Skocz do zawartości

Sniper Elite 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem cały klimat tej gry psuje Ai przeciwników.

Czasami strzelają jak rasowi snajperzy ale w większości sytuacji zachowują się jakby nie mieli mózgu.

Żołnierze patrolujący nie robią sobie nic z trupa,popatrzy i pójdzie dalej.

Narazie gry nie przeszedlem bo trafilem na Buga,który nie umożliwia przejście gry,ale spoko.

Gra ma trochę błędów ale za 50zl \100 zł można brać.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

AI przy znajdywaniu trupow faktycznie ssie pałe - patrze sobie BODY FOUND mysle o kuwa to sie zacznie a kolo popatrzyl na zwloki kumpla, powiedzial cos pod nosem ("i tak nie lubialem skuwysyna, dobrze tak Hansowi) i wrocil na posterunek. In plus to jak probuja zachodzic z flanki jak juz znaja nasza pozycje.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Fajnie tez zobaczyc ze osoby ktore daly grze szanse dobrze sie bawia :D

 

dokładnie, jestem jedną z takich osób, mocno się w nią wczułem i świetnie się bawię, mocne 8/10. mam tylko jeden dziwny problem, otóż gram na xbox one, przeszedłem już 5 misji i jeszcze żadne osiągnięcie mi nie wpadło, GS dalej mam 0, gra tylko często sama nagrywa filmiki. glitch jakiś ? dodam, że konsola na stałe podpięta do neta i gierka zaktualizowana

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dzisiaj zamówiłem edycję Ultimate - boję się tylko, że nie wbije w grze 100% bo osiągnięcia są podobno horrendalnie trudne! Szczególnie to z przejściem gry na najwyższym poziomie - ciekawe też jak będzie z grą wieloosobową, która - jak przypuszczam - będzie martwa. No nic, zobaczymy. :-)

 

Edycja. Jestem mniej więcej w połowie trzeciej misji, gra jak na obecne czasy jest trudna, wymaga odrobinę myślenia i planowania, bardzo mi się to podoba. Gram na trzecim poziomie - w grze są podobno cztery. Afryka jest fajnie przedstawiona, w grze panują fajne kolory i gra światła - ruchy są ograniczone ale to w niczym nie przeszkadza. Jestem zadowolony, zobaczymy jak będzie dalej.

 

Jest jednak pewien ogromy feler a mianowice fakt, że edycja Ultimate tak naprawdę jest wybrakowana - nie ma jednej misji i kilku zestawów broni. Pierwszy raz się spotkałem z takim potraktowaniem sprawy. Kupiłem Ultimate ale chcąc 100% w grze muszę ... kupić kilka DLC. Bardzo duża plama na tym wydaniu!

Szukam chętnej osoby do gry w kooperacji na XO - jedno z osiągnięć wymaga ukończenia kampanii właśnie w tym trybie.

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Jest jednak pewien ogromy feler a mianowice fakt, że edycja Ultimate tak naprawdę jest wybrakowana - nie ma jednej misji i kilku zestawów broni. Pierwszy raz się spotkałem z takim potraktowaniem sprawy. Kupiłem Ultimate ale chcąc 100% w grze muszę ... kupić kilka DLC. Bardzo duża plama na tym wydaniu!

 

Tak mi się właśnie wydawało...

Jakiś czas temu dorwałem używkę na PS3 za 35zł, ale zobaczyłem, że są jakieś DLC. Akurat na PS Store była jakaś obniżka, więc łyknąłem cyfrową wersję Ultimate Edition, bo wychodziło taniej, niż miałbym płacić za pojedyncze dodatki. Później zerknąłem w trofea, porównałem z zawartością UE i coś mi tu nie grało.

Strasznie słabe zagranie, żeby wybrakowaną edycję sprzedawać jako Ultimate...

 

Przed chwilą wbiłem platynkę w Sniper Elite V2 i pewnie niedługo zabiorę się za część trzecią, jednak wkurza mnie, że dałem się nabrać w tak perfidny sposób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...