Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Nope. Powszechnie znany problem z konsolą, który często pojawia się dopiero po kilku miesiącach, tak jak w moim przypadku. Początkowo rozłączało raz na jakiś czas, ale po kilku miesiącach dało się już tylko grać na kablu. Wymiana pada nic nie dała, sprzęt zaniosłem do miejsca gdzie nie ma co zakłócać sygnału i nadal nic. Dopiero wymiana konsoli przez serwis pomogła.

 

Tak więc najpierw sprawdzić innego pada, pozbyć się wszelkich rzeczy, które mogą zakłócać łączność między konsolą a padem, a jak to nic nie da to dzwonić na serwis.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

miałem to samo,na początku tylko co jakiś czas rozłączało,potem coraz częściej,grać nie szło za cholerę,odesłałem moją 3 miesięczną konsolkę do serwisu,w ubiegłą środę sprzęt wrócił,z konsola wszystko było git za to pada dostałem nowego :) jak to opisał serwisant był poza możliwością naprawy,więc jak macie takie akcje to słać na gwarancję jak aktualna 

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak podać adres przy formularzu gwarancyjnym jeśli mieszkam na ulicy "Jakaśtamulica 22/8" Formularz nie akceptuje ukośnika. Tam są dwie linijki, w jednej wpisać "jakaśtamulica 22", a w drugiej "Mieszkania 8"?

 

Edit: Dobra, pierwszy raz korzystam z tego internetowego systemu i ostatni. Ciągle wyskakuje błąd i nie idzie złożyć zamówienia. Jutro do nich dzwonie, mam nadzieje, że się dodzwonię jutro.

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

Wiesz co, wpisywałem tak, to mi wyskakiwało, że taki adres nie istnieje(mieszkam w centrum Poznania więc trochę to śmieszne). WTF? Jakieś inne pomysły? Z jednej strony teraz bym najchętniej złożył zamówienie i miał bym to z głowy, z drugiej strony już mam dość użerania się dzisiaj z konsolą i systemem MS. Bardzo się zawiodłem. 

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

wczoraj zaskoczyl mnie one. Po jakiejs godzinie gry załączyło się mocne buczenie, trwało jakies 10 sekund i przestalo. Gralem normalnie, nic się nie działo przez kolejną godzinę. Konsola była dość gorąca po prawej stronie.

Czy to jakiś dodatkowy wentylator który załącza się przy przegrzaniu? Konsola od roku w jednym miejscu, jedyne co ostatnio dodałem (dwa tygodnie temu) to hub usb podłączany do konsoli z dyskiem 2,5'

Miał ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...