Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia gustu recenzentow to slaby wyznacznik tego jaka jest gra. TPS to B2 delux. Z dodatkami bedzie pewnie grania na kolejne dwa lata. A jeszcze rozkminianie buildow, szperanie w zakamarkach, szukanie easter eggow, LOOTING, co-op, pewnie nowe poziomy trudnosci. Kutwa, nigdy nie przejde na nowa generacje.

Grac bede wszystkimi postaciami bo tylo tak mozna docenic potencjal Borderlands.

Odnośnik do komentarza

 

@Voytec

Będę grał od momentu jak kupię, więc teoretycznie od piątku.

Nie wiem jak można się dziwić, że TPS ma słabsze oceny od dwójki, przecież od zapowiedzi było wiadomo czego się spodziewać i dla kogo kierowana jest ta produkcja.

 

 

No ale o 15% słabsza średnia? No chyba, że po prostu recenzenci uznali, że można było pre-sequela wypuscić jako duże DLC do B2 i tyle.

Wlasnie to zarzucaja najczesciej TPSowi. Ze to wielki dodatek. Silnik pozostal bez jakichkolwiek zmian. Sa te same bledy w designie poziomow, itd. Technicznie gra sie od B2 niczym nie rozni.

 

W pierwszysm swoim poscie mowilem ze TPS bedzie dla uniwersum tym czym Origins byl dla Gacka. Dla fanow obowiazek, dla reszty niekoniecznie, to wiecej tego samego.

Odnośnik do komentarza

A jednak Athena. To tak naprawde spadpobierczyni gameplayowej frajdy po syrence. Nisha chyba pojdzie dopiero na 3 ogien, po Wilhelmie, ktorego tez chcialem wziac. Widze to tak, ze kto lubil grac Maya, tutaj najblizej mu do Atheny. Axton - Wilhelm, Salvador - Nisha. A ZerO i Claptrap to takie odjazdy, ktore nie maja zadnej zbieznosci. :)

 

Na razie zaliczylem pierwszy chapter, wiec tyle by zapoznac sie ze wszystkimi mechanizmami, osiagnac Action Skilla, O2 kit, pobujac sie w niskiej grawitacji, zgniesc troche kragonsow dupskiem. To jest Borderlands w najczystszej postaci. Gameplay jest identyczny w porownaniu do Borderlands 2 (przy normalnej grawitacji oczywiscie), HUMOR jest fantastyczny (wystarczy poczekac na pierwsze zdanie Jacka), dokladnie taki sam HUD, menu. Jedyna dowoscia w narracji jest to, ze bohater jest gadatliwy/a.

 

Co tu duzo wiecej pisac tak naprawde. Masz Square kolejna gre na 800 godzin grania. :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja w sobotę dostanę z powodu "problemów z dostawą". Zamówiłem ze sklepu polecanego przez Darka za 180zł, więc nie jest źle. Mam dalej mega dylemat kim zagrać, jednak padnie na Nishą. Jakoś mi ten jej skill bardzo się spodobał, choć będzie trzeba po pracować na różnymi buildami, bo ten co mi się podoba jest opaty na kill-skillach. Voytec jak coś to komentuj na bieżąco. Jestem ciekaw WSZYSTKIEGO, a najbardziej czy jest cokolwiek nowego. A co do długości gry to jesteś wariat Grześ :D Ja mam przegranych 200h i jest to mój życiowy rekord w jakąkolwiek grę. Może Diablo 2 albo starcraft to przebiją, ale to były inne czasy

Odnośnik do komentarza

Im wiecej gram tym trudniej bedzie mi wrocic do Borderlands 2. Nowosci w gameplayu sa na tyle znaczace, ze sprawiaja iz rozgrywka nie wydaje sie po prostu przeniesiona z jednej gry do drugiej tylko znacznie odswiezona.

 

Niska grawitacja rzadzi. Skoki sa zaje.biste, a bez butt-stamp nie wyobrazam sobie grania - to naturalnie wchodzi w krew. No i oczywiscie JUMP PODS. Zeby bylo jeszcze wiecej skakania :D To nie jest zaden dodatek, to pelnoprawna pozycja, ktorej fan nie moze nie ograc. Tworcy stworzyli ta gre w troche ponad rok co jest zaje.bistym wynikiem, zeby tyle zrobic. Grania jest mnostwo, krajobrazy bajeczne, zdecydowanie bardziej malownicze niz na Pandorze, ktora mimo iz bardziej zroznicowana to nie tak ladna.

 

Na razie gram bardzo wolno bo czekam na was zeby zagrac w coopie :) Na chwile obecna dotarlem do Concordii, ktora jest odpowiednikiem Sanctuary z dwojki. W moim rodzinnym miescie Concordia to nazwa lokalnego klubu, w ktorym gralem za gowniarza. Jak tu nie miec sympatii do tej gry :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale zadam najbardziej niedające mi spać pytanie dotyczące tej gry:

 

Czy Claptrap potrzebuje tlenu?!

Nie potrzebuje, była o tym mowa w większości prezentacji i w tym temacie :) Tlenu używa tylko do szybszego leczenia towarzyszy i chyba do jetpacka.

 

Hahaha, kapitalny filmik :D

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale zadam najbardziej niedające mi spać pytanie dotyczące tej gry:

 

 

 

Czy Claptrap potrzebuje tlenu?!

Nie, Claptrap nie potrzebuje tlenu do poruszania sie po Elpis. Oz kity wykorzystuje tylko do boostowania skokow tudziez reanimowania towarzyszy.

Voytec a powiedź mi, wspominałeś, że silnik za bardzo się nie zmienił. Miałeś okazje sprawdzić jak chodzi gra w więcej osób albo na split-screenie, bo w B2 bywało to różnie

Nie mialem okazji wyprobowac splita czy coopa. Na razie grajac samemu nie spotkalem sie z dropami klatek, ale przypuszczam ze bedzie tak jak w dwojce. Przy wiekszych zadymach w kooperacji beda spadac klatki.

Odnośnik do komentarza

5 kluczy:

 

PC / Mac / Linux: 5CKBB-RRRBT-BJJJT-3BBTB-H3HX6

Xbox 360: 5CKBB-RRRFX-CKRJX-5FBTB-H3HZF

PlayStation 3: 5CKBB-RRRBW-HRJKT-9BCTB-H3HFZ

 

 

Jack będzie grywalną postacią ?

 

http://thepresequel.com/skill_calculator

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Wuuut? Nie wiem jak oni to chca rozwiazac. Jak niby mamy nim przejsc gre? Samemu sobie wydawac polecenia? Chyba ze to bedzie jakis klon.

 

A tak jeszcze wspomne, ze nie zbieramy juz Eridium do upgradeowania swojej postaci u Creazy Earla. Teraz zbieramy Moonstones :)

 

Artykul na GI jak w Pre-Sequela gra zawodowiec :D

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2014/10/16/how-to-play-borderlands-the-pre-sequel-like-a-professional.aspx?PostPageIndex=1

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...