Skocz do zawartości

Dead Nation: Apocalypse Edition


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie póki co save'y działają i wszystko jest spoko :) A sama gra miażdży, nie grałem w nią wcześniej i jestem za(pipi)iście zajarany, cholernie wkręca, szczególnie kiedy zdobędziemy jakąś nową broń, żyłowanie tego mnożnika, ucieczka przed tymi zombie. Za(pipi)ista gierka. W co-opie tylko zyskuje :)

Odnośnik do komentarza

U mnie narazie ok.

W co mam inwestowac kase? Jestem nowy w temacie, pmtrzebuje nieco wsparcia :-)

Ja zrobiłem tak. Ulepszyłem maksymalnie podstawowy karabin, ten z nieograniczoną amunicją. Potem flary, miny, granaty i dynamit. Jak już miałem to wszystko, trzymałem kasę na wyrzutnię. Po tym komplecie zabrałem się za szoker. Na końcu krajalnica a reszta to obojętnie w jakiej kolejności.

Dzięki tej taktyce, przeleciałem poziom Ponury bez większych problemów. Oczywiście oprócz

końcówki cmantarza. Dla mnie to najtrudniejsza część gry.

 

Odnośnik do komentarza

Osobiście jak platynowałem na PS3 to kase pchałem na shotguna (po maksymalnym ulepszeniu czysci absolutnie wszystko z dużą łatwością nawet na wyższych poziomach trudności) oraz miny (najbardziej użyteczna broń w grze - prawie jak nieśmiertelność) które po ulepszeniu wybuchają więcej niż raz. Pamiętajcie że miny nie tylko sobie leżą co raczej działają jak wabiki więc uciekając zostawia się taką i patrzy jak wszystko co było blisko idzie do niej żeby za chwile zdechnąć. Spokojnie można sobie wtedy szukać miejsca do dalszej walki. Naprawde łatwo się gra z tymi dwoma zabawkami na maxa. Reszta wydatków to już bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jak widać każdy ma inną taktykę, ja osobiście nie wyobrażam sobie samej końcówki gry bez szokera i krajalnicy. Miny, flary, granaty, dynamit to jest absolutny obowiązek i trzeba to mieć. Shotguna używałem zawsze tylko na te bydlaki z ostrzami i na skoczków. Jeszcze co do momentu o którym pisze anarom w spoilerze, to mi tam bardzo pomagała  wyrzutnia rakiet na te bodajże 4 świniaki zamknięte w tych budynkach. Jak się je szybko zlikwiduje to wtedy ta drobnica się nie zlatuje. :)

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra jest niesamowita.Kiedys zagrałem chwile na ps3 ale nie wciągnęła mnie na dłużej niz na 10min. Wczoraj dałem jej druga szanse, zasiadlem z kumplem przed tv i nawet nie wiem kiedy minęło 8-9h. Dawno tak zaje, biscie sie nie bawilem.

Ps.sa jeszcze jakieś gry na ps4 z coopem na jednej konsoli?

Edytowane przez Logan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...