Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że nikt nie zrobi problemu za to że będą 2 różne nazwiska na ten sam nr seryjny konsoli.. 

 

Jak wyrejestrujesz konsolę to skąd mają być 2 nazwiska, będzie tylko to na którym będzie aktualna rejestracja sprzętu

 

Jak sprzedaje konsole, mogę ją wyrejstrowac ze swojego konta, aby nowy użytkownik mógł ją na siebie zarejestrować i dalej korzystać z gwarancji?

 

Tak

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Um, pograłem dziś trochę w TR, uprzednio mocno ruszając analogiem we wszystkie strony, naciskając go i "wyciągając" i... problem ze ściąganiem w lewo zniknął o.O nie wiem, czy w takiej sytuacji nadal go wysłać na wymianę, czy korzystać już teraz normalnie...  Na dniach kupuję i tak drugiego pada od Ragusa (o ile mi jeszcze sprzeda), więc już nie będę narzekał na brak kontrolera, ale jeśli sytuacja się uspokoiła to chyba nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba mam problem ale wolę się upewnić.

 

Konsola notorycznie gubi mi połączenie wifi. Raz jest ok, a wczoraj wieczorem chyba z 6 razy traciłem połączenie i musiałem uruchamiać konsolę ponownie ( tylko taki sposób działa). Dzisiaj rano to samo, połączenie padło i reset. Miał ktoś kiedyś takie problemy? Internet mam w UPC.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Od jakiegoś czasu szrot przestał mi czytać płyty. To znaczy, żeby uruchomić grę płytową, muszę po jej włożeniu podnieść front konsoli, żeby grawitacja zrobiła swoje i płyta weszła na trzpień.

Czy są jakieś domowe metody naprawy tego? Nie chce mi się wysyłać sprzętu na gwarancję, bo nie będę miał na czym grać plus nie uśmiecha mi się wszystkiego pobierać od nowa, w najgorszym wypadku będę z tym żyć/kupię drugą konsolę, ale może ktoś miał podobny problem i sobie z tym poradził? Widziałem jakieś filmy na YT gdzie okładali konsole z otwartej dłoni, ale nie będę się wygłupiał.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...