Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Borderlands: The Pre-Sequel Baroness DLC Character Leaked

 

While Borderlands: The Pre-Sequel's Season Pass will enable you to play as Handsome Jack's body double, it seems that 2K Australia and Gearbox have another DLC character up their sleeves, if a leaked image gleaned from hacked files is to be believed.

The character is called 'Aurelia the Baroness', and was unearthed from the files included in a patch for the PC version of the game by TechnoJacker on Se7enSins forums (via AGB). No details on the character are available other than her name and what she looks like, so her skills and how she'll fit into The Pre-Sequel's story is unknown.

Apparently, with a bit of jiggery-pokery on the PC version of Borderlands: The Pre-Sequel, you can play as her. Not that we condone such a thing. Should Aurelia the Baroness prove to be an actual future DLC character for the game, we'll bring you all of the relevant info when the official announcement drops.

 

borderlands-pre-sequel-aurelia.jpg

 

http://www.playstationtrophies.org/news/news-14622-Borderlands--The-Pre-Sequel-Baroness-DLC-Character-Leaked.html

Odnośnik do komentarza

Dziś mój drugi znajomy w Empiku wziął, ale za 259zł!! koszmar! Ja mam nadzieję, że jutro kurier mi to przywiezie, tylko nie wiem jak to z sobotą będzie. W razie czego podam wam nicki moich znajomych to zaproście ich z dopiskiem, że Borderlands, bo to 30 letnie "dziadki" i nie ogarniają takich opcji jak forum PPE :D Chociaż grać umieją

Odnośnik do komentarza

Wuuut? Nie wiem jak oni to chca rozwiazac. Jak niby mamy nim przejsc gre? Samemu sobie wydawac polecenia? Chyba ze to bedzie jakis klon.

A kogo rozwaliles w Opportunity w Borderlands 2. Z tego co wiem mialby byc to wlasnie ten klon.

 

The Pre-Sequel wyniosl mnke 38 funtow, czyli jakies 197 zl. Za godzinke odpale. Opinie niektorych moich znajomych oscyluja w granicach "gupia" i "jak zalatwic tego bossa skoro nie mam broni". Ehhh, farmienie czas zaczac.

Odnośnik do komentarza

Poczatek niemrawy. Nie dotarlem jeszcze do miasta-hub'a, ale jak na razie jedyny bol to to nieszczesne bieganie. Obawialem sie przed premiera i niestety szybkie kroki i tupot nog z dwojki lepiej wplywaja na dynamike gry. Lekko przysypialem przez pierwsza godzine.

Gra potrafi zaskoczyc widoczkiem. Nie jest najlatwiejsza, ale tez nie jest trudna. Ginalem tylko po upadkach w przepasc/do lawy.

 

Wiem,ze pozniej bedzie tylko lepiej. Musze tylko ogarnac to cale miazdzenie tylkiem, laserowe giwery i popchnac fabule do przodu.

 

Gram Wilhelm'em.

Odnośnik do komentarza

Ja pograłem trzy godzinki Atheną i bardzo mi się podoba Gladiatorka, tarcza jest super, ale przez to, że jest dość łatwo, przeciwnicy często w nas nie trafiają xD Laserowe bronie przypadły mi do gustu, a trochę się ich obawiałem. Humor bardzo fajny, Jack daję radę, fajnie, że sterowana postać uczestniczy w rozmowie, nie wiem jak inne postacie w pewnym momencie, ale Athena rzucała fuckami :D No i podobnie jak w dodatku AoDK komentowanie prowadzących zabija śmiechem.

Widoczki superowe, graficznie jest trochę lepiej niż w BL2 co mnie bardzo zaskoczyło, a co najważniejsze poprawili działanie przy sejwach, już nie mam takich przycięć. Ogólnie gra działa szybciej/lepiej.

Jak wspomniał Yap bieganie trochę może męczyć, ale dodanie jetpacka w moim przypadku niweluje takie niedogodności. Buttstompy są zabawne, tylko ulepszyć drzewka i latanie będzie jeszcze lepsze.

