Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

A próbowałeś chociaż raz ubić go samemu?

Ja przed chwilą odpaliłem tę walkę i bez trudu na 50 lvl. Jeżeli nie masz to mogę Ci rzucić klasę Celestial Enforcer, bo na trójce nie będę jej używał.

Jak tylko będziesz online to pisz. Farmer jakby co chyba by mógl pomóc też, ale na 50 poziomie nie powinieneś mieć większych problemów.

 

Porównując do Przystojnej Kolekcji to tragicznie u mnie chodzi TPS teraz. Stary dysk pewnie też robi swoje, ale różnica w działaniu jest olbrzymia.

Odnośnik do komentarza

A próbowałeś chociaż raz ubić go samemu?

Ja przed chwilą odpaliłem tę walkę i bez trudu na 50 lvl. Jeżeli nie masz to mogę Ci rzucić klasę Celestial Enforcer, bo na trójce nie będę jej używał.

Jak tylko będziesz online to pisz. Farmer jakby co chyba by mógl pomóc też, ale na 50 poziomie nie powinieneś mieć większych problemów.

 

Porównując do Przystojnej Kolekcji to tragicznie u mnie chodzi TPS teraz. Stary dysk pewnie też robi swoje, ale różnica w działaniu jest olbrzymia.

 

To do trofeum nie potrzeba z kimś skończyć tej misji? Jak nie potrzebujesz itemków na ps3 to chętnie przygarnę. I będąc na ps3 nie widzę czy jesteś online na ps4, także albo dzisiaj ok 19-20 bym był albo czwartek wieczorem.

Odnośnik do komentarza

heh. Square yebłem się wczoraj. Rakiety są wszystkie posłane na Pandorę. Z Ukyo je zrobiłem (część ja, część razem). Zostało jeszcze Excalibastarda wyciągnąć, butslama zrobić na zmrożonych przeciwnikach i sub-level 13 w czterech. Ukyo też chyba jeszcze nie ma zrobionego sublvl to trzeba się umówić. A no i nieszczęsna misja "Home Sweet Home" :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...