Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

co nie tak z tą grą? mam na ps3 i nie przypomina dema! Bardziej przypomina PES 14! W demie nawet na regular komputer klepał sobie, grał ze mną jak równy z równym a w fullu wystarczy potrzymać X na Super Star i oni sami się potykają i oddają piłkę! Co to ma być?! Może jakieś ustawienia trzeba zmienić? Ja chcę gameplay taki sam jak w demie! Kłody pod nogami z tym pesem ;(

 

w dodatku wszystko jest bardziej rozmazane, piłkarze mniejsi, dziwniej się gra... Co oni zrobili, ja chcę gameplay DEMA...

 

wie ktos o co kaman? Naprawdę, w demu AI było super, podawali, rozgrywali, stwarzali akcje bramkowe pod moim polem karnym, a teraz im musze na super star fory dawać! Nie mowiac o innych poziomach. jak to dobrze skonfigurowac, zeby chodzilo jak demo?

Odnośnik do komentarza

Gameplay na PC to to samo,ale ta grafika to żart,jest jeszcze gorzej niż w 14.

Sorry,ale ja tego w takiej formie nie kupię.

Edyta - Dodam,że wszystko na max detalach.

 

ewayrvns.jpgnenxd2rz.jpg

 

No co Ty?! Naprawdę Twój PC to aż taki potwór, że to pociągnął? Przecież te ustawienia to jest jakiś śmiech na sali, to samo chyba od czasów pierwszego PESa. który wyszedł na PC... 

 

b245b2ecfbfb52a1m.jpg

Odnośnik do komentarza

Ta gra wygląda gorzej na PC niż PES14 imo,a tekstury to porażka.SweetFX już wyszedł na szczęście i sporo to poprawia.Nie ma scenek(jak piłkarze wychodzą na boisko,czy przy CL),nie ma nawet hymnu ligi mistrzów na PC,ja pier.dole,to już nawet nie jest lenistwo,to jawne w ch.uja granie.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

PC master race  :master:

hehe

 

Tak w ogole to ktos gra na ps4 oprocz ficusia?

Wzialem tylko dlatego (i nie sprzedalem ps4), ze myslalem, ze ludzie na ps4 beda grac.

Ja pyerdole...

 

Ja też pykam , i więcej się tu znajdzie, na ps4 pesik jest najbardziej dopracowany i życze Wam by 4  znalazła się pod choinką ;]

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

Moglbym zaczac wypisywac wady tej gry, ale poczekam az w pelni poznam ten tytul.

Moglo byc zdecydowanie lepiej, na pewno gra jest gorsza od PES13 :(

 

Najbardziej mnie boli to bezczelne xero z fify, (pipi)a, po to kupuje PESa, bo NIE LUBIE fify.

:facepalmz:

 

edit: moze jest gorsza od 13 jako caloksztalt, ale gameplayowo jest rownie fajnie (czyli moglo byc zdecydowanie lepiej)

Odnośnik do komentarza

Mam czas i biorę się za grę na PS4. Widać w grze wady względem dema. Gra się po prostu jakoś inaczej, czasem gra złapię długi loading (chociaż możliwe, że to przez infrastrukturę sieciową), grafika nie jest nextgenowa. Gameplay jest jakiś inny, ale nadal bardzo dobry, chociaż starym wyjadaczom nadal będzie czegoś brakować. Tryb my club zapowiada się rewelacyjnie, ogromnym plusem poza grywalnością, jest swoboda ustawień, doboru składu itp. Tutaj widać, że nasze decyzje menadżerskie mają wpływ na wyniki zespołu. Muszę powiedzieć, że grając online nie spotkałem żadnych januszowych zachowań jakie obserwowałem w fifie, tj: złośliwe oglądanie każdej powtórki przez przeciwnika, złośliwe faule, ucieczki itd. Widać, że pes 4the players. Myślę że na 9/10 gra spokojnie zasługuje, w głównej mierze za ten syndrom jeszcze jednego meczu, pes po prostu wkręca jak dawniej. 

Odnośnik do komentarza

Widać w grze wady względem dema. Gra się po prostu jakoś inaczej, czasem gra złapię długi loading (chociaż możliwe, że to przez infrastrukturę sieciową), grafika nie jest nextgenowa. Gameplay jest jakiś inny

(...)

Myślę że na 9/10 gra spokojnie zasługuje, w głównej mierze za ten syndrom jeszcze jednego meczu, pes po prostu wkręca jak dawniej. 

 

esencja forumka :banderas:

 

btw wie ktos po ile smiga w empiku? mam tam 90zl na karcie do wykorzystania i jakby dali normalna cene to wezme chyba u nich

Odnośnik do komentarza

mi mimo wszystko demo sie bardziej podobalo z racji lepiej zachowujacej sie obrony, w fullu tak bezblednie ona nie gra i jej luzy juz powoli zaczynaja irytowac zwlaszcza w grze z AI, ktore to chamsko wykorzystuje ( w demie z AI gralo sie super), na plus na pewno wolniejsze tempo gry i fakt, ze juz nie jest jak w demku ze prawie kazdy strzal wpada, teraz trzeba lepiej przymierzyc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...