Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wktórym menu? Widzę ich tylko w myClubmembers, klikając kwadratem wywołuję sortowanie a Xem opcje "release", "contract Renewal"  itd 

Tam gdzie ustawiasz formacje i masz dostep do skladu - gdzies powinna byc opcja zastapienia zawodnika, wyrzucenia, powolania nowego.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Śmieszne jest to, że na PS3 online działa cały czas dobrze (pewno dlatego, że mniej ludzi gra na past genie). Nie żałuję więc, że nie szarpnąłem się jeszcze na PS4 (miałem kupić tylko dla tej gry).

 

Co do strzałów z dystansu: może ja nie umiem strzelać, tu mogę się zgodzić. Wpadły mi trzy gole na 50 meczy z za pola karnego. Ale żeby nikt w sieci nie umiał? Ze dwa gole mi wbili z daleka. Nie ma bata: czuć,. że zdecydowanie bardziej się opłaca wbijać z piłką w 16, mimo że jest miejsce by przywalić z daleka.

Odnośnik do komentarza

W My club tylko kupilem sobie 3 menadzerow co by taktyki testowac, zawodnikow nie wypozyczylem, bo do 27 list sa zablokowane wypozyczenia. Losowanych mam mnostwo, ale wszystkich dostalem, nie ma szAns ze wydam na losowego zawodnika 10,000 moich gp. A mam teraz cos ok 80,000 i sklad z zawodnikow powyzej 70 overall, do tego goetze, bale, alaba i gomis. Glupie jest to ze np bale a moge sprzedac za 1,200, a durna losowa kula kosztuje 10,000.

Odnośnik do komentarza

Ja jak mam tylko 10k to od razu przeperdziele na jakiegoś lewusa z nadzieją, że to będzie czarna piła - niestety w większości przypadków nie jest, a dziś to same brązowe drewna ;(

 

Awansowałem w myclub na ten poziom superstar i komp już gra tak pod linijke, że masakra... kryje z dokładnością 1mm aż to jest tak nienaturalne, że śmieszne - ale jest z tego dość duży błąd gry, że przez to krycie na milimetry można mu wjeżdzać środkiem pola w bramkę, czasami jak lecę z połowy boiska to mnie nikt nie akatuje bo wszystkich graczy przeciwnika przyciąga do moich napastników na krycie i finał jest tego taki, że Bastianem na DMF mam 3 razy więcej bramek niż napastnikami ;P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to na co odkladasz te GP do skarpety? Przeciez poza kulkami chyba nie ma jak ich spożytkowac

osz (pipi) obesrane…dopiero teraz zobaczylem, ze zawodnikow mozna jedynie wynajac na 10 meczy, a kupic tylko te durne kule, wiec od razu dziabnelem 5 kul za 50tys…wiadomo badziewie z 76 overalem…Gutierezz np

No i na 20-30 losowan ani razu czarna kula.

 

EDIT

swoja droga vita sie fajnie sprawdzala jako remote play w sim div, moglem sobie cos ogladac w tv i symulowac meczyki...dopoki online dzialalo.

 

Edit2: chyba cos poprawili, bo juz na vicie biega moja druzyna online w myclub.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Dobra za słabo mi szło i dałem se spokój z ML w Reading. Zacząłem od nowa i teraz gram Stoke City w BPL. Ściągnąłem sobie Eto'o i teraz szukam dobrego pomocnika do 15 milionów.

 

Kurczę podobają mi się te smaczki. Nie sądziłem że tak chimeryczny PES zadba o coś takiego. Klose robi salto po golu, Crouch robot dance, Sturridge tańczy. Nawet Neuer częściej wychodzi z bramki jak na mundialu z Algierią. Robben tak fajnie macha łapkami jak jest przy piłce - jak w realu (haha, a w Fifie dalej ma włosy i wygląda jak golem?). Cristiano też ma charakterystyczne ruchy, nawet Sterling fajnie się porusza.

 

PS Jeszcze mam pytanko: co trzeba zrobić żeby piłkarzom rosły staty w ML? Bo w 2014 Fiorentiną grałem cały czas młodym Rebiciem i nic mu nie wzrosło za przeproszeniem przez cały sezon.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dorwałem się do PESa. Muszę powiedzieć otwarcie, że gameplay w porównaniu do FIFY 15 demo na PS4 to jakiś zupełnie inny poziom - PES miażdży rywala w tym roku. PES znacznie bardziej przypomina zwykłą grę w piłkę, kreowanie akcji bardzo mi się podoba a każdy strzelony gol daje mnóstwo radości. U mnie też pojawił się syndrom kolejnego meczu, i chcąc zagrać jeden, dwa mecze skończyłem wczoraj na siedmiu. :) Wiadomo, minus to licencje - brakuje mi tylko herbów i koszulek, nazwy zmieniłem. Szkoda, ale mając tak miodny gameplay nie zwracam na to nawet uwagi. Uważam, że to najlepszy PES jaki pojawił się na rynku od legendarnej już szósteczki.

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

Panowie help gram w myclubs i chcę zagrać mecz i mi taki komunikat wyskakuje 

[---please ensure that you have 18 squad members excluding players on loan---]

przetłumaczyłem to w translatorze i nic nie kapuje pomoże ktoś ?

 

Pewnie kontrakt wygasł jakiemuś w podstawowym składzie, wejdz do opcji squad menagement i tam odnów kolesiowi, który będzie miał czerwone kółko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...