Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

O...mam podobny problem jak kolega! Mam konsolę od listopada 2014. Dokupiłem pada na Allegro w marcu ubiegłego roku od firmy. Nowego w pudełku. I teraz lewa gałka ściąga do przodu. Nie wierzę że jest 3 miechy gwarancji. Sprzedający mi odpisał żeby do ms najpierw zgłosić. W sumie pod baterią nawet nakleili swoją naklejkę gwarancyjną tylko, że bez daty. Jak zgłoszę do ms i mi przyjmą to czy nie będzie problemu że jest taka naklejka? A może odkleić i nic nie wspominać?

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem na infolinię, jeden koleś mnie w sumie zbył ale drugi już był bardziej gadatliwy.

 

I teraz tak.

 

Na akcesoria jest rok czasu gwarancji producenta [pad, zasilacz kinect] na konsolę jest dwa lata.

 

Co do akcesoriów to jest taki myk że wystarczy ci dowód zakupu z datą taką żeby się mieściło w gwarancji i możesz oddać nawet starsze rzeczy.

 

Np. masz dwa pady: pierwszy  zakupiony dwa lata temu, drugi trzy miesiące temu.

Zepsuje ci się pierwszy to zamawiasz zlecenie, oddajesz pierwszego pada z paragonem z drugiego i gwara przejdzie bo oni w seriwsie niby nie patrzą po nr seryjnych tylko po dowodach zakupu.

 

Tak mi powiedział gość na infolinii.

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę że jest 3 miechy gwarancji

© „Okres Gwarancji" w przypadku Konsoli Xbox One oznacza jeden (1) rok od daty zakupu przez Użytkownika, a w przypadku Akcesoriów – 90 dni od daty zakupu przez Użytkownika, z zastrzeżeniem postanowień art. 2 poniżej.

 

http://support.xbox.com/pl-PL/my-account/warranty-and-service/console-kinect-warranty

Odnośnik do komentarza

Dowód zakupy czyli paragon albo FV, nie wie czy akceptują coś innego.

 

Zgłosić można tutaj:

https://myservice.xbox.com/pl-PL/Pages/Welcome.aspx

 

Tylko nie z przeglądarki chrome bo się strasznie pier.doli ;/

 

albo zadzwonić na: 8004411769

Jakoś ta strona zamula, a na Chromie (Android) chce jakiegoś hasła.

 

A numer jakiś długi i nie mogę się z komórki dodzwonić. Z resztą jakiś długi. Miałem ten sam problem z serwisem Garmina. Z komórki coś nie łączy. Jest jakiś trick z tym numerem?

 

E: Ok, pogadałem z jakimś Johnem na chacie i mam zgłoszenie wymiany pada. Tylko mam problem. Sprzedający z Allegro (nowy pad) nakleił pod bateriami na tej naklejce "plombę gwarancyjną". Nie wiem w jakim celu, bo pad nie był rozkręcany, skoro nowy (pudełko, papiery wszystko było). I teraz się zastanawiam czy kombinować tą naklejkę odkleić czy zostawić...

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Mam problem, od kilku dni niektóre gry zawieszaja się na około sekundę. Wczoraj np Resident Evil łapal mi dość często takie zawieszki, KI tylko dwa razy Forza ani razu. Ostatnio mam problemy z internetem i Xbox dość często traci na chwilę połączenie. Możliwe, że to przez to?

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

W związku z tym, że temat dotyczący awaryjności PS4 skutecznie odstrasza mnie od zakupu konsoli Sony skłaniam się ku zakupowi Xboxa One :). Miałbym jednak kilka pytań do bardziej zorientowanych osób. 

Rozumiem, że problemy ze "świerszczami" w konsoli już nie występują w obecnie sprzedawanych zestawach, czy może zdarzają się jeszcze takie przypadki ? 

Czytałem w innym poście, że był robiony jakiś upgrade pada (nie chodzi to Elite), czy te pady są obecnie w każdym zestawie, czy np. tylko w wersjach 1TB ?

Ogólnie wydaje mi się, że XO jest dużo mniej awaryjny nie PS4 i to jest w sumie decydująca sprawa :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam ostatnio problem z padem który się nieregularnie bardzo często rozłącza i traci zasięg . Grałem na play&charge kit , dziś zmieniłem na zwykłe baterie i po kilku h znowu problem z tym samym . Myślicie ,że to wina pada czy konsoli ? Miał ktoś podobny problem ? Robiłem aktualizację pada i nie pomogło . 

Odnośnik do komentarza

 

Czy na gwarancję odsyłaliście pada w pudełku czy luzem? Z paragonem czy bez?

Wysyłasz gołego bez paragonu, znaczy jak masz pudełko to możesz użyć jako dodatkowe zabezpieczenie

Ale odeślą już bez pudełka jak coś, więc polecam sobie zostawić.

Za późno. Od wczoraj pad już jest w serwisie w Niemczech w pudełku i z paragonem! :/

Dostanę jakieś info, że odsyłają? Chyba dostanę nowego co? Lewa gałka trochę schodziła na przód/lewo. Niedużo ale mnie to irytowało. Może stwierdzą, że wada zbyt mała i nie wymienią? :(

Odnośnik do komentarza

Dziś dostałem pada z powrotem. Bez pudełka ;( A było bardzo fajne, szkoda. W dodatku w skrzynce było awizo z informacją, że nierejestrowaną przesyłką! Masakra. Spokojnie przesyłka z Niemiec mogłaby zaginąć i nikt by nie zorientował się!

Padzik funkiel nówka, ale taki sam jak wysłałem tylko starsza wersja bez wejścia na słuchawki. Jak rozpoznać czy już jest to poprawiona wersja z bumperami? Wydaje mi się, że jest jakiś inny, jednak nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...