Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast tak pytać to dałbyś linka, ocenimy :D Ciekawe kiedy TPS pojawi się w polskim storze, bo jestem ciekaw ceny.

 

BTW, te nietoperze wyglądają jak Zubaty/Golbaty. I mam pomysł na trofik: "gotta catch 'em all" (zdobyć granat w kształcie pokeballa i cisnąć nim w potworka).

Joltzdude już zrobił coś takiego w BL2 :)

 

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Panowie, doszukał się ktoś na necie informacji jak wygląda w praktyce ten patent z brakiem tlenu? Bo to jedna rzecz niepokojąca mnie w Pre-Sequelu. Nie lubie gry pod presją czasu, nie lubię takich "survivalowych" akcji. Mam nadzieję, że w tej grze bedzie to jedynie jakis smaczek, nie żaden kluczowy element gameplayu.

Tworcy na gameplayach wspominali, ze wazne bylo dla nich, zeby ten element gry nie byl irytujacy i dobrze go wywazyli. Ale w razie czego jest jeszcze Claptrap, ktory nie oddycha i zapas tlenu potrzebny jest mu tylko do boostowania.

 

"This game is clearly a rip off of Destiny"

- komentarz pod recka na IGN. (pipi)a co za ludzie :D

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Ekhm.

 

Porownujac tylko wersje PS3 to pierwszy Borderlands ma srednia 83 (58 recenzji), Borderlands 2 ma 91 (25 recenzji) a Pre-Sequel 77 (5 recenzji). Na chwile obecna z recenzji wynika dokladnie to samo co z zapowiedzi od samego poczatku. To wiecej Borderlands 2. Niczego innego nie mozna bylo oczekiwac i to tworcy dostarczyli.

 

Ja jestem zupelnie spokojny, ale skoro nie ograles wszystkiego w B2 i juz masz dosc to napewno nie jest to kawal kodu dla Ciebie. Napewno nie teraz ;]

 

Swoja droga, ekipo kiedy gracie? Ja bede mogl od srody, a premiera w Polsce jest w piatek? W sobote i niedziele nie bede mogl niestety grac :/

 

Jak sie umawiamy na przechodzenie?

Odnośnik do komentarza

Ekhm.

 

Porownujac tylko wersje PS3 to pierwszy Borderlands ma srednia 83 (58 recenzji), Borderlands 2 ma 91 (25 recenzji) a Pre-Sequel 77 (5 recenzji). Na chwile obecna z recenzji wynika dokladnie to samo co z zapowiedzi od samego poczatku. To wiecej Borderlands 2. Niczego innego nie mozna bylo oczekiwac i to tworcy dostarczyli.

 

 

Pre-Sequel po 19 recenzjach ma 74,32% także tego. No a co do b2 własnie niby mam dość, ale nie mam dość (chyba to jest to choroblie uzależnienie) tylko po prostu grałem w te słabe DLC póki co Campaign of Carnage i Pirate Booty, ale odpaliłem teraz ten dodatek Tiny Tiny i jest mega spoko.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

@Voytec

Będę grał od momentu jak kupię, więc teoretycznie od piątku.

 

Nie wiem jak można się dziwić, że TPS ma słabsze oceny od dwójki, przecież od zapowiedzi było wiadomo czego się spodziewać i dla kogo kierowana jest ta produkcja.

 

No ale o 15% słabsza średnia? No chyba, że po prostu recenzenci uznali, że można było pre-sequela wypuscić jako duże DLC do B2 i tyle.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...