Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie naszło na rozmyślania. Ostatnia scena singla sugeruje konkretną 

wojnę światów

w trójce. Ja wciąż liczę, że doczekamy się jatki niczym scena z launch trailera Borderlands 2 gdzie stoją wszyscy Vault Hunterzy, a z horyzontu nadciąga rzesza przeciwników. Pomyślcie, co-op na ok 15 ludzi, chaos, flaki, konkretna rozpierducha podczas gdy animacja nie zwalnia ani o klatkę. Aż mi drgnął na myśl o takim czymś. Albo chociaż co-op na 4 ale przy asyście reszty bohaterów kierowanych przez SI.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Odnośnie końcówki to polecam poniższy filmik.

 

 

 

Myślę, że było by ciekawie brać udział w bitwie z taką ilością przeciwników ze wspomnianego trailera. Jak dla mnie niech pozostaną jednak przy czteroosobowym coopie.

 

Btw, wbiłem wczoraj 50 level, czas zacząć farmić legendy :D

Odnośnik do komentarza

Ale patcha zapodali...TPS niestety zawiodl mnie wnajwazniejszych aspektach - loot & shoot. Znerfowali Rosie, Iwajire i jego loot, Probe leczy teraz na 2%, pozbawili ja takze crit'a. Pieknie GearBox...coraz lepiej balansujecie TPS.

 

Tutaj juz nawet fabularne dlc nie pomoze. Bo niby co bedziemy robic po jego ukonczeniu? Zalozmy, ze bedzie jeden raidboss. Wszyscy beda go meczyc do utraty przytomnosci? Nawet majac tlusty arsenal nie ma po co resetowac playthrough bo mobbing i bossowie do farmienia wystepuja w zatrwazajaco malej liczbie (jak dla mnie). Latanie po lokacjach i przegladanie vending machines to co najmniej srednia przyjemnosc. Nie wspomne o grinderze, ktory powinien stanowic uzupelnienie systemu farmingu, a nie jego trzon.

 

Ueh, szarpne w inne gierki do czasu wyjscia UVHM.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkimi, ale tylko Wilhelma mam na 50ym lvlu. Moj kumpel dal mi milion giwer i...wszystko mi sie znudzilo. Sam chcialem pozdobywac pukawki. Iwajira razy 100, pozniej godina przy grinderze i...obudzilem sie o 4ej nad ranem z padem w lapie. Tak swietnie sie bawilem.

 

Od wczoraj pykam w trylogie DMC, a poza tym odwiedzam regularnie Pandore. Nie zadne Elpis. Kolejny hotfix musi cos naprawic, albo ske potne nad tym season passem, ktory kupilem na premiere.

Odnośnik do komentarza

Moj kumpel dal mi milion giwer i...wszystko mi sie znudzilo.

To czemu to brałeś od niego? :P Zapodaj swoje drzewko dla Wilhelma.

 

Mnie wczoraj gra oszukała i dostałem ostatnią misję na 48 lvl pomimo tego, że miałem maksymalny przed rozpoczęciem. Tym samym Rosie nie ma tego poziomu. Mimo wszystko jest mi obojętna ta spluwa, za duży odrzut ma przy ciągłym ogniu i zostaje przy Vibra Pulse.

Moja aktualna Athena wygląda tak http://thepresequel.com/Athena/5005151005100000000000415511010501/deafemme,auto

Odnośnik do komentarza

Żeby jeszcze było z czego wygrindować. Iwajira przestała praktycznie w ogóle sypać legendami, a z fioletów ciężko trafić. Kilka razy musiałem te same mody do granatów grindować by wpadła pomarańcza. No i przy pechowym wyniku chcąc zachować cenne legendy do maszyny trzeba wychodzić całkiem z gry. Jak mnie pamięć nie myli to na xklocu łatwiej to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Square, dla mnie Borderlands to doswiadczanie gameplayu na najrozniejszych plaszczyznach. Majac 13 postaci w B2 z cala masa sprzetu jestem w stanie odpalic kazda z nich i miec zupelnie inne doznania. Inny spec, inny stuff i gram. Bo o to mi w tym wszystkim chodzi. Zdobywam loot nie po to by go miec, ale po to by resetowac playthrough bez konca i grac inaczej za kazdym razem. W TPS nie ma gdzie isc, zeby nie zawiewalo monotonia. To jest Borderlands do jasnej ciasnej. Ma sie dziac cos non stop, ma byc mob co dwa centymetry i boss co trzy. Dlatego uwazam, ze grinder jest skonczony dla mnie. Randomowosc wyskakujacych pukawek jest nie do zniesienia. Ja chce spedzac czas w terenie, a nie przed skrzynka-smietnikiem. Mam giwery, mam mody i tarcze i...lece na Pandore z B2 gdzie jest co robic i NA KIM farmic. Dynamika B2 bije ta z TPS na leb na szyje.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem sobie dziś UVHM i jest nieźle, ciężej przy bossach. Miałem tylko Rosie z shock na Deadlifta i trochę zajęło zdjąć mu tarczę. Po skrzynkach też chyba będzie lepiej, więcej innych kolorów niż zieleń się pojawia. Zanim dotarłem do Concordii trafiłem dwie pomarańcze, dropy z Flame Knuckle i Nela. :) Dalej tylko coś mało tych wszystkich Badass i wyżej przeciwników, zwykli to oprócz nazwy nie dostali chyba żadnego buffa.

 

Zastanawiam się nad kupnem SP, Jackiem bym pograł, baronową pewnie też, ale czytając opinie na temat tego Holodome to chyba jest nie warte takiej ceny.  

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Liczę na to że zaskoczą z fabularnym DLC, SP ponoć obejmuje wszystko co ma wyjść do października 2015, biorąc pod uwagę że reklamowali SP mający zawierać 4 dodatki to jak licząc postać Jacka i Holodome + upgrade do 60lvl jako 2 osobne to co oni zamierzają wypuszczać przez tyle czasu. Poczekam chyba aż zejdą z ceny, bo kupowanie samej postaci za ~40 zł to też zły pomysł. :)

Odnośnik do komentarza

Była mowa, że te dwa dodatki z zestawu SP to jeszcze jedna postać i jako ostatnie fabularne dlc. Lipa, bo do dwójki za chyba taką samą cenę były cztery fabularne dodatki plus piąta postać jak kupiło się wersję z Premier Club.

Ja nie kupuje, tym bardziej, jeżeli są ploty o wersji remaster.

Odnośnik do komentarza

W przyszłym tygodniu rusza Mercenary Day.

https://www.facebook.com/GearboxSoftware/photos/a.10150285008981948.374727.298652701947/10152937733286948/?type=1

It’s almost time for everybody’s fifth or sixth favorite late December holiday, Mercenary Day!

 

This year, the celebration comes to Borderlands: The Pre-Sequel with a free limited time in-game event that will offer celebratory enemies, special drops, and some very interesting perks! Full details coming next week!

 

10689850_10152937733286948_8538701848956

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dzisiaj jakiś gameplay z Holodome, a konkretnie to pierwszą rundę. Mogę opisać to jednym słowem: żal. Nie wierzę w to co zobaczyłem.

Nie wiem czy to decyzja Gearboxu czy 2K, ale Season Pass jak i same dodatki w nim się zawierające to pożal się Boże jakaś kpina. I oni wołają za to jeszcze tyle kasy. To już w BL2 w podstawce były dwie takie areny.

 

Messer kupiłeś tego SP? xD

Yap, może napisz jakąś opinię co myślisz o najnowszym dlc :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...