Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mega cebulowa okazja - do końca dnia można zgarnąć za darmo 10GBP/USD/EUR do wykorzystania na Amazonie. W przypadku amerykańskiego Amazona można zakupić cyfrową kartę podarunkową o wartości 10 dolarów na Xbox Live i dzięki temu wyrwać za darmo/półdarmo gry dostępne na obecnej wyprzedaży w regionie USA. Zainteresowanych odsyłam na stronę Łowców Gier. Uprzedzam, że trzeba trochę się natrudzić, ale akcja nie zawiera żadnych ukrytych haczyków - wystarczy jedynie anulować wszystkie subskrypcje. Dodatkowo można też zgarnąć 5 dolarów za pierwsze logowanie do mobilnej aplikacji Amazona po aktywowaniu usługi Prime, ale w tym przypadku na zniżkę trzeba poczekać 7 dni.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Możesz mieć jedno i drugie, na jednym koncie możesz aktywować usługi dla trzech regionów i zebrać trzy osobne bonusy ;)

 

EDIT: Niestety akcja jest już zakończona...

 

Tak właśnie myślałem i chciałem to sprawdzić dziś rano :frog: no trudno, i tak cebula była mocna :cebula:

 

 

to ja się teraz zastanawiam czy przycebulic 10 dolcow na jakies cyfrowki, czy lepiej wyjdę na cebulowych Rare Replay w pudelko za 9 funtow :dog: chyba lepiej Rare :cool:

 

Zamówiony Rare Replay za... 5 złotych 36 groszy :cebula:

ten RR to z tej akcji "cebuli" już zakończonej?

 

 

no na amazonie uk był/jest RR za 9 funtów, więc z cebulowymi 10 funtami miałem za friko i musiałem tylko wysyłkę zapłacić 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

najs, szkoda tylko, że dodatki do multi zazwyczaj #nikogo :dunno:naturalnie pobrałem i tak

No z tymi dodatkami wystarczy UN na allegro za 20zł kupić. Inaczej trzeba byłoby wydać jakieś 70zł na edycję GOTY. 

Odnośnik do komentarza

Ja spróbuję dokupić kartę prezentową za 5 dolarów i nabyć Batman: Arkham Knight w promocji za 15 dolców  :xboss:

 

EDIT: Ha! Zdobyłem kolejne 10 dolarów od Amazona za logowanie do ich aplikacji mobilnej (5$) oraz za zaproszenie dokonane przez apkę na drugim koncie (5$). Druga karta podarunkowa 10 USD czeka już na wykorzystanie  :rayos:

 

Ins, MaZZeo i Rayos, jeśli macie sprzęty z Androidem/iOS to także możecie spróbować zalogować się do apki, ale nie wiem czy ta pierwsza promocja jest jeszcze aktywna, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat...

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

płytowe UN kosztuje 2 dyszki tylko? Ciekawe, czy jak się ma cyfrowego RDR, a UN na płycie, to czy trzeba trzymać płytę w napędzie, żeby w UN grać... Nigdy tego dodatku na PS3 nie kupiłem, więc z chęcią bym zagrał i przeszedł

2 dyszki, ale jak do tego doliczysz wysyłkę to już pod 30 zł zachodzisz. Plus te najtańsze to jakieś sklepy co samo pudełko i płytę sprzedają, a gdzie instrukcja, mapa, jak już kupować to wszystko. Więc nie wiem, czy się tak opłaca. Ja właśnie kupiłem z wysyłką za 33 zł, nie wiem po co w sumie, chyba dla tej mapy tylko i żeby na półce ładnie wyglądało.

 

Bankowo płyta będzie musiała być w napędzie.

Odnośnik do komentarza

W tamtym roku kupiłem Black Flag i do dziś nie skończyłem.. :/ biorąc pod uwagę że na poprzedniej generacji wszystkie części ograne, natomiast Unity zakupiłem parę dni temu i oderwać się nie mogę :) jak stare dobre asassiny tylko z wypas grafiką, polecam za tak śmieszną kasę

Odnośnik do komentarza

UWAGA! Na jeden dzień wróciła akcja z darmowymi 10 USD/GBP/EUR od Amazona. Osoby, które poprzednio z niej skorzystały tym razem nie mogą wziąć udziału, ale podejrzewam, że dotyczy to tylko danego regionu - można spróbować zgarnąć bonus w innym regionie/walucie. Reszta osób powinna zapoznać się z poradnikami dostępnymi na stronie Łowców Gier. Warto spróbować, takie cebulowe akcje rzadko się zdarzają :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...