Skocz do zawartości

Sniper Elite 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na średniaka. Sceneria już przez oglądanie całego tego materiału zaczęła mi się przejadać a co dopiero w grze. Wolę spokojnie poczekać na MGSV.

 

I czemu zawsze gry o byciu stricte snajperem okazują się najwyżej przeciętne? Ostatnio sprawdziłem na PC Sniper: GW 2 i w tym temacie to Far Cry 3 się znacznie lepiej sprawdzał i w którym było to opcjonalne przecież.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Zdaje się, że osiem. Lista w spoilerze.

 

 

 

1. Ghost of Tobruk (Mission 1)
2. Well, well, well (Mission 2)
3. End of the 'lein' (Mission 3)
4. I Fort this would be difficult (Mission 4)
5. I Siwa you did there (Mission 5)
6. Double tap (Mission 6)
7. Three birds, one stone (Mission 7)
8. Long way down (Mission 8)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupilem gierke i powiem,ze jeśli gra się bez podpowiedzi to gra jest strasznie trudna.

Nie pamiętam jaki shooter tak ostatnio mnie w(pipi)..

Tętno, opadnie pocisku masakra.

Jeszcze trzeba mieć za(pipi)isty refleks, bo przeciwnicy na elite naprawdę strzelają ostro hehe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zachęcony waszymi opiniami zakupiłem, jestem jakoś w połowie 3 misji i jest git. Tego właśnie oczekiwałem po gierce - otwarte mapy, kombinowanie co i jak wykonać.

 

Nie wiem czy są tu ludziki co pamiętają wybitne Hidden & Dangerous (równie zabugowane) co prawda tam mieliśmy parę bohaterów a tu jednego madafakę ale jest podobny klimat (wiadomo, że nie ta liga). Do tego stęskniony za skradankami typu Commandos, klimatami II wojny światowej które ch.uj wie czemu są przez największych w branży omijane kosztem 5235 szoterków fpp sci-fi pa na moje gadżety kurtyzano.

 

Ta gra jako kolejna utwierdza mnie po prostu w przekonaniu - nie patrz na mainstreamowe serwisy i ich oceny 5, 6 na 10 - daj szansę grze jeśli lubisz klimat i paru ziomkom z forumka się spodoba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...