Na chwilę obecną dotarłem do Concordii i mam 7 poziom. BL2 po podobnym okresie gry zrobiło na mnie większe wrażenie, ale tutaj może wina leżeć w tym, że przegrałem tam setki godzin i TPS to nie jest dla mnie aż taka nowość. Widoczki za to piękne, aż się zastanawiałem jak to by wyglądało na nextgenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fuck, ja dopiero bede gral dalej w poniedzialek i bede juz pewnie daleko za wami :/ 11 lvl Gladiatorka.

 

Athene juz zdazylem polubic bardziej niz Maye. Nie ze wzgledu na umiejetnosci, na taka ocene przyjdzie pora przy ok 50 lvlu, ale na jej wstawki podczas grania. Z tego co gralem z messerem, to Nisha tez ma fajne teksty :)

Odnośnik do komentarza

Jakbyś grał na PS3 to mógłbyś słać zaproszenia. Ja coopa i tak chyba dopiero przy drugim przejściu ruszę, bo mój styl gry może być dla was ciężki przy pierwszym przechodzeniu ;)

Aktualnie Athena na 12 poziomie http://thepresequel.com/Athena/0000000000000000000000410400000000

Odnośnik do komentarza

Do mnie też śmiało wysyłajcie. Chociaż ja raczej pogram dopiero jak będę miał wyższy lvl, bo na razie mam 10. Gra ogólnie jest dobra. Szybciej się ładuje, trochę płynniej chodzi, ale to dalej stare dobre B2. Pomysł z tlenem na razie na plus. I te agregaty powietrza są ciekawszymi itemami od relictów. Pierwszy raz w życiu sprawdzam itemy w sklepach, bo było już kilka perełek, choć nie cierpię kupowania broni. Na razie nie było takiego momentu żebym turlał się ze śmiechu, chociaż motyw jak się nabijała z mojego akcentu i musiała mówić, bardziej po amerykańsku był całkiem całkiem :) no i Moxxy hehe. Gram Nishą i dobrą rzeźnie robi jak się wpadnie w tłum i odpalić skill. Jestem ciekaw czy będzie tak samo jak w drugiej części z poziomami trudności. Już się nie mogę doczekać aż wbiję 50 i będzie można dobrą ekipą pograć !

Release Date: OCT, 17
Expire Date: Unknown
PC: KCWJB-J9XSS-JBJ3J-BB3TJ-5RR66
PS3: KCWJB-J9XSJ-JHJ5J-HB5TJ-5RRKF
XBOX: KCWJB-J9XKR-RCR3R-CF3TJ-5RR93

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Do mnie też śmiało wysyłajcie. Chociaż ja raczej pogram dopiero jak będę miał wyższy lvl, bo na razie mam 10. Gra ogólnie jest dobra. Szybciej się ładuje, trochę płynniej chodzi, ale to dalej stare dobre B2. Pomysł z tlenem na razie na plus. I te agregaty powietrza są ciekawszymi itemami od relictów. Pierwszy raz w życiu sprawdzam itemy w sklepach, bo było już kilka perełek, choć nie cierpię kupowania broni. Na razie nie było takiego momentu żebym turlał się ze śmiechu, chociaż motyw jak się nabijała z mojego akcentu i musiała mówić, bardziej po amerykańsku był całkiem całkiem :) no i Moxxy hehe. Gram Nishą i dobrą rzeźnie robi jak się wpadnie w tłum i odpalić skill. Jestem ciekaw czy będzie tak samo jak w drugiej części z poziomami trudności. Już się nie mogę doczekać aż wbiję 50 i będzie można dobrą ekipą pograć !

 

 

Całkowicie się zgadzam. Gra jest świetna. Trochę zawiewa odgrzewanym kotletem, ale to nadal całkiem smaczny kotlet.

Jutro Cię dodam i możęmy pykniemy w ciągu dnia? Ja nabiłem dzisiaj 19 lvl Wilhelmem, ale mam też Gladiatorkę na 11 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...