Skocz do zawartości

Fatal Frame: Maiden of Black Water


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Japońska developerka dysponuje różnymi stylami. Wielkie cyce, ładne gęby i skąpe fatałaszki, to tylko jeden z nich.Taki styl wcale nie charakteryzuje japońskich developerów. Także  gdyby gra miała bardziej stonowane bohaterki - bez tej całej seksistowskiej stylizacji, byłaby jeszcze bardziej klimatyczna.

 

ps: choć w tym przypadku developer też nie jest bez znaczenia ^^

Odnośnik do komentarza

 

seksistowskiej stylizacji

ROFL,nie róbmy z forumka jakiegoś dennego amerykańskiego serwisu growego szukającego dziury w całym.

 

Skany z Famitsu:

1410985180-zero-nuregarasu-no-miko-famit

 

 

1410985183-zero-nuregarasu-no-miko-famit

 

A o premierze na zachodzie nadal cisza :( Gdyby Project Zero wyszło jeszcze w tym roku na WiiU to już bym leciał po swoje WiiU.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i niestety złamałem się i kupuje drugie WiiU tylko po to by prędko zagrać w ten tytuł. Albo lecę do znajomej z odpowiednim regionem konsoli.  Na szczęście ceny gierek są dość znośne.

 

Nie śledziłem zbytnio gierki żeby sobie nie spoilować ale zastanawiam się czy kontynuowane bedą te same wątki czy nowe Project Zero pójdzie w trochę innym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Panowie spokojnie, było (lub będzie straciłem poczucie czasu) ND z Bayo i podobno ma takowe być z Fatal Frame'em więc na bank coś dla Zachodu w między czasie ogłoszą. Nie po to by się tak produkowali aby podbić sprzedaż tylko w Nipponie gdzie Zachód pokazuje że jest złakniony konkretów (vide: 3 miejsce Hyrule Warriors w UK - a jednak losy Wii U moim zdaniem ida w dobrym kierunku). Drugi trailer podoba mi się znacznie mniej niż pierwszy, nie lubię narratora i jak zwykle j-music do takiego zestawu bo gra powinna bronić się straszącym gameplayem i tego typu muza i szybkie przejazdy różnych scenek mnie nie kręcą. Oby na dniach pokazali na ND znacznie wiecej mięska (i of course bohaterek bo są bardzo zacne ;p)

Odnośnik do komentarza

Dużo może zależeć od sprzedaży Bayonetty, moim zdaniem jest szansa na 1 mln sprzedanych kopii, w tej sytuacji nie wyobrażam sobie by nie wydali Fatal Frame nawet jeśli na tą chwilę nie ma takich planów. Dobra sprzedaż Hyrule Warriors też daje do myślenia.

Kaktus na czole mi wyrośnie gdy Bayo 2 sprzeda się w milionie ;p

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dużo może zależeć od sprzedaży Bayonetty, moim zdaniem jest szansa na 1 mln sprzedanych kopii, w tej sytuacji nie wyobrażam sobie by nie wydali Fatal Frame nawet jeśli na tą chwilę nie ma takich planów. Dobra sprzedaż Hyrule Warriors też daje do myślenia.

 

Jak Bayonetta dobije do 500 tys. to będzie sukces, a Ty o 1 mln piszesz :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jestem niepoprawnym optymistą :P być może przez ten filmik:

 

Już pomijając czy 1 mln jest realny czy nie to B2 to jedyna z obecnych/zapowiedzianych gier która może stać się system sellerem u osób nie będących Nintendo fagami. I to w nich pokładam większe nadzieje na dobry wynik.

 

edit: 38k na premierę w Japonii nie spodziewałem się w najczarniejszych koszmarach. Teraz nawet 500k wydaje się nierealne.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Tak, tak :) Jak jedynka sprzedała się w 1 milionie, i to na dwóch platformach, i to o wiele popularniejszych.

 

To sequel na umierającej konsoli ma się tak samo sprzedać? Tyle ile na dwóch popularnych konsolach, kiedy to na grę był o wiele większy hype, niż teraz na dwójkę?

 

Otóż nie. 300 tysięcy to maksimum.

Odnośnik do komentarza

Na Nico Nico, przy okazji dzisiejszego (oficjalnego) livestreama, pojawiły się poszlaki, że gra może być w trakcie procesu lokalizacji. Po pierwsze, opis eventu jest po angielsku, a po drugie, pojawił się w nim tytuł "Fatal Frame: Oracle of the Sodden Raven".

 

http://live.nicovideo.jp/watch/lv194450157

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

No i niestety, przeszedłem większość mocnych gier na wiiu, do ogrania zostaje lego city i donkey kong, a interesujących mnie zapowiedzi jest mało b2, toad i yoshi.

W raz z informacją o niewydaniu poza granicami Japonii największego moim zdaniem hitu na tę konsolę zaczynam poważnie się zastanawiać nad sensem trzymania tej maszyny. W dodatku toad może być serią minigier, a yoshi to zagadka. Jak dla mnie bez fatal frame konsola straciła 30% jakości zapowiedzianych tytułów.

Ogram lego city, donkeya, pojawią się jeszcze trzy interesujące gry w 2015 i co dalej? Konsola ma leżeć i kurz zbierać? Przegięcie z tą konsolą. 

Wielki minus dla tecmo, które zamiast robić 3 wersję doa 5 mogłoby się skupić na dystrybucji. Fatalne podejście n. Ale bądźmy dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

To raczej Twój problem że nie widzisz dla siebie gier bo żaden gigant nie zadowoli każdego a jak masz 3 gry które Cię interesowały to naprawdę zastanawiam się po co w ogóle kupowałeś Wii U? Zresztą to że teraz KT Europe nic nie mówi o premierze nie znaczy że nie mają nic w planach bo powiedzmy sobie szczerze jeśli chodzi o Big N to czasami długo trzymają graczy w napięciu gdzie ostatecznie tytuł wychodzi na Zachód. Poczekamy zobaczymy, ja tam dalej liczę na to bo dla mnie biblioteke gier Wii U ma już konkretną i tylko się powiększa a nie zmniejsza (ale to wyłącznie moje zdanie i mój gust).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.