Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może jakiś link z porównaniem wersji na PS4 i XOne z PC? Nie chodzi mi o aspekty techniczne, ale o to czy wersja PC jest taka sama jak ta na konsole nowej generacji czy raczej zalatuje Xboxem 360 :P

Konami twierdzi, że wersja na PC to coś między wersją na PS3/X360, a tą na PS4

 

Pro Evolution Soccer 2015 na PC nie jest tak dopieszczone, jak wersja na PS4 i Xbox One. Potwierdzał to chociażby Adam Bahti pisząc:

Użytkownicy PC dostaną te same tryby gry i rozgrywkę, co posiadacze
/
, a grafikę lepszą, niż
/
. Prawdziwa hybryda.

Oznacza to tyle, że tytuł ten na PC nie jest prawdziwym next-genem, a raczej mocno podrasowaną wersją ze starszych konsol.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/41/wymagania-sprzetowe-pro-evolution-soccer-2015-sa-zaskakujaco-niskie

 

tu więcej

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/33/pro-evolution-soccer-2015-na-pececie-%E2%80%9Chybryda

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

E tam, okladka normalna, fajnie kolorystyka z pudelkiem od PS4 sie komponuje, tylko ten bobek Goetze :| swoja droga w intro troche Lewego mozna poogladac, co uznaje za sympatyczne (aczkolwiek Buffonowi nie wlozyl mimo kilku prob)

jak sie wlczy sama gra na poczatku gdy laczy z serwerami w celu sprawdzenia dostepnych aktualizacji to w tle masz djecie narodowego, jeszcze z polskimi flagami

Odnośnik do komentarza

nie wszystko, przynajmniej ja ale jakims wyczynowcem nie jestem

 

z AI nie gram na maksymalnym poziomie trudnosci tylko na jednym slabszym - na najwyzszym zbytnio irytuje mnie holowanie pilki przez AI i 70% posiadanie, turbo dryblingi nawet slabymi grajkami i idealne zagrania  na dobieg idealnie bite w linie mojej obrony

Odnośnik do komentarza

dawno chyba nie grałem w PES. Póki co to w starciach z kompem nie istnieje;(

 

Wy jak gracie to WSZYSTKO macie ustaawione na manual?

 

Ja wszystko za wyjątkiem strzałów. Większa kontrola nad wydarzeniami na boisku.

Edit: Wreszcie dostałem maila od Komputronika,  cóż potwierdziło się, że muszę czekać do poniedziałku.

Dobrze, że opinie o fullu się nie zmieniają, trochę to osładza oczekiwanie.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Są filtry. Możesz wymusić aby ci wyszukiwało rywala na poziomie twojej drużyny.

ale z tego co widze nie we wszystkich trybach sieciowych jest filtr, w trybie rankingowym nie ma filtra ale za to jak slabsza druzyna wygra sie z lepsza to dostaje sie mega duzo punktow, a przeciwnik analogicznie dostaje w przypadku zwyciestwa malutko - w sumie bardzo ciekawie pomyslane

 

juz nie moge sie doczekac jak dzis znowu lapki poloze na pesiku :D

Odnośnik do komentarza

No niestety, PES jest popularny w krajach Ameryki Południowej i krajach rozwijających się, nie mogą wystrzelić z dużymi wymaganiami, a przynajmniej opóźniają to ile mogą. Poza tym to stosunkowo mała ekipa. Ten rok jeszcze musieli skupić się na last-genach. Od przyszłego roku, będzie pewnie kotlecik na ps3 i x360, tak samo jak było po pewnym czasie z wersjami na Ps2 i cała para pójdzie w current-geny.

Odnośnik do komentarza

O ktorej macie czas na testy?;]

Kolo 16.00 ktos sie pisze?

 

 

Kierwa, piekny jest ten system zwodow, a strzaly chyba najlepsze ever.

Piekny, skillowy arcadzik nawiazujacy do PES3.

Silenie sie na symulacje ala fifa bylo najgorszym co spotkalo te serie.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, chyba standardowy, komputer gra zupelnie inaczej niz czlowiek, nie ma co sie przyzwyczajac.

Konsola wie co zrobisz.

 

Ja, oprocz kilkumiesiecznej przygody z PES13, nie gralem w galy od...2006 roku, wiec bede musial duzo grac (na co nie mam za bardzo czasu:(((((((((), zeby wrocic do formy z PS2 ;/

 

Mam nadzieje, ze wielu z Was bedzie gralo w MLO, bo to najfajniejszy tryb.

Tylko nie robcie koksow, gramy upper-mid najwyzej.

 

edit: ten system fluid na pierwszy rzut oka fajny, ale w praniu na wysokim poziomie ( xD ) moze sie nie sprawdzic.

Przyklad:

atak 343, obroncy wysoko

tracisz pilke, jedno podanie i napastnik sam na sam z bramka ;f

 

Zmiany miedzy obydwiema formacjami beda co najwyzej subtelne, tak mi sie wydaje.

 

edit2: cross over turn, najlepszy zwod z PES13, ma zupelnie inna animacje, odleglosc , sile wypuszczenia pilki i "klatki przenikania"  ( xD) - minimalne. Szkoda, lubilem gwalcic tym obroncow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...