Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

Portugalia do ogrania bez problemu, ale nie moge sie doczekac az w koncu nasi napastnic zaczna robic to co do nich nalezy. Na Milika to sie patrzec nie da (wybaczam tylko dlatego, ze ma 22 lata), nie potrafi trafic w pusta bramke, Lewandowskiego po 4 meczach trzeba chwalic ciagle za przepychanie sie lokciami. Krol strzelcow bundesligi, 2 strzelec ligi mistrzow i sie urwac obroncom nie potrafi. Chlopy mieli niesc nasza reprezentacje na barkach, a nie stac plecami do bramki. No mam nadzieje, ze sie odpala w finalach !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie bedzie wstydu przegrac z Portugalia, bo pomimo tego ze graja slabo, sa zespolem lepszym, bardziej ogranym i jednak z lepszymi zawodnikami z Ronaldo na czele. Cieszy to ze nasi beda mieli teraz 4 dni odpoczynku i moze zaserwuja gre jak z pierwszej polowy ze Szwajcaria przez wieksza czesc meczu. O dziwo nie martwie sie o nasza obrone bo spisuja sie swietnie, paradoksalnie gorzej jest z atakiem gdzie Lewy i Milik ciagle nie moga sie wstrzelic, a ratuje nas zsylany na banicje Kuba.

 

Czuje ze bedze dobrze.

Odnośnik do komentarza

Za 6 lat Krycha i Lewy skoncza kariere to i Nawalka nie pomoze.

 

btw nie wiem czy ktos to dawal ale tak pod dzisiejszy mecz Belgii:

 

Pomocnik AS Roma jest jedynym palącym piłkarzem w składzie reprezentacji Belgii. - Tak, Radja pali. To nałóg, który praktykuje wiele osób mieszkających we Francji i Włoszech. Nie zabraniam Nainggolanowi palić, jeśli tego potrzebuje. Jestem elastyczny, jeśli chodzi o tego typu sprawy. To jego ciało - powiedział Wilmots.

 

- Nie mam z tym problemu tak długo, jak długo dobrze będzie się spisywał na boisku. Zawsze się upewniam, by dostawał pokój z balkonem, żeby nie uruchomił przypadkiem czujnika dymu. Jest jedynym reprezentantem Belgii, który pali. Sądzę, że zdemolowałby pokój, gdyby nie mógł wypalić pięciu czy sześciu papierosów dziennie. Pewnie będzie musiał zakończyć karierę w wieku 30 lat, a nie 35, ale to jego sprawa - dodał selekcjoner.

 

 

XD

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Za 6 lat Krycha i Lewy skoncza kariere to i Nawalka nie pomoze.

 

btw nie wiem czy ktos to dawal ale tak pod dzisiejszy mecz Belgii:

 

Pomocnik AS Roma jest jedynym palącym piłkarzem w składzie reprezentacji Belgii. - Tak, Radja pali. To nałóg, który praktykuje wiele osób mieszkających we Francji i Włoszech. Nie zabraniam Nainggolanowi palić, jeśli tego potrzebuje. Jestem elastyczny, jeśli chodzi o tego typu sprawy. To jego ciało - powiedział Wilmots.

 

- Nie mam z tym problemu tak długo, jak długo dobrze będzie się spisywał na boisku. Zawsze się upewniam, by dostawał pokój z balkonem, żeby nie uruchomił przypadkiem czujnika dymu. Jest jedynym reprezentantem Belgii, który pali. Sądzę, że zdemolowałby pokój, gdyby nie mógł wypalić pięciu czy sześciu papierosów dziennie. Pewnie będzie musiał zakończyć karierę w wieku 30 lat, a nie 35, ale to jego sprawa - dodał selekcjoner.

 

 

XD

Messi też na chipsach i pepsi jedzie i jakim jest piłkarzem dobrym!  :Coolface:

 

 

tak wiem, że to tylko reklamy

Odnośnik do komentarza

Czytalem gdzies ze Szwajcaria ma najwiecej zawodnikow obcego pochodzenia czy nawet urodoznych poza granicami Europy. Te wczorajsze nazwiska jak Mahmedi, Rodrigez czy wszystie zaczynajace sie na X XD. Co do Radji, przykladny wyznawca Allaha z faja na balkonie w swiety miesiac ramadan.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

No to żadna tajemnica, że Ninja pali. Co nie przeszkadza mu biegać w Romie na pełnych obrotach przez cały mecz. Zresztą we Włoszech wielu piłkarzy pali.

Jakby nie palił, to by biegał na pełniejszych :P

A co do Zimocha, nie mógłbym być komentatorem. Weź pan komentuj taki mecz bez przeklinania, nie potrafiłbym.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Oglądam powtórkę wczorajszego meczu, Peszko jak wchodzi na murawę to zachowuje się jak jakieś dzikie zwierzę. Wszedł, dwie minuty kartka, potem biegał jak poje'bany przez parę dobrych minut, nic z tego nie wynikło, raz dał się sfaulować. Potem ze dwa razy potknął się o własne nogi, a po 10 minutach gry Sławek cały czerwony i oddycha rękawami xD

 

Matko, dlaczego my nie mamy żadnego fajnego grajka do wejścia z ławki tylko takich agentów 0.7. Przykre to trochę i nie napawa optymizmem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...