Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Square ten stół ofiarny w B2 w DLC możesz coś więcej powiedzieć. A co do postaci to jak w poprzednich częściach wybór był dość prosty dla mnie to tu mam duży dylemat. Jednak najbardziej się skłaniam ku Pani Szeryf. Chociaż wydaję mi się bardziej postacią do walki z grupą przeciwników niż np. na Raidy.

Odnośnik do komentarza

Gladiatorka IMO będzie chyba wręcz idealna walk 1vs1. Trzeba się będzie przyjrzeć dokładnie, bo w Borderlands ciężko znaleźć czas na ogranie jednej postaci hehe. Oglądając filmy na YT mam wrażenie, że silnik został zoptymalizowany, oby tylko humor trzymał poziom. Rzadko zamawiam pre-ordery i nie wiem czy nie poczekać na recenzje, ale one raczej późno wyjdą.
Ogólnie to 200zł, a najlepiej 189 to taka rozsądna granica. Pomijam fakt, że na PC można między 100-140zł i jeszcze z bajerami dostać grę, a nie instrukcją on line, ale płacenie ponad 200zł w Polsce to jakiś obłęd. 

Odnośnik do komentarza

Zamierzam kupić wersje z US PSN:

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/games/borderlands-the-pre-sequel-digital-deluxe/cid=UP1001-NPUB31519_00-BLTPSTHEMEDIGITA

 

Myślicie, że nie będę miał problemu, żeby z wami grać? Nie ma chyba na serwerach Borderlands zadnych blokad regionalnych, nie? :)

 

Aaa, tak BTW.

 

Gearbox na koncu chyba przygotowuje nas, ze 2K Australia przejmuja marke. Pewnie to oni beda robic trojke.

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

@SetoPL wygląda na to że Nisha będzie całkiem dobrym damage dealerem:)

Też mam właśnie takie wrażenie. Bardzo mi się spodobał moment kiedy miał aktywowany skill przez tam prawie 10 sekund i wycinał wszystko jak leci :D Obstawiam, że dorzucą trochę fajnych pistoletów, bo w końcu mają postać bardzo pod nią zrobioną. Mam nadzieję, że będzie mi dane zagrać 17 z czystym sumieniem :) Najgorsze jest to , że na grudzień/luty planowałem kupić PS4 i nie wiem co teraz pocznę :)

Odnośnik do komentarza

Kody do wykorzystania przez pierwszy tydzień po premierze gry. Ciekawe co odblokowują :D

 

Xbox 360: KKK3J-T66J3-FZH3X-KFJJ3-JSF6R

PlayStation 3: KKK3J-T66R6-HTF5T-SBKJ3-JSFRJ

PC/Mac/Linux: KKK3J-T66R5-BXC3T-JBJJ3-JSF9T

 

"...buttstomp near, buttstomp far, buttstomp in your hover car,

buttstomp here, buttstomp there, buttstomp freakin everywhere."

 

https://www.youtube.com/watch?v=dXeGWRHamKo

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał te pecetowe mod skiny. 

 

Maya_03_Sexy_Panties_preview_zpsab68a23e

 

 

Hehe, większkość zamiast łapać rzadki loot tylko gapiliby się na tyłek, a ja zgarniałbym profit.

 

BTW, te nietoperze wyglądają jak Zubaty/Golbaty. I mam pomysł na trofik: "gotta catch 'em all" (zdobyć granat w kształcie pokeballa i cisnąć nim w potworka).

Odnośnik do komentarza

Porozglądałem się za pre orderem i znalazłem kopię poniżej 200 zł (dokładnie to 189pln) tylko, że w opisie jest tytuł plus 4 gratisy (gdzie gratisami są 4 nakładki na analogi do pada). Mnie to jest tak potrzebne jak stringi dziwce ale nie wiem co z tym dlc dodawanym do pre ordera. Pytam więc czy we wszystkich przedpremierowych zamówieniach jest ten dodatek "shock drop slaughter pit"? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...