Jump to content

Oddworld: New ‘n’ Tasty


YETI

Recommended Posts

Guest _Be_

Tak samo jak przedmówcy była to jedna z pierwszych gier jakie grałem na szaraku, ale też nie skończyłem bo wydawała mi się wtedy dość trudna. Bardzo dobrze to wygląda chyba będzie must have.

Link to comment

Ja ogrywałem demo pierwszego Abe'a i się zakochałem w tym zwariowanym klimacie.. Później w łapki wpadła mi druga część Abe's Exoddus. Nawet oryginała miałem ale się zaciąłem i nie ukończyłem już. 

W ogóle uniwersum Oddworld jest zajefantastyczne, udało mi się za to ukończyć Stranger's Wrath na pierwszwego iksa. Super gra z fajną fabułą i ciekawym gameplayem.

 

Wrzucę jeszcze teledysk Music Instructor z gościnnym występem Abe'a, jarałem się strasznie tym zespołem w czasach liceum:

https://www.youtube.com/watch?v=vro4hTCyaKo

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Kasias

24 lipca na PS4, PS3 i PS Vita. Wychodzi więc na to, że Wii U i PC dostaną ją później niż posiadacze maszynek Sony. Albo na precyzowanie przyjdzie czas. Oryginał znam tylko trochę z PSone'a, ale wspomnienia mam dobre, więc odpicowany z sercem remake łykam na premierę. I niech nikt nie pisze, że w sezonie ogórkowym nie będzie w co grać.

Link to comment
  • 4 weeks later...

 

Oddworld: New 'n' Tasty (PS4) zawita do sklepiku Sony 24 lipca w wersji na PlayStation 4 (edycje na PS Vitę i PS3 pojawią się później). Gra będzie wyposażona w opcję cross buy, dlatego każdy kto kupi ją na PS4 otrzyma również kody do wykorzystania na pozostałych konsolach.

New 'n' Tasty ma kosztować 20,99 euro, czyli w Polsce zapewne nieco powyżej 85 zł (względem Stanów Zjednoczonych jest to całkiem adekwatna kwota - na tamtejszym rynku pozycja ta została wyceniona na niespełna 30 dolarów).

Osoby, które zakupią nowego Oddworlda w przeciągu dwóch tygodni od premiery na PS4 otrzymają również za darmo dwa dodatki. Pierwszy z nich to Alf's Escape. Pokierujemy w nim innym znanym przedstawicielem rasy, którą reprezentuje Abe - tytułowym Alfem (pojawił się on wcześniej w Abe's Exoddus). Alf's Escape zaoferuje nam nowe plansze i wyzwania, a także osobny ranking. Drugie DLC to coś mniejszego - chodzi o unikatowy strój dla Abe'a.

http://www.pssite.com/news-34672-znamy_cene_i_inne_szczegoly_dotyczace_europejskiego_wydania_oddworld__new_n_tasty_.html

Link to comment

Szkoda, że pozmieniali ścieżkę audio, liczyłem na nagranie w DTSie, czy takim właśnie "polepszeniu". A tak w głowie z mam stare dźwięki (przy tym filmiku porównawczym miałem ciarki:), gdzie dla mnie sentyment, to +10 do fajności tytułu:). Kupię, ale właśnie ze względu na sentyment: grałem w oryginał w '98 roku, a dopiero z 5 lat temu, ukończyłem z laską na epsxe (z opcją save state).

No i ten brak podziału na ekrany, raczej będzie przez to trudniej.

Link to comment

Pograłem 2h i jeżeli ktoś lubi wymagające gry, to będzie bawił się świetnie. Wybrałem hard i gra przypomina jakie poziom trudności był standardem za czasów PSX. Gameplay mimo tych wszystkich lat w ogóle się nie zestarzał, nadal jest miodnie, śmiesznie i trudno. Oprawa graficzna kolejny duży plus, miejscówki wyglądają świetnie i kipią klimatem. Polecam!

 

PS. Gra ma polskie napisy, kolejna miła niespodzianka SCEP po Transistorze.

Edited by YETI
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...