Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy wyjdzie wersja na ps4???

Zapewne wyjdzie, ale jeszcze nie teraz. Bylbym bardzo zdziwiony, gdyby 2K przed Borderlands 3 nie chcialo wydac kolekcji na PS4/XO.

 

A co do drzewka, to mam taka Athene.

http://thepresequel.com/Athena/5131131141000000000000000000000000

 

Jeszcze tylko jeden lvl i odblokuje Wrath of the Goddess. :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Ja dziś do ostatniego Bossa doszedłem, ale nie miałem już czasu go zabić, a za 20 min wyjeżdżam :( Trochę mnie te skoki , w niektórych lokacjach wkurzają. Chodzi mi głównie o te wyskocznie zielone. A sama gra całkiem całkiem. Pod koniec, robi się trochę trudno. Choć to może być problem broni, bo moją najsilniejszą jest pistolet na kwas :D, oraz laserowa na 16 lvl, gdzie ja mam 25 :) 
Build mam taki http://thepresequel.com/Nisha/0000000000005505100005100000000000 docelowo myślałem o czymś takim http://thepresequel.com/Nisha/0000000000005505130005155500010051. Dużo szczerze zależy od broni z jaką chodzisz. Brakuje mi punktów na Faster `n` you oraz Hell  Coming with me. Darek może zauważyłeś jakie skille się nie sprawdzają w ogóle ? I moje zmartwienie o jej Kill Skille chyba były bezpodstawne. U każdego bossa aż roi się od mobów, na których można je aktywować. 

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałeś, sporo zależy od broni jakiej się używa. Np jak nie strzelasz często z biodra to można zaoszczędzić trochę punktów. Trick shot wydaje mi się też nie za bardzo na Nishy. Lepiej jednak zacząć od prawego drzewka (Bona Fide Grit) i dać jeden punkt w Order z lewego, ciężko z przeżywalnością może być bez tych skilli. 

Odnośnik do komentarza

I ja skonczylem wczoraj Normal. Teraz dopiero zacznie sie farmienie, grinding, lvl'owanie i rozmienianie gry na drobne. Podoba mi sie. Nie jest to gra lepsza od dwojki czy nawet jedynki, ale pewnie i tak nie miala byc. Niewazkosc troche drazni, dopiero pod koniec pojawiaja sie wymagajacy przeciwnicy, ale poza tym jest ok. Podryluje TPS dosc mocno. Season Pass da mi tyle grania, ze bania mala.

Odnośnik do komentarza

Jest ktos chetny na raid bossa na normalu? Jestem po 1 przejsciu gry :)

 

Ponadto poszukuje 2och osob do trofeum za przejscie w trojke misji Sub level 13.

Na bossa jeszcze nie ale Sub level 13 wciąż mam aktywne na normalu więc możemy nawet dzisiaj zrobić. Ja będę gdzieś koło 17-18. Wysyłaj śmiało zapro.

Odnośnik do komentarza

http://www.gearboxsoftware.com/community/articles/1256/borderlands-the-pre-sequel-bloody-harvest-celebration

It's Bloody Harvest time on Elpis and exploding pumpkins has never been so much fun! Head over to Regolith Range and pay (Un)deadlift a visit for your chance to score an exclusive Bloody Harvest Jack-o'-Cannon!

 

But that's not all. While you're in Regolith Range, blast pumpkins (with Scavs attached) out of orbit, blow up some Bloody Harvest barrels, and collect candy cash all along the way. The Bloody Harvest won't be around forever though, so hop on Borderlands: The Pre-Sequel and join in on the Harvest festivities now through November 2!*

 

*The Bloody Harvest Celebration begins on October 30 at 8:00 PM CT and ends on November 2 at 11:59 PM CT. Active internet connection required to download Bloody Harvest micropatch

2217966c440a4e3448163246ad7a04cdb554fceb

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...