Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

No i skończyła się laba :( Dziś wyjeżdżam na 2 tygodnia na szkolenie do pracy :( Pewnie wrócę to wszyscy już 50 i same złote itemki :) Oczywiście tego wam życzę! Mam nadzieje, że będziecie zdawać relacje z gry na bieżąco. 
Za(pipi)isty ten patent z trzecią osobą :D Właśnie przeczytałem, Twój podpis pod postami :) Claptrap rządzi ! hehe po pograniu trochę to potwierdzam, że humor dalej trzyma.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Gra rozkreca sie bardzo fajnie, ale etam od poczatku do Concordii mogli sobie darowac. W B2 dojscie do Flynta to czysta rzeznia. Tutaj nudy az sie ziewac chce. Cale szczescie gra ma lepiej przemyslany system znajdziek, a scislej ujmujac nie trzeba zabijac stu raid bossow by je dostac. Wymaksuje wszystkie postacie i wybiore jedna na farmienie BA rank.

 

Gralibyscie taka pania?

 

2693198-borderlands1.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem grę na normalu, wbiłem 30+ level no i oczywiście jest quest z raid bossem. Myślałem że dostanę ostre lanie, bez żadnej dobrej legendy, a okazuje się że albo gra jest o wiele łatwiejsza od B2, albo Nisha jest OP:). Pokonałem go używając niebieskiego shotguna na 22 levelu. Gdzie takie coś w B2;) Gra się świetnie, i im dalej tym lepiej, z początku faktycznie powolutku się rozkręca akcja. Nie do końca za to fajnie wygląda sprawa farmienia i lootu, fajnie że się legendy częściej trafiają w maszynach, jest też grinder, ale nie każdy boss się respawnuje - nie wypadło nic za 1szym razem, to dopiero w kolejnym PT jest szansa :(   

Odnośnik do komentarza

Na razie nie zaszedlem zbyt daleko, raptem 7 chapter.

 

Ale moge powiedziec jedno. Podoba mi sie bardziej niz Borderlands 2 ale nie jest gra lepsza. To jednak poprawiona dwojka, ktora stworzyl Gearbox i to im naleza sie kudosy za to jak Borderlands dzisiaj wyglada.

 

Nie mniej nowosci w Pre-Sequelu sa na tyle znaczace, ze nie czuje jakbym gral w kotleta, tylko wprowadzaja swiezosc. Brawa za zachowanie doskonalego humoru, ale to raczej zasluga pisarzy, ktorzy byli tymi samymi co w przypadku dwojki.

Odnośnik do komentarza

Uhh...nie podoba mi sie to skakanie w niewazosci. Strasznie sie ciagna podroze do celu, malo przeciwnikow z prawdziwego zdazenia. Dopiero w

biurowcach Jack'a

poczulem, zegram w Borderlands. Dynamika, brak tych glupich na maxa skokow przeiagajacych rozgrywke na minus. Na Helios jest o wiele lepiej. W koncu ciekawe misje poboczne, do ktorych nie trzeba docierac 10 minut. Dodatki widze w takim klimacie. Zadnych ksiezycow.

Odnośnik do komentarza

Skoki i buttstompy są super, nie wiem jakbym miał grać w 2 teraz bez tego.

 

Drzewko na razie takie: http://thepresequel.com/Nisha/1100000000005303150005154101410051

 

Często coś zmieniam i testuję, rozwinięcie prawego drzewka dobrze boostuje damage, więc w sumie dwa rewolwery nie są tak bardzo potrzebne, no ale fajnie wyglądają. :D Teraz tylko znaleźć jakiś class mod +5 i bajka. 

Odnośnik do komentarza

Natknąłem się na dwa bugi ? przy przechodzeniu na TVHM. W ogóle nie dostałem 2giego questa od Niny, za to zaczęła używać dialogów które miałem po skończeniu tego na normalu. Chciałem poczekać do 50 żeby się doskalował, no to teraz nie mam w ogóle. :)

 
2ga sprawa to grałem online z kimś, skończyłem tym samym jeden z głównych story questów. Potem przy graniu solo u siebie gra się spytała czy chcę pominąć questy skończone w innym PT, dałem oczywiście że nie. No ale nic z tego i walka z jednym bossem też mnie ominęła:( Nie powinno być tak że nie dostaje np xp z tego questa tylko? Nie pamiętam jak to wyglądało w 2. 
 
Trochę pofarmiłem, rezultaty daję w spoiler. :)

 

Pierwszy boss zanim opuścimy stację - Nukem

RedBelly - Striker, must have jak ktoś gra Nishą. :)
Felicity - Quasar
Zarpedon - Bulwark
Ukryty boss - Thingy

 

 

 

Sprawdzajcie automaty, często się coś trafia, tylko nie ma za co tego kupić :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...