Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie wydane punkty na umiejętności przechodzą do new game plus?

Tak, przechodzą. Ja dodam od siebie że właśnie skończyłem brutalną +. Udało mi się zejść do 14 h. Prawda jest taka że w wielu miejscach wystarczy biegnąć "na pałę" i nic nie trzeba zabijać. Ogólnie prościzna, najwięcej "męczyłem się" gdy zostaje z Davidem w domku i musimy odeprzeć atak ale to chyba temu że żałowałem naboi mimo że wiedziałem że i tak potem dam radę ;d

Odnośnik do komentarza

Ja zaczalem jakies 2 tygodnie temu, potem przyszedl Wiesiek i zrobilem przerwe. Teraz chyba na dniach wroce bo jestem "juz" na poczatku jesieni z tego co pamietam. Gierka naprawde zacna. Multi podobno swietne ale zaczne dopiero jak pierwszy raz przejde singla.

 

Gram na normalu. Jak przejde gre i bede chcial jeszcze raz przejsc na wyzszym poziomie to bede mial Joela juz "podpakowanego" o te wszystki skille, bronie itp? Czy zaczyna sie od zera?

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Panowie, ogrywałem kiedyś sobie TLOU na PS3 ale tylko singla. Teraz na PS4 nadrabiam też multi i mam kilka pytań:
- czy wam też długo wyszukuje mecze? U mnie obojętnie który tryb wybiorę trochę czekam aż dopasuje graczy
- jak dać komuś wytworzony przedmiot? Inni gracze dawali mi np: apteczki, nie wiem którym klawiszem dać swoje rzeczy.

Ogólnie to multi całkiem spoko, wkręca. Obawiam się że ino 12 tygodni świetlikami w multi nie wytrzymam i po pucharku  :yao:

Odnośnik do komentarza

Na 12 tygodni i pucharek jest prosty hint: nabijać 3-4 mecze z maksymalnym skupieniem, żeby ładnie podbić sobie liczbę ocalonych, a później można skipować kolejne 3-4 mecze (uważając na to, aby nie skipnąc czasem tygodnia, w którym można stracić 80 lub co gorsza - 100% populacji). Do tego zadania najprostsze (kille, asysty przy killach, leczenie ziomów) zostawiać na koniec, gdyż będzie je najtrudniej zrobić (rośnie liczba wymagana do zaliczenia). Stosując się do tych porad i wykazując minimalnego skilla powinno nie być żadnych problemów, a i po drodze trofiki za DLC mapy powinny powpadać.

Odnośnik do komentarza

@blakuś jak tak bardzo boisz się że nie dasz rady przeżyć frakcją 12 tyg. (1 mecz to 1 dzień) to olej robienie zadań za których olanie nie grozi ci smierć żadnych członków grupy. bardzo łatwe jest np. zaznaczenie twojej drużynie odpowiedniej ilości celi, zabicie 9 razy bronią długą itp. 

Odnośnik do komentarza

Na 12 tygodni i pucharek jest prosty hint: nabijać 3-4 mecze z maksymalnym skupieniem, żeby ładnie podbić sobie liczbę ocalonych, a później można skipować kolejne 3-4 mecze (uważając na to, aby nie skipnąc czasem tygodnia, w którym można stracić 80 lub co gorsza - 100% populacji). Do tego zadania najprostsze (kille, asysty przy killach, leczenie ziomów) zostawiać na koniec, gdyż będzie je najtrudniej zrobić (rośnie liczba wymagana do zaliczenia). Stosując się do tych porad i wykazując minimalnego skilla powinno nie być żadnych problemów, a i po drodze trofiki za DLC mapy powinny powpadać.

Da sie skipować mecze? nawet nie wiedziałem. Jak już miałem do wyboru że musze zrobic jakieś zadanie to wybierałem np:.zabójstwa z danej broni. 

Na razie nie mam jak dawać rzeczy, nie mam odpowiedniego perka odblokowanego.

 

 

@blakuś jak tak bardzo boisz się że nie dasz rady przeżyć frakcją 12 tyg. (1 mecz to 1 dzień) to olej robienie zadań za których olanie nie grozi ci smierć żadnych członków grupy. bardzo łatwe jest np. zaznaczenie twojej drużynie odpowiedniej ilości celi, zabicie 9 razy bronią długą itp. 

No na razie robie tylko zadania za zabójstwa karabinkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...